Skok ze spadochronem – Zamość

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Sam skok to 50 sekund swobodnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Aeroklub Ziemi Zamojskiej, Mokre 115

Więcej informacji

Pogoda

Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie. Pasażer otrzyma okularki, kombinezon i pamiątkowy certyfikat.

Wymagania

Maksymalna waga obdarowanego - 100 kg, Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Opinie (27)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-10-22

Skok to prezent na urodziny. Nie mogłam otrzymać lepszej niespodzianki! Wrażenia niesamowite i niezapomniane! Nie było stresu, tylko czysta radość.Ekipa pozytywnie zakręconych profesjonalistów! Paweł, dzięki tandempilocie! Marzenie spełnione 🩷

2023-09-04

Super przeżycie, polecam wszystkim, profesjonalne podejście do klienta i miła atmosfera w Areokub Ziemi Zamojskiej.

2023-08-30

To było spełnienie marzenia i fantastyczna przygoda. ...najlepszy prezent jaki można dostać z okazji 50 urodzin 😁. Emocji i wrażeń nie da się opisać...to trzeba po prostu przeżyć. Będę marzyć dalej o kolejnych skokach z fantastyczną ekipą z Zamojskiego aeroklubu . To ludzie z pasją,pełny profesjonalizm, poczucie humoru i coś co sprawia,że ma się stuprocentowe zaufanie do tego stopnia ,że nie ma lęku nawet przez ułamek sekundy 😊. Dziękuję całym serduchem i tak samo polecam 🥰

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Zamość

FAQ

15.08.2022

Jaki jest minimalny wymagany wiek dziecka ? Moj 10 latek marzy o takim prezencie.

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Osoby niepełnoletnie mogą odbyć skok w tandemie. Dzieci do ukończenia 13 roku życia muszą być pod opieką co najmniej jednego opiekuna prawnego.

26.08.2021

W jakim terminie organizowane są skoki? Czy w październiku jeszcze można wykupić skok?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Skoki realizujemy od połowy kwietnia do końca września.

12.09.2020

Jakie jest ubezpieczenie ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Atrakcja nie obejmuje ubezpieczenia, natomiast skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Skok ze spadochronem w tandemie realizowany z wysokości 3500 m. Start odbywa się z lotniska Aeroklubu Zamojskiego

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało
 • Mężczyźnie, który jest miłośnikiem nietuzinkowych przeżyć
 • Przyjacielowi, który jest pasjonatem ekstremalnych skoków

Skok ze spadochronem

Przed tym jak skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać niezbędny sprzęt. Tak przygotowani uczestnicy mogą zostać wyniesieni przez samolot na wysokość 3500 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać swój skok. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa od 8 do 10 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuję tą czynność.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. Lot awionetką (ok 15 minut)
 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 3500 m)
 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 5. Bezpieczne lądowanie
 6. Otrzymanie pamiątkowego certyfikatu z odbytego skoku

Widoki

Skok odbywa się na terenie lotniska Aeroklubu Zamojskiego. Gwarancja widoków – tereny Roztocza, zalew w Nieliszu, centrum Zamościa.

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala spełnić marzenia o skoku ze spadochronem
 • Stwarza możliwość podziwiania wyjątkowej okolicy z niecodziennej perspektywy
 • Dostarcza niezapomnianych emocji

Realizacja

Aeroklub Ziemi Zamojskiej - Aeroklub Zamość

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy
Filmowanie i zdjęcia:  Bez filmowania i zdjęć

Cena: 900 zł

ktoś kupił ten produkt
23 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto