Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo – Tor kartingowy Poznań

1211

Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo realizowana podczas eventu motoryzacyjnego na torze kartingowym w Poznaniu. W jeździe uczestniczy instruktor, który siedzi na miejscu pasażera i kontroluje prawidłowy i bezpieczny przebieg atrakcji.

Komu podarować jazdę Lamborghini?

 • Mężczyźnie, który uwielbia piękne, szybkie i ekskluzywne auta
 • Miłośnikowi marki Lamborghini
 • Każdemu, kto od zawsze marzył, by zasiąść za kierownicą Lamborghini

Jazda za kierownicą Lamborghini

Przed realizacją jazdy każdy z uczestników odbędzie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze. Po zapoznaniu się z ogólnymi zasadami, uczestnik będzie mógł zasiąść za kierownicą super samochodu i wykonać jazdę. Uczestnikowi przez cały czas towarzyszyć będzie doświadczony kierowca rajdowy, który zajmie miejsce pasażera i będzie udzielał cennych rad kierującemu. Po wykonanym odcinku obdarowany może pozostać na trwającym evencie i obserwować inne przejażdżki.

Lamborghini Gallardo

Gallardo to model włoskiej marki Lamborghini, produkowany w latach 2003 – 2013. W przeciągu dziesięciu lat powstało aż 14022 egzemplarzy Gallardo. Jest to model, który cieszył się największą popularnością i odnotował największą sprzedaż.

Parametry

 • Silnik: V10
 • Moc: 520 KM
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,8 s
 • Prędkość maksymalna: 315 km/h

Tor kartingowy Poznań

Tor kartingowy w Poznaniu

Należący do Automobilklubu Wielkopolskiego obiekt, stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu zarówno krajowym, jak i europejskim. Na torze jeździli m.in. Robert Kubica, Lewis Hamilton, Michael Schumacher i inni. Sekcja kartingowa pokryta jest asfaltową nawierzchnią i mierzy 1480 m długości oraz 12 m szerokości. Ta trasa składa się z 18 ostrych zakrętów (6 lewych i 12 prawych), a najdłuższy odcinek prosty ma 130 m długości.

Track Day

Jazdy na Torze Poznań organizowane są podczas Track Day. Jest to motoryzacyjna impreza o charakterze całodniowym. Tego dnia na torze Poznań odbywają się treningi szybkiej jazdy i próba sprawnościowa uczestników. Są to przejazdy z czasową weryfikacją mierzoną przy pomocy fotokomórek. Podczas Track Day można obserwować przejazdy uczestników eventu, którzy doskonalą swoje umiejętności w zakresie szybkiej jazdy na torze wyścigowym. Jest to również okazja do zobaczenia wielu modeli aut.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Przejażdżki odbywają się indywidualnie, dzięki czemu nie występuje ryzyko kolizji z innym samochodem. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z instruktorem, a następnie doświadczony kierowca rajdowy zajmuję miejsce pasażera, czuwa nad prawidłowym przebiegiem oraz udziela cennych rad kierującemu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Uczestnik spełni marzenie o prowadzeniu szybkiego i luksusowego samochodu
 • Jest niecodzienną okazją do kierowania autem z najwyższej półki
 • Wręczony zostaje gotowy prezent w formie niezapomnianych przeżyć

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.7/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 62 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie z miękką podeszwą.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizowane na sektorze kartingowym - Tor Poznań (1,4 km). Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#NYC2014

Przeżycia na torze nie do opisania :D wspaniali instruktorzy, wszystko dokładnie opisali, zapoznali mnie z samochodem, i co najważniejsze, nie powstrzymywali kiedy coraz mocniej dociskałem pedał gazu :D świetna zabawa, polecam!

#LAtierrree

LAmborghini Gallardo - nic więcej nie trzeba dodawać ;D to samochód nie do powstrzymania, cieszę się, że w końcu mogłem się przejechać :D

#Grzes555

Co za emocje! to jest nie do opisania! Gallardo to naprawdę potężna maszyna, każdy powinien to przeżyć!

#Nicolo090

Gallardo to prawdziwy motoryzacyjny potwór, którego naprawdę ciężko ujarzmić! Zdecydowanie polecam każdemu, kto jest fanem czterech kółek!

#Agnieszka P.

Mój mąż prowadził, ale emocje udzieliły się również mnie, On zawsze marzył o Lamborghini Gallardo, odłożyłam odpowiednią sumę i zdecydowałam się spełnić jego marzenie. Polecam każdemu!

#Kamil Głowacki

Doskonałe przeżycie, Lamborghini Gallardo jest pojazdem, który fascynował mnie od lat, bardzo cieszy mnie fakt, że mogłem go sam przetestować, polecam każdemu fanowi motoryzacji.

#mixer

DEMON SZYBKOŚCI! Najlepsze emocje w życiu! Jeszcze długo po zakończonej jeździe nie mogłem dojść do siebie! Super prezent!

#Magda

Z kim się kontaktować w sprawie realizacji vouchera? (chodzi o wolne terminy)

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Terminy zostaną nam przedstawione przez Instruktorów na przełomie marca/kwietnia. Będą dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce https://prezentmarzen.com/kalendarz-imprez/ lub można będzie tel. uzyskać takie informacje poprzez dział rezerwacji tel 600 763 700. Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

#Sandra

Witam! Mam pytanie, a mianowicie kiedy ustalam termin jazdy? Zależy mi jak najszybciej.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, terminy na jazdy po torach mamy wyznaczane przez instruktorów. W tym momencie nie mamy ich podanych na nowy sezon. W połowie marca powinniśmy znać więcej szczegółów. Proszę wówczas o kontakt z naszym działem rezerwacji. Pozdrawiam Małgorzata Serafińska Prezent Marzeń

Podobne produkty

Social Media
Płatności
product