Ekstremalne Strzelanie – Warszawa

3701

Strzelanie z broni palnej zapewni każdemu sporą dawkę adrenaliny oraz dobrej zabawy. Zamów voucher na ekstremalne strzelanie na strzelnicy w Warszawie i wypróbuj różne rodzaje broni w tym Colta 1911 i legendarnego AK 47. Jest to idealny prezent dla każdego fana militariów i wojska. Na ogrzewanej, całorocznej strzelnicy będzie czekał na Ciebie instruktor, który przeszkoli Cię z zakresu budowy oraz obsługi każdej z broni, jaką będziesz miał do dyspozycji. Nauczysz się również przyjmować prawidłową postawę strzelecką. Po części teoretycznej spotkania na strzelnicy, oddasz 50 strzałów z różnych rodzai broni. Do dyspozycji będziesz miał pistolety m.in H&k USP Elite, Glock 17, rewolwery; HW 357 TTC, Ruger BlackHawk oraz karabinek AK 47 Kałasznikow. Ekstremalne strzelanie to najlepszy prezent dla każdego wojskowego pasjonaty. Udaj się na strzelnicę, poczuj przypływ adrenaliny i spełnij swoje marzenia!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Strzelnica znajduje się na ul. Wojnickiej w Warszawie

 • Czas trwania

  Prezent Ekstremalne Strzelanie trwa ok.45 min.

 • Pogoda

  Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na realizację prezentu. Zajęcia odbywają się na krytej strzelnicy.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

 • Wymagania

  Osoby obdarowane na miejsce realizacji zabierają ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnikom przysługuje nieograniczona ilość tarcz. Na miejscu jest możliwość wykupienia dodatkowego pakietu amunicji. Możliwość dostosowania programu spotkania do indywidualnych potrzeb uczestników.

#Harris00o

Gdybym wiedział, że ta strzelnica tak daleko to zabrałbym ze sobą kanapki. Ale generalnie całość jest in plus, bo po pierwsze w odróżnieniu od innych strzelnic w tej cenie, to można sobie postrzelać z różnych rodzajów broni: długa, krótka itd. no i jest wstęp teoretyczny i praktyczny, ja np. wcześniej strzelałem tylko z browninga, a jest duża różnica np. w porównaniu do rewolwerów.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product