Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo – Tor Ułęż

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Liczba okrążeń

1 okrążenie

Lokalizacja

MotoPark Ułęż, Nowodwór 53, 60km od Lublina, 100km od Warszawy, Lubelskie

Więcej informacji

Pogoda

W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie z miękką podeszwą.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. Minimalny wzrost: 150 cm.

Informacje dodatkowe

Długość jednego okrążenia toru to 2,5 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Opinie (30)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-08-23

Wrażenia nie do opisania ❤️

2023-07-27

Niesamowita moc, brutalna zmiana biegów, genialne hamulce i zaprzeczające prawom fizyki zachowanie w zakrętach. Jazda Lambo Gallardo to było niezapomniane przeżycie i najwspanialszy prezent jaki kiedykolwiek dostałem. Mimo 5 z przodu cieszyłem się jak dziecko. Specjalne podziękowania dla Pana Instruktora, którego uwagi bardzo pomagały w maksymalnym wykorzystaniu możliwości auta.

2021-03-26

Złożyliśmy się na jazdę lamborghini na prezent dla szefa i pierwszy raz, po tym przejeździe, był w pracy tak uśmiechnięty, będziemy częściej myśleć o szybkich autach dla niego na kolejne okazje

Dodaj Opinię

Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo – Tor Ułęż

FAQ

26.09.2020
Czy trzeba mieć prawo jazdy ?
Odpowiedź z 26.09.2020
W przypadku jazdy za kierownicą wymagane jest prawo jazdy kat. B. W przeciwnym razie można wykupić jazdę w opcji jako pasażer.
31.07.2020
Witam, czy jest możliwość aby osoba towarzysząca była podczas jazdy w samochodzie?
Odpowiedź z 02.11.2020
W samochodzie są dwa miejsca - za kierownicą siada osoba obdarowana a miejsce pasażera zajmuje instruktor. Osoba towarzysząca może oglądać realizowaną jazdę z wyznaczonego miejsca.
04.04.2018
Witam. Czy jest możliwość jakiegoś uwiecznienia przejazdu? Tzn za ewentualną dopłatą czy jest nagrywany jakiś film lub coś w tym stylu?
Odpowiedź z 17.04.2018
Witam serdecznie,
na miejscu jest możliwość zakupu filmiku z przejazdu.

Pozdrawiam,
Nina Seroka
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo na torze Ułęż. Na miejscu kierowcy siada obdarowany, natomiast miejsce pasażera zajmuje instruktor - doświadczony kierowca rajdowy, który na bieżąco udziela cennych wskazówek. 

Komu podarować przejażdżkę za kierownicą Lamborghini?

 • mężczyźnie, który kocha piękne i szybkie pojazdy
 • każdemu pasjonatowi motoryzacji
 • miłośnikowi marki Lamborghini

Atrakcja

Obdarowany, przed samą przejażdżką przejdzie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze. Następnie zasiądzie na miejscu kierowcy, a miejsce pasażera zajmie instruktor, który na bieżąco będzie kontrolował przebieg atrakcji i udzielał niezbędnych wskazówek. Po wykonanym odcinku obdarowany może pozostać na trwającym evencie i obserwować przejażdżki innych uczestników.

Lamborghini Gallardo

Gallardo to model włoskiej marki Lamborghini, produkowany w latach 2003 – 2013. W przeciągu dziesięciu lat powstało aż 14022 egzemplarzy Gallardo. Jest to model, który cieszył się największą popularnością i odnotował największą sprzedaż.

Parametry

  • Silnik: 5,2 l
  • Moc: 560 KM
  • Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,4 s
  • Prędkość maksymalna: 315 km/h
  • Napęd: 4x4
  • Skrzynia biegów: automatyczna

Tor Ułęż

Tor Ułęż - okolice Ryk, niecałe 100km od Warszawy

Tor Ułęż jest obiektem, który zapewnia idealne warunki do przetestowania superaut Twoich marzeń! Doskonała lokalizacja - ok. 100 km od Warszawy i ok. 60 km od Lublina sprawia, że na wszelkiego rodzaju imprezy motoryzacyjne zjeżdzają fani czterech kółek z całej Polski! MotoPark Ułęż to pozostałość po dawnym lotnisku wojskowym. Do dyspozycji kierowców oddany został tor o długości 2,5 km. Szerokość toru wahająca się między 10-30 metrów umożliwia manewrowanie pojazdem w dowolny sposób. Asfaltowa nawierzchnia zapewnia doskonałą przyczepność, a co za tym idzie - pełne bezpieczeństwo podczas jazdy.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Każdy z uczestników przed realizacją jazdy odbywa krótkie szkolenie z instruktorem odnośnie zasad panujących na torze, a następnie doświadczony kierowca rajdowy zajmuje miejsce pasażera, czuwa nad prawidłowym przebiegiem atrakcji oraz udziela cennych rad kierującemu. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Przejażdżki odbywają się indywidualnie, dzięki czemu nie ma możliwości kolizji z innym pojazdem.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • wręczasz oryginalny prezent
 • spełniasz marzenie o przejażdżce legendarnym super samochodem
 • kupujesz prezent gotowy do wręczenia
Liczba okrążeń:  1 okrążenie

Cena: 499 zł

ktoś kupił ten produkt
5 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto