Skok ze spadochronem – Poznań (Kobylnica)

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1,5 godziny.

Lokalizacja

Lotnisko Kobylnica

Więcej informacji

Pogoda

Prezent sezonowy, realizowany od przełomu kwietnia/maja do października, głównie w weekendy. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku i pogody oraz mocno dopasowane obuwie.

Wymagania

Maksymalna waga obdarowanego - 100 kg, minimalny wzrost - 130 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja, ciąża. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu oraz środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Warunkiem realizacji skoku jest akceptacja regulaminu wykonawcy. Przed skokiem, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Poznań (Kobylnica)

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Tandemowy skok ze spadochronem realizowany na terenie lotniska Kobylnica pod Poznaniem. około 15 minut od Ronda Środka. Skok odbywa się z wysokości około 3-4 tysięcy metrów nad ziemią w towarzystwie doświadczonego skoczka spadochronowego.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Miłośnikowi adrenaliny i sportów ekstremalnych

 • Osobie aktywnej, która nie boi się nowych wyzwań

 • Każdemu, kto zawsze marzył o skoku ze spadochronem

Skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem to ekstremalna, ciesząca się dużą popularnością rozrywka, która stanowi marzenie niejednej osoby. Taka aktywność sprawdzi się jako pomysł na niezapomniany prezent dla wszystkich miłośników adrenaliny i niecodziennych przeżyć. Przed skokiem osoba obdarowana odbędzie kilkunastominutowy lot najnowocześniejszym w Polsce samolotem przeznaczonym do skoków spadochronowych - PAC 750 XL, rocznik 2016, a więc w bardzo bezpiecznej i doskonale utrzymanej maszynie. Sam przelot powoduje szybsze bicie serca, a to dopiero początek niesamowitych przeżyć i niezapomnianych doznań. Na wysokości 4000 metrów otwierają się drzwi samolotu i wraz z doświadczonym instruktorem wyskakujemy z samolotu!

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu

 2. Lot samolotem na wysokość 4000 metrów (ok. 12 minut) z widokiem na cały Poznań

 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora.

 4. Swobodny lot (ok. 55 sekund) i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu (ok. 8-10 minut)

 5. Bezpieczne lądowanie

 6. Wręczenie pamiątkowego certyfikatu potwierdzającego realizację skoku ze spadochronem.

Widoki

W trakcie lotu samolotem oraz podczas samego skoku będzie można zobaczyć panoramę Poznania w pełnej okazałości. Pięknie widać Jezioro Maltańskie, Rondo Śródka, Ratusz i inne charakterystyczne dla Poznania budynki. Lotnisko w Kobylnicy przeznaczone jest do likwidacji, więc jest to JEDYNA taka okazja, by zobaczyć Poznań z 4000 metrów!

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki odbywają się w certyfikowanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, osoba obdarowana zobowiązana jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia. Ponadto każda osoba skacząca jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Każdy instruktor posiada ze sobą spadochron główny i zapasowy oraz mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości.

Przeciwwskazania

Skok ze spadochronem, jak każda aktywność fizyczna posiada pewne przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy bezwzględnie wziąć pod uwagę przed realizacją. Do takich ograniczeń należą: choroby serca, nadciśnienie, niewydolność układu oddechowego, epilepsja czy poważne urazy kręgosłupa lub barków oraz ciąża.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Umożliwiasz spełnienie marzeń o skoku ze spadochronem

 • Wręczasz prezent z ogromną dawką adrenaliny

 • Stwarzasz możliwość niezapomnianego podziwiania okolic Poznania

Realizacja

Cena: 1 190 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto