Ekstremalne strzelanie na strzelnicy – Olsztyn

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Około 60 minut.

Lokalizacja

Strzelnica VIP - Broń ostra, ul. Marii Grzegorzewskiej 3, Olsztyn

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny, sportowy, wygodny.

Wymagania

Wymagany ważny voucher prezentowy. Konieczna jest rezerwacja telefoniczna. Warunkiem do odbycia się strzelania jest posiadanie dowodu tożsamości. Nieletni mogą strzelać od 16 roku życia za zgodą i w obecności rodziców.

Informacje dodatkowe

Przy strzelnicy zlokalizowana jest sala dla gości, z której przez kuloodporne szyby można obserwować strzelających. Udział w realizacji jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu strzelnicy.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Ekstremalne strzelanie na strzelnicy – Olsztyn

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Pakiet zawiera pełne szkolenie teoretyczne i praktyczne bezpiecznego posługiwania się pistoletem i strzelbą gładkolufową. W tym czasie osoba obdarowana odda 20 strzałów z pistoletu 9 mm Parabellum (z czterech różnych pistoletów), 5 strzałów TT 7,62/25; 2 strzały Desert Eagel 44 Magnum; 2 strzały Colt 1911 45 ACP; 2 strzały Mossberg 12/76). Wszystkie te jednostki broni dają potężną dawkę adrenaliny i jeszcze większą dawkę energii w przenośni i dosłownie (wszystkie dostępne pistolety wymienione są na stronie Strzelnicy VIP).

Komu podarować strzelanie na strzelnicy?

  • Osobom, które poszukują bardziej intensywnych wrażeń strzeleckich.

  • Osobom, które cenią adrenalinowe doświadczenia.

  • Osobom, które chcą wyzwać swoje umiejętności strzeleckie.

Ekstremalne strzelanie na strzelnicy w Olsztynie

Strzelnica VIP Olsztyn zaprasza wszystkich miłośników broni i strzelania. Wchodząc na tą profesjonalną strzelnicę, można zapomnieć o kaprysach pogody, ponieważ obiekt jest w pomieszczeniu i można cieszyć się tym niesamowitym doświadczeniem przez cały rok 24 godziny na dobę. Strzelanie odbywa się na 6 stanowiskach strzeleckich z automatycznymi tarczo ciągami. Każde stanowisko wyposażone jest w 32-calowe monitory, które umożliwiają dokładne śledzenie trafień. Strzelnicę VIP Olsztyn można śmiało nazwać rajem dla miłośników strzelectwa i adrenaliny. To miejsce, które zachwyca, inspiruje i pozostawia niezapomniane wspomnienia.

To nie tylko niesamowita przygoda dla dwóch osób, ale także okazja do rywalizacji i wspólnego przeżycia niezapomnianych chwil.

Strzelnica VIP

Strzelnica VIP Olsztyn to miejsce, w którym pasja do strzelectwa łączy się z ekscytującą rozrywką. Firma ta oferuje niezapomniane doświadczenia związane ze strzelaniem, niezależnie od poziomu doświadczenia czy liczby uczestników. Zarówno amatorzy, jak i zawodowcy znajdą coś dla siebie w bogatej ofercie Strzelnicy VIP. To miejsce, gdzie można wypróbować swoje umiejętności strzeleckie i poczuć się jak prawdziwy strzelec, pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów. Strzelnica VIP Olsztyn to idealne miejsce dla tych, którzy pragną spróbować czegoś nowego, ekscytującego i zapewnić sobie niezapomniane przeżycia.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Umożliwia ekstremalne i niezapomniane przeżycia strzeleckie.

  • Jest wyzwaniem dla odważnych poszukiwaczy emocji.

  • Daje możliwość doświadczenia strzelania w ekstremalnych warunkach.Realizacja

Cena: 335 zł

ktoś kupił ten produkt
7 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0015320