Ekstremalny kurs strzelania z broni bojowej – Poznań

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Kurs trwa ok. 8 godzin.

Lokalizacja

Poznań i okolice, dokładne miejsce ustalane jest podczas rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja całoroczna.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera, wymagana wcześniejsza rezerwacja. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w atrakcji pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna. Kurs wyłącznie dla osób niekaranych.

Informacje dodatkowe

Kurs strzelania bojowego odbywa się w grupach.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Ekstremalny kurs strzelania z broni bojowej – Poznań

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Szkolenie Basic i Medium Shooting Operator kompleksowo omawia zagadnienia związane z bezpieczną obsługą broni palnej. Kurs trwa około 8 godzin pod okiem instruktora w Poznaniu i okolicach. Zajęcia grupowe odbywają się w bezpiecznych warunkach, istnieje możliwość wyboru wariantu vouchera dla jednej lub dwóch osób.

Komu podarować szkolenie ze strzelania bronią bojową?

  • Miłośnikom broni, wojskowości i militariów

  • Osobie, która chce rozpocząć przygodę ze strzelectwem

  • Wymagającemu znajomemu, którego trudno zaskoczyć prezentem

Szkolenie Basic i Medium Shooting Operator w Poznaniu

Szkolenie Basic i Medium Shooting Operator to dwustopniowy kurs obsługi broni palnej realizowany w Poznaniu i okolicach. Pierwszy stopień Basic, czyli podstawowy, wprowadza uczestnika w świat strzelectwa taktycznego i uczy bezpiecznego obsługiwania broni. Drugi stopień Medium, czyli średniozaawansowany, sprawdza i poszerza zdobytą wiedzę poprzez dodanie takich elementów jak celowanie i strzelanie w ruchu. Podczas szkolenia uczestnik będzie miał okazję sprawdzić się w obsłudze zróżnicowanej broni: od pistoletów przez strzelby aż po karabiny o różnym kalibrze. Kilkugodzinne szkolenie pozwala na zdobycie cennych umiejętności strzeleckich i precyzyjnego, bezpiecznego strzelania do obranego celu. W trakcie zajęć kursant odda około 80-100 strzałów, jednak liczba naboi jest nielimitowana, dopasowana do indywidualnych postępów uczestnika. Etapem kończącym kurs jest wręczenie pamiątkowych certyfikatów, które potwierdzają odbycie szkolenia Basic i Medium Shooting Operator.

Akademia Obrony Saggita

Akademia Obrony Saggita to miejsce tworzone przez doświadczonych pasjonatów, którzy doskonale operują bronią różnego kalibru. Instruktorzy Saggita od 2009 roku przeszkolili tysiące osób - zarówno cywili, jak i członków formacji mundurowych. Na pierwszym miejscu stawiana jest tu profesjonalna i bezpieczna obsługa broni, by każdy zainteresowany mógł odpowiedzialnie operować pistoletem, strzelbą czy karabinem. Szkolenia odbywają się na zasadzie “nauki do skutku” - instruktor objaśnia pojęcia i wydaje amunicję do momentu, aż uczestnik opanuje umiejętność posługiwania się daną bronią. 

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Dowiesz się, jak prawidłowo i bezpiecznie korzystać z broni palnej

  • Połączysz przyjemnie spędzony czas z pożyteczną nauką strzelania

  • Sprawdzisz, czy masz celne oko, pewny chwyt i nerwy ze stali

Realizacja

Polecamy ten prezent na:

Cena: 840 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto