Skok ze spadochronem – Mirosławice (k. Wrocławia)

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

New

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok. 2 godziny. Sam skok to ok. 50 sekund swobodnego spadania i ok. 10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Lotnicza 14, Mirosławice

Więcej informacji

Pogoda

Sezon trwa od maja do października, niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację usługi. W takiej sytuacji termin zostanie przesunięty.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwować wydarzenie z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7–dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Osoby niepełnoletnie – wymagana zgoda rodziców oraz ich obecność. Zakaz realizacji pod wpływem środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Skok w terminie wyznaczonym przez organizatora. Maksymalna waga — 110 kg (brak minimum), minimalny wzrost 140 cm (brak maksimum), wiek bez ograniczeń. Limit wagowy to 90 kg. Jego przekroczenie wymaga dopłaty na miejscu (1 kg/10 zł). Przy zakupie więcej niż 1 vouchera, brak gwarancji skoku w 1 dniu.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Mirosławice (k. Wrocławia)

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Skok ze spadochronem to ekscytująca przygoda pełna adrenaliny. Uczestnik doświadczy wolności i niesamowitych widoków podczas skoku. Skok wykonywany jest w tandemie i w zależności od wybranej opcji może obejmować film z realizacji. Voucher występuje w kilku wariatach: 1. bez filmowania z terminem wyznaczonym przez Olimpic Skydive; 2. filmowanie z ręki tandem-pilota z terminem wyznaczanym przez Olimpic Skydive; 3. filmowanie przez oddzielnego skoczka + zdjęcia z terminem wyznaczanym przez Olimpic Skydive; 4. filmowanie z dwóch kamer + zdjęcia z terminem wyznaczanym przez Olimpic Skydive.

Komu podarować skok ze spadochronem?

  • Osobom, które szukają ekstremalnych doznań i niezapomnianych przeżyć.

  • Osobom, które pragną przełamać swoje lęki i doświadczyć adrenaliny.

  • Osobom, które marzą o spektakularnym widoku z wysokości i swobodnym spadaniu.

Skok ze spadochronem w Mirosławicach niedaleko Wrocławia

Skok ze spadochronem w Mirosławicach koło Wrocławia to niezapomniane przeżycie pełne emocji i adrenaliny. Realizowany na terenie Lotniska Mirosławice, skok tandemowy z wysokości 4000 metrów pozwala poczuć wolność i ekscytację podczas swobodnego spadania. Towarzystwo doświadczonego skoczka sekcji spadochronowej zapewnia pełne bezpieczeństwo i komfort. Osoba obdarowana może spodziewać się intensywnych wrażeń, pięknych widoków i euforii towarzyszącej spełnieniu marzeń o locie.

Warunki uczestnictwa

Termin wyznaczony przez Olympic Skydive oraz lokalizacja skoku będą przekazane pasażerowi tandemu z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem. W przypadku odmowy skoku w wyznaczonym terminie klient traci prawo do zniżki (250 zł) za wyznaczenie terminu przez Olympic Skydive, jednak voucher zachowuje ważność przez 12 miesięcy od daty zakupu. W takiej sytuacji klient może dokonać odprawy przed skokiem w tandemie, korzystając z naszego kodu, i wyznaczyć dogodny dla siebie termin, ale będzie zobowiązany do dopłaty 250 zł za wyznaczenie tego terminu. Posiadanie ważnego vouchera jest konieczne. 

Dlaczego warto wybrać ten voucher?

  • Umożliwia przeżycie niezwykłej przygody i poczucie wolności.

  • Jest ekstremalnym doświadczeniem dla osób szukających adrenaliny.

  • To niezapomniane przeżycie, które dostarcza niezrównanych emocji.

Cena: 1 199 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto