Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo na Torze Słomczyn

(0)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Ilość okrążeń

1 okrążenie + 1 okrążenie zapoznawcze

Lokalizacja

Autodrom Słomczyn, Słomczyn 66, ok. 6 km od Grójca

Więcej informacji

Pogoda

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Opinie (0)

Dodaj Opinię

Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo na Torze Słomczyn

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Jazda w roli kierowcy Lamborghini Gallardo na Torze Słomczyn. Ilość okrążeń zależy od wybranej opcji. Jazda po torze to świetny pomysł na prezent dla każdego fana motoryzacji.

Komu podarować jazdę za kierownicą Lamborghini?

 • Przyjacielowi, który pasjonuje się motoryzacją
 • Mężczyźnie, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
 • Każdemu, kto marzy o jeździe sportowym samochodem

Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo na Torze Słomczyn

Jazda Lamborghini Gallardo na torze wyścigowym Słomczyn to niecodzienna możliwość poprowadzenia luksusowego i piekielnie szybkiego samochodu. Doskonała nawierzchnia toru stwarza bezpieczne warunki do szybkiej jazdy. W zależności od wybranego wariantu prezent obejmuje 1, 3 lub 5 okrążeń. Każda jazda poprzedzona jest krótkim szkoleniem, a wybrane warianty również okrążeniem zapoznawczym w roli kierowcy. Dzięki temu jeszcze lepiej wykorzysta sportowy potencjał 542-konnego Lamborghini. Miejsce pasażera zajmuje doświadczony instruktor.

Lamborghini Gallardo

Włoski model sportowego samochodu, produkowany od 2003 roku w największej ilości egzemplarzy z produkcji Lamborghini. Silnik 5.2 V10 zaskakuje mocą, ale oprócz sportowego charakteru Gallardo wyróżnia się także wygodą i designem. Pomimo zaskakującej mocy 542 KM, samochód prowadzi się pewnie dzięki swojej przyczepności – napęd na 4 koła. Jest to model, który cieszył się największą popularnością i odnotował największą sprzedaż.

Parametry

 • Silnik: 5,2 l
 • Moc: 542 KM
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,7 s
 • Prędkość maksymalna: 325 km/h
 • Napęd: 4x4
 • Skrzynia biegów: automatyczna

Tor Słomczyn

Tor Słomczyn w Warszawie

Tor Słomczyn o powierzchni asfaltowej, zlokalizowany jest około 6 km od Grójca i 50 km od centrum Warszawy. Autodrom Słomczyn to obiekt motoryzacyjny, na terenie którego utworzone zostały trzy trasy przejazdu: tor kartingowy, tor samochodowy oraz tor rallycross. Obiekt słynie z rozwoju rallycrossu (wyścig przeważnie na odcinku 1 km, w którym startuje jednocześnie kilku zawodników), na terenie toru realizowane są Mistrzostwa Polski oraz Europy w tej dziedzinie. Zmienna konfiguracja trasy umożliwia tworzenie odcinków o różnej długości. Na potrzeby eventu motoryzacyjnego na Torze Słomczyn przygotowana zostanie trasa o długości ok. 2 km.

Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza idealne warunki do szybkiej i bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych – całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, dzięki czemu nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu pasażera zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala na udział w evencie motoryzacyjnym razem z bliskimi
 • Stwarza niecodzienną możliwość jazdy sportowym Lamborghini
 • Pozwala sprawdzić swoje umiejętności na profesjonalnym torze wyścigowym

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 659 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto