Ekstremalny kurs strzelania z broni bojowej – Wrocław

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Kurs trwa ok. 8 godzin.

Lokalizacja

Wrocław i okolice, dokładne miejsce ustalane jest podczas rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja całoroczna.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera, wymagana wcześniejsza rezerwacja. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w atrakcji pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna. Kurs wyłącznie dla osób niekaranych.

Informacje dodatkowe

Kurs strzelania bojowego odbywa się w grupach.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Ekstremalny kurs strzelania z broni bojowej – Wrocław

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Szkolenie z obsługi broni Basic i Medium Shooting Operator realizowane jest pod okiem instruktora we Wrocławiu i okolicach. Zajęcia odbywają się w grupach, istnieje możliwość wyboru wariantu dla jednej lub dwóch osób. 

Komu podarować szkolenie strzelania z broni bojowej?

  • Znajomemu, który interesuje się strzelectwem

  • Osobie, która chce zdobyć nowe umiejętności

  • Miłośnikom emocji, adrenaliny i ciekawych wyzwań

Szkolenie Basic i Medium Shooting Operator we Wrocławiu

Szkolenie dostępne w voucherze oferuje dwa moduły zapoznawania się z obsługą broni palnej: Basic, czyli podstawowy i Medium, czyli średniozaawansowany. Pierwsza część zapoznaje uczestnika z podstawami obsługi broni - od przeładowania poprzez celowania i oddawania mierzonych strzałów. Drugi etap obejmuje dodatkowe umiejętności związane z posługiwaniem się bronią palną, takie jak strzelanie w ruchu. Podczas całego szkolenia odbywającego się we Wrocławiu i okolicach uczestnik zapozna się z różnymi rodzajami i kalibrami broni. Szkolenie rozpoczyna się od obsługi pistoletów i rewolwerów przez strzelby aż po karabiny szturmowe i wyborowe. Doświadczona kadra instruktorska na bieżąco będzie kontrolować postępy w nauce i udzielać cennych wskazówek. Prowadzący zajęcia w razie potrzeby zatrzyma się przy danym rodzaju broni i pomoże w jej prawidłowej obsłudze i skutecznym strzelaniu do celu. W trakcie zajęć kursant odda około 80-100 strzałów, jednak liczba naboi jest nielimitowana, dopasowana do indywidualnych postępów uczestnika. Efektem końcowym jest umiejętność statycznego i dynamicznego trafiania do celu z broni krótkiej i długiej, co potwierdza specjalny certyfikat wydawany uczestnikom szkolenia. 

Akademia Obrony Saggita

Akademia Obrony Saggita to miejsce tworzone przez doświadczonych pasjonatów, którzy doskonale operują bronią różnego kalibru. Instruktorzy Saggita od 2009 roku przeszkolili tysiące osób - zarówno cywili, jak i członków formacji mundurowych. Na pierwszym miejscu stawiana jest tu profesjonalna i bezpieczna obsługa broni, by każdy zainteresowany mógł odpowiedzialnie operować pistoletem, strzelbą czy karabinem. Szkolenia odbywają się na zasadzie “nauki do skutku” - instruktor objaśnia pojęcia i wydaje amunicję do momentu, aż uczestnik opanuje umiejętność posługiwania się daną bronią. 

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Doświadczysz dużej dawki adrenaliny i emocji

  • Nauczysz się bezpiecznie korzystać z broni

  • Odkryjesz nową pasję, jaką jest strzelectwo i militaria

Realizacja

Polecamy ten prezent na:

Cena: 840 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto