Jazda Lamborghini Gallardo z okrążeniem zapoznawczym – Tor Słomczyn

(0)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Ilość okrążeń

1 okrążenie + 1 okrążenie zapoznawcze

Lokalizacja

Autodrom Słomczyn, Słomczyn 66, ok. 6 km od Grójca

Więcej informacji

Pogoda

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Dodaj Opinię

Jazda Lamborghini Gallardo z okrążeniem zapoznawczym – Tor Słomczyn

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Jazda w roli kierowcy Lamborghini Gallardo na Torze Słomczyn. Do wyboru 1 lub 3 okrążenia toru, którego pojedyncza pętla ma długość 1,2 km. Niezależnie od ilości wybranych okrążeń przejażdżka obejmuje dodatkowe okrążenie zapoznawcze.

Komu podarować jazdę za kierownicą Lamborghini?

 • Przyjacielowi, który pasjonuje się motoryzacją
 • Mężczyźnie, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
 • Każdemu, kto marzy o jeździe sportowym samochodem

Jazda zapoznawcza Lamborghini Gallardo

Jazda Lamborghini Gallardo na torze wyścigowym Słomczyn to niecodzienna możliwość poprowadzenia luksusowego i piekielnie szybkiego samochodu. Doskonała nawierzchnia toru stwarza bezpieczne warunki do szybkiej jazdy. W zależności od wybranego wariantu prezent obejmuje 1 lub 3 okrążenia. Każda jazda, niezależnie od wybranego dystansu, poprzedzona jest krótkim szkoleniem zapoznawczym, podczas którego uczestnik pokona jedno okrążenie zapoznawcze również w roli kierowcy. Dzięki temu jeszcze lepiej wykorzysta sportowy potencjał 542-konnego Lamborghini. Miejsce pasażera zajmuje doświadczony instruktor.

Lamborghini Gallardo

Włoski model sportowego samochodu, produkowany od 2003 roku w największej ilości egzemplarzy z produkcji Lamborghini. Silnik 5.2 V10 zaskakuje mocą, ale oprócz sportowego charakteru Gallardo wyróżnia się także wygodą i designem. Pomimo zaskakującej mocy 542 KM, samochód prowadzi się pewnie dzięki swojej przyczepności – napęd na 4 koła. Jest to model, który cieszył się największą popularnością i odnotował największą sprzedaż.

Parametry

 • Silnik: 5,2 l
 • Moc: 542 KM
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,7 s
 • Prędkość maksymalna: 325 km/h
 • Napęd: 4x4
 • Skrzynia biegów: automatyczna

Tor Słomczyn

Tor Słomczyn w Warszawie

Tor Słomczyn o powierzchni asfaltowej, zlokalizowany jest około 6 km od Grójca i 50 km od centrum Warszawy. Autodrom Słomczyn to obiekt motoryzacyjny, na terenie którego utworzone zostały trzy trasy przejazdu: tor kartingowy, tor samochodowy oraz tor rallycross. Obiekt słynie z rozwoju rallycrossu (wyścig przeważnie na odcinku 1 km, w którym startuje jednocześnie kilku zawodników), na terenie toru realizowane są Mistrzostwa Polski oraz Europy w tej dziedzinie. Zmienna konfiguracja trasy umożliwia tworzenie odcinków o różnej długości. Na potrzeby eventu motoryzacyjnego na Torze Słomczyn przygotowana zostanie trasa o długości 1,2 km.

Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza idealne warunki do szybkiej i bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych – całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, dzięki czemu nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu pasażera zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala na udział w evencie motoryzacyjnym razem z bliskimi
 • Stwarza niecodzienną możliwość jazdy sportowym Lamborghini
 • Pozwala sprawdzić swoje umiejętności na profesjonalnym torze wyścigowym
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Ilość okrążeń:  1 okrążenie + 1 okrążenie zapoznawcze

Cena: 559 zł

Opcja BEZ ENDU
55,90 zł

Wykonawca:

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny