Gra w golfa dla dwóch osób

(12)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Zapoznawcza lekcja gry w golfa dla dwóch osób. Zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który zapewnia niezbędny do gry sprzęt.

Komu podarować lekcję gry w golfa?

  • Miłośnikom spędzania czasu na świeżym powietrzu
  • Osobom, które lubią sport i aktywnie go uprawiają
  • Parze, która chciałaby mieć wspólne hobby

Golf

Golf to ciekawy sport, dzięki któremu można wiele się nauczyć. Z pozoru nudna i powolna gra, to w rzeczywistości fascynujący sport, który wymaga przestrzegania określonych reguł i etykiety. Golf to przede wszystkim ogromna precyzja, skupienie, wytrwałość i spokój oraz umiejętność zgrania wielu czynników. Lekcja z instruktorem to świetna okazja, by przekonać się o wyjątkowości tego sportu. Samodzielna nauka często skutkuje nabyciem złych nawyków, które mogą odebrać przyjemność gry i nie oddawać w pełni jej znakomitych walorów.

Lekcja gry w golfa

Lekcja gry w golfa dla dwóch osób to wspaniała okazja, by poznać nową dyscyplinę, a zarazem miło spędzić czas z bliską osobą. Naukę gry w golfa prowadzi doświadczony instruktor, który przybliży historię dyscypliny, omówi sprzęt i technikę gry, a także zapozna z zasadami bezpieczeństwa i etykietą. Osoby obdarowane dowiedzą się jak wygląda prawidłowa postawa oraz właściwy chwyt w golfie. Na czas zajęć obdarowani będą mieli zapewniony niezbędny sprzęt.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Podarujesz możliwość nauczenia się czegoś nowego
  • Lekcję prowadzi instruktor z dużym doświadczeniem
  • Może okazać się początkiem nowej pasji

Cena od: 150 zł

Dostępne w
4 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 4 dostępnych)

  (zmień)

Cena: