Skok ze spadochronem – Piotrków Trybunalski

(29)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok.3 godzin. Sam skok to ok. 55 sekund swobodnego spadania i ok. 5 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Lotnisko w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Przemysłowa 48 (50 km od Łodzi, 90 km od Kielc)

Więcej informacji

Pogoda

Prezenty realizujemy od końca kwietnia do końca października. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą uczestniczyć w przygotowaniach, obserwować start i lądowanie.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie.

Wymagania

Minimalny wiek -12 lat. Maksymalna waga - 110 kg, minimalny wzrost - 140 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Opinie (29)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-09-28

Było EXTREMALNIE, ale na pewno powtórzę. Polecam!

2023-08-16

Emocje na najwyższym poziomie. Jestem mega zadowolony ze skoku. Na pewno to powtórzę bo z szoku nie zapamiętałem momentu wyskoku 😅

2023-08-16

Dobra organizacja całej ekipy. Sam skok świetny. POLECAM

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Piotrków Trybunalski

FAQ

10.12.2021

Czy istnieje możliwość nagrywania skoku z ręki obdarowanego własną kamerką gopro?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Niestety nie ma takiej możliwości ze względów bezpieczeństwa. Jeśli osoba obdarowana chce posiadać film i zdjęcia ze skoku polecamy opcję filmowania z ręki instruktora bądź przez kamerzystę zewnętrznego.

04.10.2021

Czy w październiku też są skoki

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Skoki w tej lokalizacji realizowane są od końca kwietnia do końca października.

07.06.2021

Czy można przed zakupem vouchera dowiedzieć się jakie najbliższe terminy są dostępne do wykonania skoku ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Terminy są ustalane indywidualnie z klientami. Odbywają się weekendowo.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Skok ze spadochronem z wojskowego desantowca (SkyVan SC7) realizowany na lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim, ok. 50 km od Łodzi. Skok odbywa się z wysokości 4200 m w towarzystwie doświadczonego instruktora tandemowego.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Każdemu miłośnikowi mocnych przeżyć
 • Przyjacielowi z Łodzi i okolic, który jest pasjonatem ekstremalnych skoków
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało
 • Mężczyźnie, który marzy nie tylko o skoku ze spadochronem ale także o locie wojskowym samolotem

Skok spadochronowy z wojskowego desantowca

Zanim skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać niezbędny sprzęt. Tak przygotowani uczestnicy mogą zostać wyniesieni przez samolot wojskowy na wysokość 4200 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać swój skok. Swobodne spadanie trwa około 55 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa około 5 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuję tą czynność.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. 15 minut lotu samolotem desantowym SkyVan SC7
 3. Skok z instruktorem z 4200 m
 4. Około 55 sekund swobodnego spadania
 5. 5 minut szybowania z otwartym spadochronem
 6. Certyfikat skoku tandemowego

Samolot SkyVan SC7

Samolot produkowany w latach 1963-1986 w Wielkiej Brytanii, który spełnia rolę samolotu wielozadaniowego, transportowca zarówno przez wojsko jak i do celów cywilnych. Wyposażony w dwa potężne silniki osiaga pułap 4200 metrów w zaledwie 13-15 minut (przy pełnej ładowności). Na pokładzie SkyVana znajduje się miejsce dla 22 osób, w tym zawsze obecnych jest dwóch pilotów.

Widoki

Podczas skoku podziwiać będzie można panoramę Piotrkowa Trybunalskiego oraz malownicze krajobrazy Równiny Piotrkowskiej. Płaski, piaszczysty teren pokryty lasami i fragmentami dawnych puszczy, urozmaicają jeziora, sztuczne zalewy oraz rzeka Strawa i jej dopływy.

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Filmowanie skoku

Opcjonalnie jest możliwość udokumentowania skoku filmem, który nakręcony jest z ręki instruktora. Film zawierać będzie przygotowanie do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowanie oraz lądowanie. Zmontowany film zostanie wysłany drogą elektroniczną razem ze zdjęciami (najlepsze kadry z filmu).

Opcja VIP (dodatkowy skoczek z kamerą na kasku) – jest możliwa do dokupienia za dodatkową opłatą 300 zł na etapie rezerwacji, jeśli posiada się voucher z opcją filmowania i zdjęć HD z ręki instruktora.

Filmowanie nie jest wliczone w cenę skoku, nie zapomnij dodać opcji przed zakupem!

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o skoku ze spadochronem
 • stwarza okazję do lotu wojskowym samolotem
 • dostarcza niezapomnianych emocji

 

Cena: 999 zł

ktoś kupił ten produkt
35 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto