Skok ze spadochronem – Poznań (Kobylnica)

(0)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1,5 godziny.

Lokalizacja

Lotnisko Kobylnica

Więcej informacji

Pogoda

Prezent sezonowy, realizowany od przełomu kwietnia/maja do października, głównie w weekendy. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku i pogody oraz mocno dopasowane obuwie.

Wymagania

Maksymalna waga obdarowanego - 100 kg, minimalny wzrost - 130 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja, ciąża. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu oraz środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Warunkiem realizacji skoku jest akceptacja regulaminu wykonawcy. Przed skokiem, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Poznań (Kobylnica)

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Tandemowy skok ze spadochronem realizowany na terenie lotniska Kobylnica pod Poznaniem. około 15 minut od Ronda Środka. Skok odbywa się z wysokości około 3-4 tysięcy metrów nad ziemią w towarzystwie doświadczonego skoczka spadochronowego.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Miłośnikowi adrenaliny i sportów ekstremalnych

 • Osobie aktywnej, która nie boi się nowych wyzwań

 • Każdemu, kto zawsze marzył o skoku ze spadochronem

Skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem to ekstremalna, ciesząca się dużą popularnością rozrywka, która stanowi marzenie niejednej osoby. Taka aktywność sprawdzi się jako pomysł na niezapomniany prezent dla wszystkich miłośników adrenaliny i niecodziennych przeżyć. Przed skokiem osoba obdarowana odbędzie kilkunastominutowy lot najnowocześniejszym w Polsce samolotem przeznaczonym do skoków spadochronowych - PAC 750 XL, rocznik 2016, a więc w bardzo bezpiecznej i doskonale utrzymanej maszynie. Sam przelot powoduje szybsze bicie serca, a to dopiero początek niesamowitych przeżyć i niezapomnianych doznań. Na wysokości 4000 metrów otwierają się drzwi samolotu i wraz z doświadczonym instruktorem wyskakujemy z samolotu!

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu

 2. Lot samolotem na wysokość 4000 metrów (ok. 12 minut) z widokiem na cały Poznań

 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora.

 4. Swobodny lot (ok. 55 sekund) i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu (ok. 8-10 minut)

 5. Bezpieczne lądowanie

 6. Wręczenie pamiątkowego certyfikatu potwierdzającego realizację skoku ze spadochronem.

Widoki

W trakcie lotu samolotem oraz podczas samego skoku będzie można zobaczyć panoramę Poznania w pełnej okazałości. Pięknie widać Jezioro Maltańskie, Rondo Śródka, Ratusz i inne charakterystyczne dla Poznania budynki. Lotnisko w Kobylnicy przeznaczone jest do likwidacji, więc jest to JEDYNA taka okazja, by zobaczyć Poznań z 4000 metrów!

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki odbywają się w certyfikowanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, osoba obdarowana zobowiązana jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia. Ponadto każda osoba skacząca jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Każdy instruktor posiada ze sobą spadochron główny i zapasowy oraz mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości.

Przeciwwskazania

Skok ze spadochronem, jak każda aktywność fizyczna posiada pewne przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy bezwzględnie wziąć pod uwagę przed realizacją. Do takich ograniczeń należą: choroby serca, nadciśnienie, niewydolność układu oddechowego, epilepsja czy poważne urazy kręgosłupa lub barków oraz ciąża.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Umożliwiasz spełnienie marzeń o skoku ze spadochronem

 • Wręczasz prezent z ogromną dawką adrenaliny

 • Stwarzasz możliwość niezapomnianego podziwiania okolic Poznania

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Filmowanie i zdjęcia:  Bez filmowania i zdjęć

Cena: 990 zł

Opcja BEZ ENDU
99 zł

Wykonawca:

Sky Camp
Sky Camp

Opinie w Google:

4.9 wynik z 340 ocen
 • Marcin Grz
  Marcin Grz

  Naprawdę warto! Organizacja sprawna i szybka, skok rewelacyjny, wrażenia bezcenne, a na pamiątkę fantastyczny materiał video! Przyznaję, że po skoku w tandemie nabrałem trochę pokory i na samą myśl o kolejnym, samodzielnym skoku czuję uderzenie adrenaliny:) Bo jednak świadomość, że lecisz z profesjonalistą, a samodzielny lot ze spadochronem to chyba dwie różne bajki. Żeby się o tym przekonać muszę spróbować, a w Sky Camp mam pewność, że zostanę dobrze przygotowany do kolejnego skoku.

 • Karolina Winiarczuk
  Karolina Winiarczuk

  Od pierwszego kontaktu telefonicznego z Panią Magdą przez każdą kolejną rozmowę, pytanie, przez przygotowanie do skoku, troskę i opiekę ze strony Instruktora i sam skok i lądowanie - wszytsko było na tip top! Instruktor (w moim przypadku Piotr) dbał o mój komfort i dobre samopoczucie na każdym kroku, w locie i na ziemi 😀 Spowodował, że czułam się bezpiecznie, myślałam tylko o przyjemności że skoku, jego profesjonalizm i spokój były hipnotyzujące! Rewelacja! Wielkie dziękuję - dla kamerzysty, którego imienia nie pamiętam, że zadbał o doskonałe nagrania i fantastyczną pamiątkę oraz dla Piotra - było rewelacyjnie! Dziękuję!!! Kiedyś wrócę! 😀

 • Daria Dziubek
  Daria Dziubek

  Niesamowite miejsce, ludzie i przeżycie! Najlepszy prezent jaki można komuś sprawić. Była niepewność i strach, ale już po wylądowaniu na ziemi chce się jeszcze raz! :) Z całego serca polecam wszystkim to miejsce! A filmik i zdjęcia robią robote!

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny