Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo na Torze Pszczółki

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Liczba okrążeń

1 okrążenie

Lokalizacja

Tor Pszczółki, ul. Żuławska 5, Pszczółki ok. 25 km od Gdańska

Więcej informacji

Pogoda

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo na Torze Pszczółki

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo na Torze Pszczółki realizowana podczas eventu motoryzacyjnego. W ramach prezentu uczestnik pokona wybraną ilość okrążeń.

Komu podarować jazdę za kierownicą Lamborghini?

 • Miłośnikowi motoryzacji, który marzy o jeździe luksusowym samochodem
 • Pasjonatowi marki Lamborghini
 • Każdemu, kto chciałby spróbować swoich sił za kierownicą sportowego auta

Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo na Torze Pszczółki

Jazda sportowym Lamborghini Gallardo to niecodzienne doświadczenie, które na długo zapada w pamięć. Przejażdżka Lamborghini realizowana jest na torze wyścigowym Pszczółki podczas całodniowego eventu motoryzacyjnego, na którym podziwiać będzie można również inne sportowe samochody. Prezent obejmuje w zależności od wybranego wariantu 1, 3 lub 5 okrążeń toru. W wybranych wariantach dostępne jest jedno okrążenie zapoznawcze w roli kierowcy, dzięki któremu uczestnik będzie mógł przed właściwą jazdą poznać bliżej auto i tor. Nad bezpieczeństwem przejażdżki czuwa doświadczony instruktor. 

Lamborghini Gallardo

Włoski model sportowego samochodu, produkowany od 2003 roku w największej ilości egzemplarzy z produkcji Lamborghini. Silnik 5.2 V10 zaskakuje mocą, ale oprócz sportowego charakteru Gallardo wyróżnia się także wygodą i designem. Pomimo zaskakującej mocy 542 KM, samochód prowadzi się pewnie dzięki swojej przyczepności – napęd na 4 koła. Jest to model, który cieszył się największą popularnością i odnotował największą sprzedaż.

Parametry

 • Silnik: 5,2 l
 • Moc: 542 KM
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,7 s
 • Prędkość maksymalna: 325 km/h
 • Napęd: 4x4
 • Skrzynia biegów: automatyczna

Tor Pszczółki

Tor Pszczółki - Gdańsk

Tor Autodrom Pomorze zlokalizowany jest w miejscowości Pszczółki, ok. 20 km na południe od Gdańska. Jest on jednym z najbardziej nowoczesnych obiektów tego typu w Polsce. Nitka toru o długości 1,05 km i szerokości do 10 m, pokryta została asfaltową nawierzchnią, która zapewnia doskonałą przyczepność i pozwala w pełni przetestować możliwości pojazdu. Tor Pszczółki składa się z najdłuższego w okolicy toru kartingowego, toru ziemnego oraz placu manewrowego. Został on też wyposażony w sygnalizację świetlną oraz pomiar czasu przejazdu. Dodatkowym atutem jest bliska odległość od morza, dzięki czemu przejażdżka supersamochodem może być dodatkową atrakcją podczas pobytu na wakacjach. Trasa przejazdu na torze Pszczółki obejmuje 5 zakrętów a najdłuższa prosta mierzy 300 m.

Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza idealne warunki do szybkiej i bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych – całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, dzięki czemu nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu pasażera zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala na udział w profesjonalnym evencie motoryzacyjnym
 • Spełnia marzenie o poprowadzeniu luksusowego auta
 • Zachwyci każdego miłośnika motoryzacji
pinezka
Liczba okrążeń:  1 okrążenie

Cena: 439 zł

ktoś kupił ten produkt
10 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto