Gra w golfa dla dwóch osób

Zapoznawcza lekcja gry w golfa dla dwóch osób. Zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który zapewnia niezbędny do gry sprzęt.

Komu podarować lekcję gry w golfa?

  • Miłośnikom spędzania czasu na świeżym powietrzu
  • Osobom, które lubią sport i aktywnie go uprawiają
  • Parze, która chciałaby mieć wspólne hobby

Golf

Golf to ciekawy sport, dzięki któremu można wiele się nauczyć. Z pozoru nudna i powolna gra, to w rzeczywistości fascynujący sport, który wymaga przestrzegania określonych reguł i etykiety. Golf to przede wszystkim ogromna precyzja, skupienie, wytrwałość i spokój oraz umiejętność zgrania wielu czynników. Lekcja z instruktorem to świetna okazja, by przekonać się o wyjątkowości tego sportu. Samodzielna nauka często skutkuje nabyciem złych nawyków, które mogą odebrać przyjemność gry i nie oddawać w pełni jej znakomitych walorów.

Lekcja gry w golfa

Lekcja gry w golfa dla dwóch osób to wspaniała okazja, by poznać nową dyscyplinę, a zarazem miło spędzić czas z bliską osobą. Naukę gry w golfa prowadzi doświadczony instruktor, który przybliży historię dyscypliny, omówi sprzęt i technikę gry, a także zapozna z zasadami bezpieczeństwa i etykietą. Osoby obdarowane dowiedzą się jak wygląda prawidłowa postawa oraz właściwy chwyt w golfie. Na czas zajęć obdarowani będą mieli zapewniony niezbędny sprzęt.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Podarujesz możliwość nauczenia się czegoś nowego
  • Lekcję prowadzi instruktor z dużym doświadczeniem
  • Może okazać się początkiem nowej pasji
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Gorzów Wielkopolski 250 zł Koszalin 150 zł Trójmiasto 199 zł Warszawa 49 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł