Skok ze spadochronem – Piotrków Trybunalski

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok.3 godzin. Sam skok to ok. 55 sekund swobodnego spadania i ok. 5 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Lotnisko w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Przemysłowa 48 (50 km od Łodzi, 90 km od Kielc)

Więcej informacji

Pogoda

Prezenty realizujemy od końca kwietnia do końca października. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą uczestniczyć w przygotowaniach, obserwować start i lądowanie.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie.

Wymagania

Minimalny wiek -12 lat. Maksymalna waga - 110 kg, minimalny wzrost - 140 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Opinie (29)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-09-28

Było EXTREMALNIE, ale na pewno powtórzę. Polecam!

2023-08-16

Emocje na najwyższym poziomie. Jestem mega zadowolony ze skoku. Na pewno to powtórzę bo z szoku nie zapamiętałem momentu wyskoku 😅

2023-08-16

Dobra organizacja całej ekipy. Sam skok świetny. POLECAM

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Piotrków Trybunalski

FAQ

10.12.2021
Czy istnieje możliwość nagrywania skoku z ręki obdarowanego własną kamerką gopro?
Odpowiedź z 10.12.2021
Niestety nie ma takiej możliwości ze względów bezpieczeństwa. Jeśli osoba obdarowana chce posiadać film i zdjęcia ze skoku polecamy opcję filmowania z ręki instruktora bądź przez kamerzystę zewnętrznego.
04.10.2021
Czy w październiku też są skoki
Odpowiedź z 05.10.2021
Skoki w tej lokalizacji realizowane są od końca kwietnia do końca października.
07.06.2021
Czy można przed zakupem vouchera dowiedzieć się jakie najbliższe terminy są dostępne do wykonania skoku ?
Odpowiedź z 07.06.2021
Terminy są ustalane indywidualnie z klientami. Odbywają się weekendowo.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Skok w tandemie ze spadochronem z wojskowego desantowca (SkyVan SC7) realizowany na lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim, ok. 50 km od Łodzi. Skok odbywa się z wysokości 4200 m w towarzystwie doświadczonego instruktora tandemowego.

Realizacja atrakcji odbywa się od końca kwietnia do końca października

Komu podarować skok spadochronowy z wojskowego desantowca?

 • Każdemu miłośnikowi mocnych przeżyć
 • Przyjacielowi z Łodzi i okolic, który jest pasjonatem ekstremalnych skoków
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało
 • Mężczyźnie, który marzy nie tylko o skoku ze spadochronem, ale także o locie wojskowym samolotem

Voucher na skok ze spadochronem w Piotrkowie Trybunalskim

Zanim skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać niezbędny sprzęt. Tak przygotowani uczestnicy mogą zostać wyniesieni przez samolot wojskowy na wysokość 4200 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać swój skok. Swobodne spadanie trwa około 55 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa około 5 minut.

Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuje tą czynność.

Jak przebiega atrakcja?

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. 15 minut lotu samolotem desantowym SkyVan SC7
 3. Skok z instruktorem z 4200 m
 4. Około 55 sekund swobodnego spadania
 5. 5 minut szybowania z otwartym spadochronem
 6. Certyfikat skoku tandemowego

Samolot SkyVan SC7

SkuForce jako jedyni w Polsce oferują skoki z rampy kultowego wojskowego desantowca SC7 SkyVan. Samolot produkowany w latach 1963-1986 w Wielkiej Brytanii, który spełnia rolę samolotu wielozadaniowego, transportowca zarówno przez wojsko jak i do celów cywilnych. Wyposażony jest w dwa potężne silniki turbinowe Garrett TPE 331, dzięki którym przy pełnej ładowności osiąga pułap 4200 metrów w 13-15 minut (przy pełnej ładowności). Na pokładzie SkyVana znajduje się miejsce dla 22 osób, w tym zawsze obecnych jest dwóch pilotów.

Co zobaczymy podczas skoku?

Podczas skoku podziwiać będzie można panoramę Piotrkowa Trybunalskiego oraz malownicze krajobrazy Równiny Piotrkowskiej. Płaski, piaszczysty teren pokryty lasami i fragmentami dawnych puszczy, urozmaicają jeziora, sztuczne zalewy oraz rzeka Strawa i jej dopływy.

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

 • Minimalny wiek - 12 lat
 • Maksymalna waga - 110 kg
 • Minimalny wzrost - 140 cm

Jakie są przeciwwskazania do skoku ze spadochronem?

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Czy skok ze spadochronem można filmować?

Opcjonalnie jest możliwość udokumentowania skoku filmem, który nakręcony jest z ręki instruktora. Film zawierać będzie przygotowanie do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowanie oraz lądowanie. Zmontowany film zostanie wysłany drogą elektroniczną razem ze zdjęciami (najlepsze kadry z filmu).

Opcja VIP (dodatkowy skoczek z kamerą na kasku) – jest możliwa do dokupienia za dodatkową opłatą na etapie rezerwacji, jeśli posiada się voucher z opcją filmowania i zdjęć HD z ręki instruktora.

Filmowanie nie jest wliczone w cenę skoku, nie zapomnij dodać opcji przed zakupem!

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o skoku ze spadochronem
 • stwarza okazję do lotu wojskowym samolotem
 • dostarcza niezapomnianych emocji i przekracza własne granice

Sprawdź inne dostępne lokalizacje skoków ze spadochronem.

Cena: 999 zł

ktoś kupił ten produkt
24 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto