Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo – Tor Poznań

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Liczba okrążeń

1 okrążenie

Lokalizacja

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

Więcej informacji

Pogoda

W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie z miękką podeszwą.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. Minimalny wzrost: 150 cm.

Informacje dodatkowe

Długość jednego okrążenia toru to ponad 4 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo – Tor Poznań

FAQ

04.07.2020
Czy to są prywatne samochody?
Odpowiedź z 05.07.2020
Samochody są dostarczane przez podwykonawców jazd na torach. 
27.06.2020
Witam, jakie są terminy na sierpień?
Odpowiedź z 27.06.2020
Na naszej stronie w zakładce mam voucher, znajduje się kalendarz jazd. Również daty na sierpień. 
24.06.2020
Czy można zarezerwować termin od razu po zakupie prezentu przy stoisku?
Odpowiedź z 24.06.2020
Tak, jest to możliwe. Nasi doradcy pomogą Państwu dokonać rezerwacji w razie jakichkolwiek wątpliwości.
Zadaj pytanie

Mapa

Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo na torze Poznań odbywa się podczas eventu motoryzacyjnego Track Day. Długość jednego okrążenia wynosi  4,1 km.

KOMU PODAROWAĆ JAZDĘ LAMBORGHINI GALLARDO?

 • Miłośnikowi szybkich samochodów
 • Męzczyźnie, który chce wypróbować moc 520-konnej maszyny
 • Przyjacielowi, który interesuje się motoryzacją

JAZDA LAMBORGHINI GALLARDO

Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo to możliwość poprowadzenia włoskiego super samochodu i sprawdzenia własnych umiejętności podczas przejażdżki po wymagającym torze, gdzie na co dzień ćwiczą zawodowi kierowcy. Jazda Lamborghini realizowana jest w dniu dużego eventu motoryzacyjnego - Track Day. Przed jazdą odbywa się krótkie szkolenie, podczas którego wyjaśniane są zasady obowiązujące na torach wyścigowych oraz szczegóły dotyczące jazdy sportowym Lamborghini. Instruktor zajmujący miejsce pasażera służy radą również w czasie jazdy. Kierowca jazdę realizuje na trasie głównej pętli toru, której jedno okrążenie mierzy 4,1 km.

LAMBORGHINI GALLARDO

Włoski model sportowego samochodu, produkowany od 2003 roku w największej ilości egzemplarzy z produkcji Lamborghini. Silnik 5.2 V10 zaskakuje mocą, ale oprócz sportowego charakteru Gallardo wyróżnia się także wygodą i designem. Pomimo zaskakującej mocy 560 KM, samochód prowadzi się pewnie dzięki swojej przyczepności – napęd na 4 koła. Jest to model, który cieszył się największą popularnością i odnotował największą sprzedaż.

Parametry

 • Silnik: 5,2 l
 • Moc: 560 KM
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,4 s
 • Prędkość maksymalna: 315 km/h
 • Napęd: 4x4
 • Skrzynia biegów: automatyczna

Tor Poznań

Tor Poznań

Tor wyścigowy Poznań zbudowano w latach 1975-1977, wykorzystując stare pasy startowe Portu Lotniczego Poznań-Ławica, zlokalizowanego ok. 12 km od centrum Poznania. Jest to największy w Polsce tor o nawierzchni asfaltowej, a jego długość liczy aż 4100 m. Należący do Automobilklubu Wielkopolskiego obiekt, stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu zarówno krajowym, jak i europejskim. Na torze wyścigowym w Poznaniu jeździli m.in. Robert Kubica, Lewis Hamilton czy Michael Schumacher. Trasa przejazdu na torze Poznań składa się z 14 zakrętów, a najdłuższa prosta liczy 560 m. Szerokość nawierzchni zaś wynosi 12 m.

TRACK DAY

Jazdy na Torze Poznań organizowane są podczas Track Day. Jest to motoryzacyjna impreza o charakterze całodniowym. Tego dnia na torze Poznań odbywają się treningi szybkiej jazdy i próba sprawnościowa uczestników. Są to przejazdy z czasową weryfikacją mierzoną przy pomocy fotokomórek. Podczas Track Day można obserwować przejazdy uczestników eventu, którzy doskonalą swoje umiejętności w zakresie szybkiej jazdy na torze wyścigowym. Jest to również okazja do zobaczenia wielu modeli aut. 

Podczas trwania eventu Automobilklub Wielkopolski zapewnia dodatkowe zabezpieczenia obiektu. Na terenie toru dostępni są strażacy oraz ratownicy medyczni, grupa 4-5 instruktorów, a także zespół profesjonalnego serwisu mechanicznego Bruno Moto Sport.

BEZPIECZEŃSTWO

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Przejażdżki odbywają się indywidualnie, dzięki czemu nie występuje ryzyko kolizji z innym samochodem. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z instruktorem, a następnie doświadczony kierowca rajdowy zajmuję miejsce pasażera, czuwa nad prawidłowym przebiegiem oraz udziela cennych rad kierującemu.

TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT PONIEWAŻ

 • Spełniasz marzenie o szybkiej jeździe sportowym samochodem na profesjonalnym torze
 • Spełniasz marzenie miłośnika sportowych samochodów
 • Stwarzasz możliwość uczestnictwa w dużym evencie motoryzacyjnym
Liczba okrążeń:  1 okrążenie

Cena: 899 zł

ktoś kupił ten produkt
5 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto