Voucher na pobyt w apartamentach Sun and Snow

(8)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Voucher kwotowy do wykorzystania na wynajem apartamentu z oferty Sun & Snow. Do wyboru voucher na pobyt w apartamencie w konkretnej lokalizacji lub regionie – w górach lub nad morzem.

Komu podarować voucher na pobyt w apartamencie?

  • Bliskiej osobie, która lubi wypoczywać w granicach kraju
  • Drugiej połowie, z którą chcesz spędzić romantyczne chwile
  • Każdemu, kto lubi podróżować

Voucher na pobyt w apartamentach Sun and Snow

Voucher na wynajem apartamentu z oferty Sun & Snow to podarunek, który pozwoli na udany wypoczynek. Osoba obdarowana sama wybierze miejsce i konkretny apartament, w którym chce spędzić wolny czas – sama lub z bliskimi. Na etapie rezerwacji należy podać konkretną liczbę osób, które mają być zakwaterowane w apartamencie. Voucher można wykorzystać na pobyt w wybranych lokalizacjach oraz w jednym z apartamentów Sun & Snow mieszczących się w górach lub nad morzem.

Sun & Snow

Sun & Snow to sieć komfortowych apartamentów zlokalizowanych w najbardziej atrakcyjnych regionach kraju – miejscowościach wypoczynkowych i miastach w górach, nad morzem i na Mazurach. Sun & Snow zarządza wynajmem blisko 2000 apartamentów w ponad 30 wyjątkowych lokalizacjach w Polsce. Każdy z apartamentów zapewnia świetne warunki do wypoczynku oraz posiada pełne wyposażenie. Apartamenty mają różne powierzchnie, dzięki czemu umożliwiają wypoczynek we dwoje, z rodziną lub w towarzystwie przyjaciół.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala spędzić czas w pełnej atrakcji okolicy
  • Pozostawia ostateczny wybór apartamentu obdarowanej osobie
  • Stwarza możliwość wypoczynku w gronie bliskich

Cena od: 350 zł

Dostępne w
6 lokalizacjach!