Skok ze spadochronem – Nowy Targ

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Sam skok to 50 sekund swobodnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Lotnisko w Nowym Targu, ul. Lotników 1

Pogoda

Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie.

Wymagania

Minimalny wiek uczestnika to 10 lat. Maksymalna waga obdarowanego - 105 kg, minimalny wzrost - 130 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji od

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Ważność vouchera

365

2020-06-16
5/5

skok ze spadochronem

To taki prezent, który wspomina się do końca życia! Emocje nie do opisania!

2020-06-02
4/5

skok ze spadochronem

Cudowne widoki i niezapomniane przeżycie. Polecam

2020-03-12
5/5

Skok życia

Co za emocje! Niecała minuta swobodnego spadania a takiego skoku adrenaliny nie doświadczyłem nigdy wcześniej. Skok dostałem w prezencie na urodziny. Fantastyczne przeżycie. Realizacja tez na wysokim poziomie.

2020-03-12
3/5

Skok ze spadochronem – Nowy Targ

Nie mam zarzutu do obsługi, wykonania, w ogóle - super. Sam skok przerażający, ale swobodne spadanie to coś niesamowitego. Problem z tym, że choroba lokomocyjna się uruchomiła po otwarciu spadochronu i... cóż, mogło nie być wesoło. Na szczęście pan instruktor szybko nas wylądował, za co byłam niezmiernie wdzięczna. Nie żałuję, choć szkoda, że to po prostu nie dla mnie.

2019-11-12
2/5

Nie polecam

Skoczyłem, ale to nie jest sport na moje nerwy. Niby ludzie mówią, że trzeba pokonywać swoje słabości, ale mam wrażenie że przez te 5 minut obyło mi pół roku życia tak się denerwowałem. Poza tym wszystko OK, ludzie mil, profesjonalna organizacja.

2016-06-28
5/5

Cudnie...

To trzeba przezyc :-) z panem Patrykiem czulam sie bezpiecznie adrenaliny nie braklo widoki cudowne napewno jeszcze raz to powtorze. Super uczucie...

2015-12-14
5/5

5/5

Nie no, po prostu uczucie nie do opisania. Trzeba je przeżyć samemu ;)!

2014-02-28
5/5

Jak do tej pory najlepsze emocje w życiu!!!!!
Wszystkie dziewczyny powinny tego spróbować! Polecam

2012-10-29
5/5

Jak potrzebujecie mocnych wrażeń, kopa adrenaliny i skoku ciśnienia to POLECAM!!!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

22.11.2020

Czy istnieje możliwość skoku w zimę?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Niestety nie, skoki realizujemy wyłącznie w sezonie wiosenno-letnim (od połowy kwietnia do końca września).

19.01.2020

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące skoku gdy nosi się okulary a nie soczewki. Czy można skoczyć w okularach? Czy dotyczy to wszystkich lokalizacji skoków czy tylko wybranych ?. Pozdrawiam

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, Można skoczyć w okularach, wówczas instruktorzy zapewniają większy model gogli zakładanych na okulary. Jednocześnie, dla większego komfortu zalecamy skorzystać z soczewek.

13.04.2017

Dzień dobry, Mam pytanie czy pracują państwo w Boże Ciało (15 czerwca w tym roku)? Interesowałaby mnie ewentualnie również informacja o dostępności waszych skoków w piątek i weekend po tym święcie (16-18.06). Pozdrawiam

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Skoki odbywają się weekendowo (sobota-niedziela). Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie skoku. W takiej sytuacji rezerwujemy dla uczestnika najbliższy, dogodny termin realizacji. Jeżeli zgłosi się Pan do działu rezerwacji z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, to po Bożym Ciele będzie możliwa realizacja (o ile pogoda dopisze). 

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Tandemowy skok ze spadochronem realizowany jest na lotnisku w Nowym Targu. Skok odbywa się z wysokości 3000-4000 m w towarzystwie skoczka sekcji spadochronowej.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Mieszkańcom województwa małopolskiego, którzy nie boją się ekstremalnych przeżyć
 • Przyjacielowi, który jest pasjonatem ekstremalnych skoków
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało

Skok ze spadochronem

Przed tym jak skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu (Cessna 206) muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać niezbędny sprzęt. Tak przygotowani uczestnicy mogą zostać wyniesieni przez samolot na wysokość 3000-4000 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać swój skok. Swobodne spadanie trwa około 45 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa około 5 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuję tą czynność.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. Lot awionetką (ok 15 minut)
 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 3000-4000 m)
 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 5. Bezpieczne lądowanie

Widoki

Nowy Targ położony jest u zbiegu Białego i Czarnego Dunajca u podnóża Gorców. Nowy Targ i okolice to teren bogaty w walory turystyczne. Szczyt Turbacz, Jezioro Czorsztyńskie, Parki Narodowe, szczyty Tatr i wiele innych tworzy wyjątkowy krajobraz, który można podziwiać z lotu ptaka. W 2006 roku miasto otrzymało nagrodę "Turystycznego odkrycia roku".

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Filmowanie skoku

Opcjonalnie jest możliwość udokumentowania skoku filmem, który wykonany zostanie z ręki instruktora. Film zawierać będzie przygotowanie do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowanie oraz lądowanie. Zmontowany film i zdjęcia zostaną wysłane drogą elektroniczną.

Filmowanie nie jest wliczone w cenę skoku, nie zapomnij dodać opcji przed zakupem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenia o skoku ze spadochronem
 • stwarza możliwość podziwiania okolicznych krajobrazów z niecodziennej perspektywy
 • dostarcza niezapomnianych emocji
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Filmowanie i zdjęcia:  Bez filmowania i zdjęć

Cena: 699 zł

Ocena 

4/5
9