Skok ze spadochronem – Piotrków Trybunalski

(24)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok.3 godzin. Sam skok to ok. 55 sekund swobodnego spadania i ok. 5 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Lotnisko w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Przemysłowa 48 (50 km od Łodzi, 90 km od Kielc)

Więcej informacji

Pogoda

Prezenty realizujemy od końca kwietnia do końca października. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą uczestniczyć w przygotowaniach, obserwować start i lądowanie.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie.

Wymagania

Minimalny wiek -12 lat. Maksymalna waga - 110 kg, minimalny wzrost - 140 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Opinie (24)

2022-07-03

Pełna profeska, przeżycia nie do opisania (małym dyskomfortem jest oddychanie podczas swobodnego spadania, zainwestowałbym w okulary z osłoną nosa, choć za drugim/kolejnym razem pewnie to ogarnę) Niby 6 minut, a tak krótko :( Polecam, zajefajne przeżycie. Pozdrawiam Wojtka (następnym razem poproszę specjalnie o Ciebie i nie będzie to za kolejne 50 lat ;))))

2022-07-03

Pełna profeska, przeżycia nie do opisania (lekki dyskomfort połączony z delikatną paniką związany z trudnym oddychaniem podczas swobodnego lotu, zainwestowałbym w jakieś okulary z osłoną na nos), poza tym super. Dzięki Wojtek 😎😎😎

2022-06-12

Zajebiste przeżycie, poczucie wolności, super ekipa profesjonaliści szczególne podziękowania dla p.Izy i Instruktora Marka🥳🤩💪

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Piotrków Trybunalski

FAQ

10.12.2021

Czy istnieje możliwość nagrywania skoku z ręki obdarowanego własną kamerką gopro?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Niestety nie ma takiej możliwości ze względów bezpieczeństwa. Jeśli osoba obdarowana chce posiadać film i zdjęcia ze skoku polecamy opcję filmowania z ręki instruktora bądź przez kamerzystę zewnętrznego.

04.10.2021

Czy w październiku też są skoki

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Skoki w tej lokalizacji realizowane są od końca kwietnia do końca października.

07.06.2021

Czy można przed zakupem vouchera dowiedzieć się jakie najbliższe terminy są dostępne do wykonania skoku ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Terminy są ustalane indywidualnie z klientami. Odbywają się weekendowo.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Skok ze spadochronem z wojskowego desantowca (SkyVan SC7) realizowany na lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim, ok. 50 km od Łodzi. Skok odbywa się z wysokości 4200 m w towarzystwie doświadczonego instruktora tandemowego.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Każdemu miłośnikowi mocnych przeżyć
 • Przyjacielowi z Łodzi i okolic, który jest pasjonatem ekstremalnych skoków
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało
 • Mężczyźnie, który marzy nie tylko o skoku ze spadochronem ale także o locie wojskowym samolotem

Skok spadochronowy z wojskowego desantowca

Zanim skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać niezbędny sprzęt. Tak przygotowani uczestnicy mogą zostać wyniesieni przez samolot wojskowy na wysokość 4200 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać swój skok. Swobodne spadanie trwa około 55 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa około 5 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuję tą czynność.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. 15 minut lotu samolotem desantowym SkyVan SC7
 3. Skok z instruktorem z 4200 m
 4. Około 55 sekund swobodnego spadania
 5. 5 minut szybowania z otwartym spadochronem
 6. Certyfikat skoku tandemowego

Samolot SkyVan SC7

Samolot produkowany w latach 1963-1986 w Wielkiej Brytanii, który spełnia rolę samolotu wielozadaniowego, transportowca zarówno przez wojsko jak i do celów cywilnych. Wyposażony w dwa potężne silniki osiaga pułap 4200 metrów w zaledwie 13-15 minut (przy pełnej ładowności). Na pokładzie SkyVana znajduje się miejsce dla 22 osób, w tym zawsze obecnych jest dwóch pilotów.

Widoki

Podczas skoku podziwiać będzie można panoramę Piotrkowa Trybunalskiego oraz malownicze krajobrazy Równiny Piotrkowskiej. Płaski, piaszczysty teren pokryty lasami i fragmentami dawnych puszczy, urozmaicają jeziora, sztuczne zalewy oraz rzeka Strawa i jej dopływy.

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Filmowanie skoku

Opcjonalnie jest możliwość udokumentowania skoku filmem, który nakręcony jest z ręki instruktora. Film zawierać będzie przygotowanie do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowanie oraz lądowanie. Zmontowany film zostanie wysłany drogą elektroniczną razem ze zdjęciami (najlepsze kadry z filmu).

Opcja VIP – za dodatkową opłatą 100 zł na miejscu przy wyborze Film HD z ręki oddzielnego skoczka + zdjęcia możliwość dokupienia dodatkowego nagrania przez pilota.

Filmowanie nie jest wliczone w cenę skoku, nie zapomnij dodać opcji przed zakupem!

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o skoku ze spadochronem
 • stwarza okazję do lotu wojskowym samolotem
 • dostarcza niezapomnianych emocji

 

Czytaj więcej
Filmowanie i zdjęcia:  Brak

Cena: 850 zł

Opcja BEZ ENDU
85 zł

Wykonawca:

Sky Force
Sky Force

Opinie w Google:

4.9 wynik z 613 ocen
 • Maciej Kosteczka
  Maciej Kosteczka

  Serdecznie polecam skoki ze SkyForce. Jestem pod wrażeniem jakości obsługi już od pierwszego kontaktu telefonicznego. Byłem poinformowany, poczułem się zaopiekowany i przygotowany. Firma wie jak budować zaufanie. Bardzo podoba mi się hangar, wybór kombinezonów (bylem żyrafą!) i proces przygotowania do skoku. Skakałem z Markiem (pozdrawiam!), który spokojnie opowiedział co się będzie działo, wytłumaczył co będzie robił ico ja mam robić, żeby Skok był wygodny i bezpieczny. Było cudownie! Mógłbym tak skakać codziennie!

 • Dariusz Banaszkiewicz
  Dariusz Banaszkiewicz

  Fajna atrakcja, uczy jak przełamać lęki, pomocne doświadczenie w dalszym życiu 🙂 Obsługa profejsonalna, no ale wiadomo, ranga przedsięwzięcia zobowiązuje. Polecam skoczyć więcej niż raz, bo pierwszy skok to zbyt dużo emocji, nie ogarnia się.. no i pęd powietrza, zatyka nos i usta, trzeba najlepiej dopytać jak oddychać, bo można spanikować z uwagi na trudność w pobieraniu powietrza. Może jakieś maski ? Generalnie, super FLO, trzeba to zrobić 💯

 • Daniel „Daxiu” Tomaszewski
  Daniel „Daxiu” Tomaszewski

  Mega super przeżycie skok ze spadochronu. Polecam miejsce dla każdego kto chciałby skoczyć. Pozdrawiamy instruktorów Zefira i Ojca :D

 • Justyna Kaska
  Justyna Kaska

  Skok ze spadochronu w tandemie to najlepsza rzecz na świecie. Uważam, że każdy powinien to przeżyć. Polecam świetnego instruktora z poczuciem humoru i całuje - "Kucharza".

 • Sylwia Karaś
  Sylwia Karaś

  Polecam każdemu skok ze spadochronem w Sky Force :) Profesjonalni instruktorzy i niezapomniane przeżycia gwarantowane. Kucharz dzięki!

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny