Ekstremalne Strzelanie – Białystok

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Około 90 minut.

Lokalizacja

Strzelnice na terenie miasta Białystok. Dokładna lokalizacja podana w trakcie rezerwacji.

Pogoda

Warunki atmosferyczne mogą mieć wpływ na realizację. Prezent realizowany w miesiącach kwiecień-wrzesień, w określonych terminach, wyznaczonych przez strzelnicę.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą. Aktywny udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów, odpowiedni do panujących warunków atmosferycznych.

Wymagania

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność. Bezwzględny zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Zajęcie realizowane w grupach do 6 osób. Pakiet obejmuje wynajęcie toru, tarcze, 10 strzałów bronią kalibru 9 mm, 15 strzałów z AK 47,12 strzałów z rewolweru,10 strzałów z Sa vz. 58 Sporter, 5 strzałów z mosberg oraz opiekę instruktora.

Ważność vouchera

365

2020-06-12
4/5

Ekstremalne Strzelanie – Białystok

Świetna zabawa dla faceta, żona mnie zaskoczyła, musze jej się odwdzięczyć.

2020-03-26
4/5

Prawdziwa broń to co innego

Mężczyzna, żeby obronić swoją rodzinę, musi umieć obchodzić się z bronią. Co prawda posiadam strzelbę czarnoprochowca, chciałem doświadczyć emocji jak się strzela z prawdziwca. Ogólnie czuć respekt.

2020-03-16
5/5

WOW

Prezent otrzymałem od żony, trafiła w 10tkę! Super przygoda. To był mój pierwszy raz z prawdziwą bronią, więc można powiedzieć, że był to mój Prezent Marzeń ;) Zawsze marzyłem, aby spróbować strzelania, bo dotychczas używałem tylko wiatrówki :P

2019-10-02
4/5

Polecam

Bilet zapakowany w ładne pudełęczko, wszystko jasno opisane, nie było problemów z umówienienm się, miła obsługa. Na strzelnicy też wszystko ok, profesjonalne doractwo, uzyskałem odpowiedź na każde pytanie. Polecam

2019-07-23
4.66667/5

Ten prezent pozytywnie mnie zaskoczył,

Dostając kopertę na urodziny, spodziewałem się czegoś innego :D.
Bardzo mi się podobało szkolenie. Spróbowałem strzelania z różnych pistoletów i karabinów. Najfajniejszy był AK . Teraz kiedy znam realia siły odrzutu, dziwnie się ogląda filmy akcji :D tak nierealnie :D

Jedyna wada to tylko 52 strzały, przydałoby się więcej.

2019-04-24
5/5

Fajna zabawa

Chociaż sceptycznie podchodziłem do broni to po wizycie na strzelnicy wreszcie się przekonałem. Instruktor wszystko tłumaczy na spokojnie, dlatego nawet jeśli nie ma się doświadczenia w tego typu zabawie, to bez problemu można wykorzystac czas wykupiony i sobie postrzelać. Już przy pierwszych strzałach zaczyna wychodizć. Polecam wszystkim, to fajna zabawa i przydatna.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

09.09.2020

Czym różni się ekstremalne strzelanie od zwyklego?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Pakiety różnią się ilością strzałów oraz rodzajem broni.

24.06.2020

Można na miejscu dokupić strzały?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, jest taka możliwość. 

19.06.2020

Jak wygląda rezerwacja vouchera?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Osoba obdarowana na realizację vouchera ma 12 miesięcy. Aby zarezerwować termin realizacji prezentu zapraszamy do skorzystania z https://prezentmarzen.com/rezerwacja/. Można zadzwonić na numer rezerwacji lub skontaktować się z nami mailowo, dział rezerwacji przekaże wszelkie dane niezbędne do realizacji (adres i kontakt do instruktora). 

17.06.2020

Czy w pakiecie znajduje się wynajem okularów ochronnych i słuchawek?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak. Jest to podstawowy sprzęt, gwarantujący uczestnikowi bezpieczeństwo.

08.05.2020

Dlaczego atrakcja jest sezonowa? Nie odbywa się na krytej strzelnicy?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Instruktorzy strzelanie realizują również na strzelnicy odkrytej, stąd zapis o sezonowości realizacji. Wyznaczane są także terminy na strzelnicy krytej, są one potwierdzane bezpośrednio z instruktorami.

04.06.2019

W jakim terminie można wykorzystać voucher? W Białymstoku będę przejazdem i chciałbym skorzystać z tej okazji, dlatego interesuje mnie ustalenie konkretnej daty i godziny.

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Najbliższe realizacje mamy 16.06 o godz. 9:00 Zapraszamy do rezerwacji.

10.12.2017

Jaka jest dokładna lokalizacja strzelnicy?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dokładny adres jest podawany podczas rezerwacji terminu.
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Ekstremalne strzelanie w Białymstoku to nauka obsługi broni i postaw strzeleckich oraz oddanie łącznie 52 strzałów z różnych rodzajów broni, pod okiem instruktora.

Komu podarować ekstremalne strzelanie?

 • Mężczyźnie, który interesuje się militariami
 • Przyjacielowi z okolic Białegostoku, jako oryginalny prezent
 • Kobiecie, która nie boi się nowych wyzwań

Atrakcja

Po wcześniejszej rezerwacji terminu, osoba obdarowana stawia się na miejscu realizacji w ważnym odcinkiem vouchera. Atrakcja realizowana jest na jednej ze strzelnic w Białymstoku, dokładne miejsce realizacji ustalane jest podczas rezerwacji.Po teoretycznym wstępie, uczestnik przejdzie do praktycznego strzelania w którego skład wchodzi: 10 strzałów z kalibru 9mm, 15 strzałów z AK47, 12 strzałów z rewolweru, 10 strzałów z
Sa vz. 58 Sporter i 5 strzałów z Mossberg. Łącznie 52 oddane strzały. Przez cały czas nad przebiegiem atrakcji czuwa instruktor, który także udziela cennych rad.

Przebieg

 1.     Zapoznanie się z regulaminem strzelnicy
 2.     Specyfikacje rodzajów broni i amunicji
 3.     Charakterystyka postaw strzeleckich
 4.     Prawidłowe trzymanie broni
 5.     Obsługę broni: ładowanie i rozładowanie magazynka, załadowanie i rozładowanie broni
 6.     Rozkładanie i składanie broni
 7.     Praktyczne strzelanie

Bronie

Kaliber 9 mm – najpopularniejszy nabój na świecie używany do większości typów broni. Przede wszystkim używany do pistoletów wojskowych, policyjnych i maszynowych.

AK47 – automat Kałasznikowa, produkowany w ZSRR w seryjnej produkcji od 1949 do 1959 roku. Najpopularniejsza z broni, jej wizerunek i nazwa wykorzystywana jest w grach, filmach.

Rewolwer – rewolwery znane są od XVII wieku i są wielostrzałową bronią, gdzie funkcje magazynka spełnia bębenek, który się obraca. Z rewolwerem najczęściej kojarzona jest rosyjska ruletka, niebezpieczna gra hazardowa, przedstawiana na starych filmach.

Sa vz. 58 Sporter – czechosłowacki karabin szturmowy. W produkcji seryjnej w latach 1958 – 1983, budową podobny do AK47, ale różni się mechanizmem wewnętrznym.

Mossberg – amerykańska strzelba produkowana od 1961 roku do dziś. Broń przeznaczona jest na rynek cywilny przede wszystkim jako broń myśliwska, ale także dla wojska i policji.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent w formie przeżyć
 • Idealny pomysł na prezent dla osoby, która lubi próbować czegoś nowego
 • Stwarzasz możliwość oddania strzałów ze znanych modeli broni
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla: