Skok ze spadochronem

(670)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Vouchery na skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem to idealny pomysł na podarunek dla osoby, która uwielbia ekstremalne wrażenia i silne emocje. Decydując się na ten prezent, musisz dokonać wyboru konkretnej lokalizacji, która będzie najdogodniejsza dla osoby obdarowanej. Realizacja odbywa się w tandemie z doświadczonym skoczkiem, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo, a jednocześnie niesamowite przeżycia. Jeśli zastanawiałaś się, czy skok ze spadochronem to odpowiedni pomysł na prezent, odpowiedź brzmi: TAK!

Komu podarować na prezent skok ze spadochronem?

 • miłośnikowi adrenaliny i ekstremalnych przeżyć,

 • osobie aktywnej, która swoje słabości traktuje jak wyzwanie,

 • każdemu, kto zawsze chciał doświadczyć uczucia swobodnego lotu.

Czym jest skok w tandemie?

Do skoków spadochronowych realizowanych w tandemie wykorzystuje się specjalny spadochron przeznaczony dla dwóch osób – doświadczonego instruktora oraz drugiego skoczka, którzy są przypięci do siebie pasami. To najpopularniejsza i jednocześnie najbezpieczniejsza forma oddawania skoków.

„W końcu zdecydowałem się na skok ze spadochronem! Żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej. Tych emocji nie da się opisać”. Sprawdź, jakie przeżycia gwarantuje skok ze spadochronem

Po wzniesieniu się awionetką na określoną wysokość następuje skok w tandemie. Swobodne spadanie, zapewnia najwięcej emocji i pozwala w pełni przełamać swoje słabości. To właśnie ten moment, chociaż trwa niecałą minutę, pozwala poczuć się wolnym jak ptak i dostarcza najwięcej wrażeń. Po otwarciu czasy spadochronu przychodzi czas na szybowanie, podczas którego osoba obdarowana będzie mogła obserwować, być może znaną jej okolicę, z zupełnie innej perspektywy. Dodatkową atrakcję stanowi możliwość samodzielnego sterowania lotem pod opieką drugiego skoczka. Lądowanie jest niezwykle łagodne, ponieważ za wszystko odpowiada instruktor, który wykonał już setki skoków.

Co wyróżnia skok ze spadochronem?

Skok ze spadochronem to jedyny sport, który łączy ze sobą niesamowitą adrenalinę, ekstremalne emocje oraz możliwość podziwiania przyrody z perspektywy lotu ptaka. To przeżycia, których nie da się wyrzucić z pamięci.

Jak długo trwa skok ze spadochronem?

Na całą realizację należy przeznaczyć około 1,5 godziny. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund, szybowanie z otwartą czaszą spadochronu 8-10 minut. Pozostały czas poświęcony jest przygotowaniu do skoku.

Czy należy przejść kurs, aby skoczyć ze spadochronem?

Dzięki temu, że skok odbywa się w towarzystwie doświadczonego instruktora, osoba obdarowana nie będzie zobligowana do przejścia dodatkowego kursu. Jedynym warunkiem jest spełnienie wymagań co do wagi maksymalnej oraz ogólny dobry stan zdrowia.

Jak przygotować się do skoku ze spadochronem?

Należy przede wszystkim zadbać o pozytywne nastawienie i dobry humor – w końcu udział w takiej atrakcji nie zdarza się co dzień. Warto również pamiętać o sportowym, wygodnym stroju i butach za kostkę. Krótkim szkoleniem oraz zapewnieniem niezbędnego sprzętu zajmie się Wykonawca.

Jak przebiega realizacja skoku ze spadochronem?

 1. Osoba obdarowana przejdzie krótkie szkolenie, a następnie dobierze odpowiedni dla siebie sprzęt.

 2. Wraz z instruktorem wsiądzie do awionetki. Lot będzie trwał około 15 minut.

 3. Po osiągnięciu odpowiedniej wysokości (3000-4000 metrów) uczestnik skoczy w tandemie z instruktorem. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund.

 4. Skoczkowie bezpiecznie lądują (za lądowanie w pełni odpowiada instruktor).

 5. Uczestnik otrzyma pamiątkowy certyfikat z realizacji skoku, który będzie przypominał o niesamowitych chwilach przeżytych w powietrzu. 

Czy skok ze spadochronem jest bezpieczny?

Aby skok spadochronowy był bezpieczny dla uczestnika, realizowany jest w Certyfikowanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodku Szkolenia Spadochronowego. Każdy instruktor ma uprawnienia na tandem. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie, dlatego obdarowany może czuć się w pełni bezpiecznie.

Czy można filmować skok ze spadochronem?

Aby osoba obdarowana mogła przeżyć te wspaniałe chwile jeszcze raz, zapewniliśmy możliwość filmowania skoku. W zależności od wybranej lokalizacji nagranie jest wykonywane przez instruktora lub osobnego skoczka. Film ukaże najlepsze momenty z realizacji całej atrakcji, aby jak najlepiej ukazać towarzyszące emocje. 

Jakie są przeciwwskazania do skoku ze spadochronem?

Nie zaleca się wykonywania skoku, jeśli osoba, dla której przeznaczony jest prezent, cierpi na: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsję, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, jest w ciąży lub po operacji.

Czy skok ze spadochronem to dobry pomysł na prezent?

 • pozwala spełnić marzenie i przeżyć niesamowitą przygodę,

 • stwarza okazję do stawienia czoła swoim lękom i słabościom,

 • dostarcza potężnej dawki adrenaliny i niezapomnianych emocji.

Gdzie można skoczyć ze spadochronem?

Skoki ze spadochronem realizowane są na terenie całego kraju. Niemal w każdym większym mieście w Polsce znajdują się aerokluby, przy których działają sekcje spadochronowe, realizujące skoki spadochronowe w tandemie.

Z Prezentmarzeń możesz spełnić marzenie o skoku ze spadochronem w wybranej z 28 lokalizacji, wśród nich najpopularniejsze:

Skok ze spadochronem – Warszawa

Skok ze spadochronem – Wrocław

Skok ze spadochronem – Poznań

Skok ze spadochronem – Trójmiasto

Skok ze spadochronem – Kraków

Skok ze spadochronem – Przasnysz

Skok ze spadochronem – Gliwice

Skok ze spadochronem – Piotrków Trybunalski


i wiele więcej!

Skorzystaj z listy lokalizacji i znajdź miejsce do skoku ze spadochronem!