Skok ze spadochronem – Poznań (Bednary)

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1,5 godziny.

Lokalizacja

Lotnisko Bednary

Więcej informacji

Pogoda

Prezent sezonowy, realizowany od przełomu kwietnia/maja do października, głównie w weekendy. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku i pogody oraz mocno dopasowane obuwie.

Wymagania

Maksymalna waga obdarowanego - 100 kg, minimalny wzrost - 130 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja, ciąża. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu oraz środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Warunkiem realizacji skoku jest akceptacja regulaminu wykonawcy. Przed skokiem, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Opinie (8)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-10-01

Niesamowite przeżycie, w bardzo pozytywnej i profesjonalnej atmosferze. Zdjęcia i film są świetnej jakości. Na miejscu wszystko odbyło się sprawnie i bez niepotrzebnego stresu, zdecydowanie polecam!

2023-09-04

Super atmosfera , przeżycie nie do opisania , Duże podziękowania dla Piotra i Ariel za dużo emocji i bardzo bezpieczny skok

2023-09-02

Fantastyczne przeżycie . Polecam wszystkim fanom ekstremalnych przygód.

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Poznań (Bednary)

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Tandemowy skok ze spadochronem realizowany na terenie lotniska w Bednarach pod Poznaniem, około 30 minut od Ronda Środka na skraju Puszczy Zielonki. Skok odbywa się z wysokości około 3-4 tysięcy metrów nad ziemią w towarzystwie doświadczonego skoczka spadochronowego.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Przyjacielowi, który marzy o skoku

 • Każdemu fanowi atrakcji w powietrzu

 • Bliskiej osobie, która uwielbia adrenalinę i emocje

Skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem w okolicy Poznania realizowany jest z lotniska w Bednarach. Tuż po przybyciu na lotnisko, osoba obdarowana otrzyma odpowiednio dobrane wyposażenie (kombinezon, gogle) i weźmie udział w krótkim szkoleniu. Instruktaż obejmuje zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa oraz przygotowanie do skoku – nauka odpowiedniej pozycji w czasie lotu i lądowania oraz zasad komunikacji z instruktorem. Skok oddawany z pokładu najnowocześniejszego w Polsce samolotu przeznaczonego do skoków spadochronowych - PAC 750 XL, rocznik 2016, który wznosi grupę uczestników na wysokość 4000 metrów. Swobodne spadanie trwa około 55 sekund. Na odpowiedniej wysokości instruktor otwiera spadochron główny i następuje etap szybowania z otwartą czaszą spadochronu. Szybowanie z otwartą czaszą trwa około 8-10 minut. Wszystkie czynności podczas lądowania wykonuje instruktor.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu

 2. Lot samolotem (ok. 12 minut) z widokiem na Puszczę Zielonkę

 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 4000 m)

 4. Swobodny lot (ok. 55 sekund)  i szybowanie na otwartą czaszy (ok. 8-10 minut)

 5. Bezpieczne lądowanie

 6. Otrzymanie pamiątkowego certyfikatu z odbytego skoku

Widoki

Podczas skoku oraz szybowania z otwartą czaszą będzie można podziwiać okolice Poznania, dolinę Warty a także okoliczne pola, lasy i łąki i teren Parku Krajobrazu Puszcza Zielonka. 

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki odbywają się w certyfikowanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, osoba obdarowana zobowiązana jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia. Ponadto każda osoba skacząca jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Każdy instruktor posiada ze sobą spadochron główny i zapasowy oraz mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. 

Przeciwwskazania

Skok ze spadochronem, jak każda aktywność fizyczna posiada pewne przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy bezwzględnie wziąć pod uwagę przed realizacją. Do takich ograniczeń należą: choroby serca, nadciśnienie, niewydolność układu oddechowego, epilepsja czy poważne urazy kręgosłupa lub barków oraz ciąża. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Wręczasz prezent z niezapomnianymi emocjami

 • Stwarzasz okazję do spełnienia marzeń

 • Umożliwisz podziwianie krajobrazu z niecodziennej perspektywy

Realizacja

Cena: 1 190 zł

ktoś kupił ten produkt
11 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto