Skok ze spadochronem – Gdańsk

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Sam skok to ok. 50 sekund swobodnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Aeroklub Gdański, ul. Powstańców Warszawy 36, Pruszcz Gdański

Więcej informacji

Pogoda

Prezenty realizujemy od końca kwietnia do końca października. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą uczestniczyć w przygotowaniach, obserwować start i lądowanie. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie.

Wymagania

Maksymalna waga - 100 kg, minimalna waga 35kg. Minimalny wzrost - 130 cm, maksymalny – 200 cm. W przypadku osób poniżej 18 r.ż. na miejscu wymagana obecność dwójki opiekunów prawnych, jeśli jest tylko jeden to od drugiego wymagany jest akt notarialny, że wyraża zgodę na skok dziecka

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Opinie (51)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-05-14

Najwspanialszy prezent od najwspanialszej grupy

2024-05-12

Super przeżycie!

2024-04-09

Pierwszy raz i mam nadzieję że nie ostatni skorzystałam z okazji skoczyć ze spadochronem. Oprócz tego że była przemiła obsługa (Pani z recepcji pożyczyła mi buty, bo swoje miałam niewygodne), w całości przygotowali mnie do skoku, super przyjemna atmosfera i Pan instruktor opowiadał mi geograficzne ciekawostki. Jestesmy z chłopakiem zadowoleni i szczęśliwi.

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Gdańsk

FAQ

01.05.2023
Witam! Mam pytanie jakie są ograniczenia wagowe? Pozdrawiam, Patrycja
Odpowiedź z 02.05.2023
Maksymalna waga to 110 kg.
30.05.2022
Dzień dobry, jaka forma filmowania jest w cenie skoku za 1100 zł?
Odpowiedź z 30.05.2022
Dzień dobry, jest to filmowanie przez oddzielnego skoczka
09.11.2021
Czy istnieje możliwość filmowania czy zdjęć podczas skoku
Odpowiedź z 10.11.2021
Tak, jest taka możliwość. W momencie rezerwowania terminu należy zgłosić to instruktorowi. Płatności można dokonać na miejscu, przed realizacją skoku.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Chcesz zapewnić niezapomniane wrażenia bliskiej osobie? Nasz voucher na skok ze spadochronem to doskonały prezent dla tych, którzy pragną poczuć dreszcz adrenaliny i podziwiać piękno krajobrazu z lotu ptaka.

Skok z samolotu realizowany jest w Pruszczu Gdańskim. Odbywa się z wysokości 4000 metrów. Czas swobodnego spadania to ok. 50 sekund i 8-10 minut swobodnego szybowania z otwartą czaszą spadochronu. Przed rozpoczęciem atrakcji uczestnik przechodzi krótkie szkolenie teoretyczne, które umożliwi mu wykonać skok w tandemie w bezpieczny sposób.

Aby zapewnić wyjątkową pamiątkę do bonu na skok ze spadochronem możesz dołączyć opcję filmowania skoku wykonywanego przez oddzielnego skoczka. 

Komu podarować voucher na skok ze spadochronem jako prezent?

 • Każdemu miłośnikowi mocnych przeżyć i ogromnych emocji
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało
 • Mężczyźnie, który marzy o skoku ze spadochronem

Skok spadochronowy w Gdańsku

Voucher na skok ze spadochronem w Pruszczu Gdańskim to doskonały prezent dla każdego, kto uwielbia silne emocje. Zanim skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać sprzęt niezbędny do wykonania skoku.

Tak przygotowani uczestnicy mogą zostać wyniesieni przez samolot Cessnę Caravan, stworzony specjalnie do skoków spadochronowych, na wysokość 4000 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość, skoczkowie mogą skakać. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m doświadczony skoczek spadochronowy otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa około 8-10 minut.

Pod czujnym okiem instruktora i przy sprzyjających warunkach pogodowych uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuje tą czynność.

Skok odbywa się z Pruszczu Gdańskiego, około 10 minut drogi od Gdańska.

Jak przebiega skok spadochronowy?

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. 15 minut lotu samolotem
 3. Skok z skok ze spadochronem instruktorem z 4000 m
 4. Około 50 sekund swobodnego spadania
 5. 8-10 minut szybowania z otwartym spadochronem
 6. Delikatne lądowanie

Skoki spadochronowe Trójmiasto – widoki

Podczas skoku podziwiać będzie można panoramę Gdańska i jego okolic. Przy sprzyjających warunkach pogodowych można zobaczyć Zatokę Gdańską.

Bezpieczeństwo w czasie skoku ze spadochronem w tandemie

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są:

 • nadciśnienie,
 • choroby serca,
 • niewydolność układu krążenia,
 • epilepsja,
 • poważne kontuzje kręgosłupa lub barków,
 • stan pooperacyjny,
 • ciąża.

Aeroklub Gdański

Aeroklub Gdański umożliwia spełnienie marzeń o skoku z samolotu ze spadochronem. Specjalnie przeszkoleni instruktorzy troszczą się o bezpieczeństwo uczestników i dbają o to, aby realizacja pozostała w pamięci obdarowanego na zawsze. Możliwość skoku w tandemie sprawia, że osoba obdarowana nie musi przechodzić żadnych kursów ani badań lekarskich. Wystarczy ubrać się wygodnie, włożyć sportowe obuwie, zabrać ze sobą pozytywne nastawienie i przygotować się na ekstremalną przygodę w powietrzu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o skoku ze spadochronem
 • dostarcza niezapomnianych emocji
 • to niezwykła dawka adrenaliny

Realizacja

Cena: 1 169 zł

ktoś kupił ten produkt
39 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto