Skok ze spadochronem – Nowy Targ

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa 3h. Sam skok to 50 sekund swobodnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Lotnisko w Nowym Targu, ul. Lotników 1

Więcej informacji

Pogoda

Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie.

Wymagania

Minimalny wiek uczestnika to 10 lat. Maksymalna waga - 105 kg, minimalny wzrost - 130 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Opinie (36)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-04-09

Niesamowite przeżycie, miła obsługa, instruktor bardzo przyjazny i wszystko dobrze wszystko wytłumaczył, polecam dla osób, które lubią aktywnie spędzać wolny czas z dużą dawką adrenaliny.

2023-11-06

Wspaniała obsługa polecam

2023-10-01

Mega emocje !!!! To był skok marzeń !!!!! Polecam tym kto ma takie marzenia jak ja !!!!! Trzeba spróbować i napewno nie pożałujecie !!!!!!!

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Nowy Targ

FAQ

25.08.2022
Czy istnieje możliwość dokupienia na miejscu opcji nagrywania/zdjęć?
Odpowiedź z 25.08.2022
Tak, jest możliwość dokupienia filmowania na miejscu za dopłatą 350 zł.
16.09.2021
Czy osoba mająca problemy z kręgosłupem (dyskopatia, częściowy brak czucia w nodze na wysokości piszczeli po przebytej rwie kulszowej ) może wykonać taki skok.
Odpowiedź z 16.09.2021
Przeciwskazaniem do wykonania skoku są m.in. poważne kontuzje kręgosłupa. Sugerujemy skorzystać z konsultacji lekarskiej.
22.11.2020
Czy istnieje możliwość skoku w zimę?
Odpowiedź z 23.11.2020
Niestety nie, skoki realizujemy wyłącznie w sezonie wiosenno-letnim (od połowy kwietnia do końca września).
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Czy marzysz o podarowaniu komuś nie tylko prezentu, ale prawdziwej przygody? Voucher na skok ze spadochronem w Nowym Targu to klucz do drzwi, za którymi czeka adrenalina, wolność i niezapomniane widoki rozciągające się z perspektywy ptaka.

Ten ekscytujący upominek to wyjątkowa okazja, by przekroczyć granice swoich możliwości, poczuć niesamowitą dawkę emocji i doświadczyć niezrównanego uczucia swobody podczas swobodnego spadania. Kup voucher i podaruj bliskiej osobie nie tylko skok, ale niepowtarzalną historię, którą będzie chciała opowiadać każdemu.

Tandemowy skok ze spadochronem realizowany jest na lotnisku w Nowym Targu. Skok odbywa się z wysokości 4000 metrów w towarzystwie skoczka sekcji spadochronowej.

Komu podarować voucher na skok ze spadochronem w Nowym Targu?

 • Mieszkańcom województwa małopolskiego, którzy nie boją się ekstremalnych przeżyć
 • Przyjacielowi, który jest pasjonatem ekstremalnych skoków
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało
 • Komuś, kto zastanawia się nad odbyciem kursu spadochronowego

Skok ze spadochronem Nowy Targ

Przed tym jak skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu (PAC 750 XL) muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać niezbędny sprzęt. Tak przygotowani uczestnicy mogą zostać wyniesieni przez samolot na wysokość 4000 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać swój skok.

Swobodne spadanie trwa około 45 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa około 5 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuje tą czynność.

Skok spadochronowy w tandemie – przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. Lot awionetką (ok 15 minut)
 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 4000 m)
 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 5. Bezpieczne lądowanie

Widoki w czasie skoku spadochronowego w Nowym Targu

Nowy Targ położony jest u zbiegu Białego i Czarnego Dunajca u podnóża Gorców. Nowy Targ i okolice to teren bogaty w walory turystyczne. Szczyt Turbacz, Jezioro Czorsztyńskie, Parki Narodowe, szczyty Tatr i wiele innych tworzy wyjątkowy krajobraz, który można podziwiać z lotu ptaka. W 2006 roku miasto otrzymało nagrodę "Turystycznego odkrycia roku".

Czy spadochroniarstwo jest bezpieczne?

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton.

Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Skok jest dostępny dla osób, które skończyły 10 lat. Minimalny wzrost wynosi 130 cm, a maksymalna waga – 105 kg. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku.

Przeciwwskazania do skoku w tandemie

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny, niewydolność układu oddechowego i ciąża.

Filmowanie skoku

Opcjonalnie jest możliwość udokumentowania skoku filmem, który wykonany zostanie z ręki instruktora. Film zawierać będzie przygotowanie do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowanie oraz lądowanie. Zmontowany film i zdjęcia zostaną wysłane drogą elektroniczną.

Filmowanie nie jest wliczone w cenę skoku, nie zapomnij dodać opcji przed zakupem.

To skok ze spadochronem z widokiem na Tatry to dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenia o skoku ze spadochronem
 • stwarza możliwość podziwiania okolicznych krajobrazów z niecodziennej perspektywy
 • dostarcza niezapomnianych emocji
 • można zakupić opcję z filmowaniem i zdjęciami, co pozwala na uwiecznienie szalonego wydarzenia
 • pozwala obdarowanemu sprawdzić się w zupełnie nowej i ekstremalnej sytuacji
 • wykonanie skoku gwarantuje niesamowite wspomnienia

Cena: 1 055 zł

ktoś kupił ten produkt
8 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto