Skok ze spadochronem – Lubin

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok. 2,5 godziny. Sam skok to 30 sekund swobodnego spadania i ok. 5 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Aeroklub Zagłębia Miedziowego, ul. Spacerowa 9, lotnisko Lubin

Więcej informacji

Pogoda

Skoki organizowane są od kwietnia/maja do końca października. W przypadku, gdy pogoda może negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo, skok zostaje przełożony na inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwować atrakcję z lotniska.

Obowiązujący strój

Wygodny, stosowny do pogody. Poleca się bieliznę termiczną. Ośrodek dysponuje w razie potrzeby odzieżą ochronną, która zapewnia komfort podczas skoku – kombinezony, rękawiczki, coś na głowę i okulary.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera i okazanie go na miejscu. Konieczna wcześniejsza rezerwacja, minimum 7-dni przed planowaną datą realizacji.

Informacje dodatkowe

Maksymalna waga uczestnika wynosi 100 kg, a minimalny wzrost 125 cm.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Lubin

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Skok ze spadochronem z wysokości 4000 m oddawany na terenie Aeroklubu Zagłębia Miedziowego w Lubinie. Skok wykonywany jest w tandemie i w zależności od wybranej opcji obejmuje dodatkowo pamiątkowy film z realizacji. Sam skok to ok. 30 sekund swobodnego spadania i ok. 5 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Bliskiej osobie, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
 • Przyjacielowi, który lubi adrenalinę i wyzwania
 • Każdemu, kto zawsze marzył o oddaniu skoku ze spadochronem

Skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem to bez wątpienia jedno z najbardziej nietuzinkowych doświadczeń. Towarzyszące mu emocje i adrenalina przyprawiają o mocniejsze bicie serca jeszcze na długo po oddaniu skoku. Skok ze spadochronem w Lubinie wykonywany jest w tandemie z wysokości 4000 m. Poprzedzony jest krótkim szkoleniem z instruktorem, który poinformuje o jego przebiegu, dopasuje uprząż do sylwetki pasażera i przećwiczy odpowiednie ułożenie ciała podczas swobodnego spadku. Na wysokości 2000 m instruktor przypina swoją uprząż do pasażera, a ok. 2000 m wyżej następuje skok. Po wyskoku i ok. 5 sekundach instruktor otwiera tzw. hamulec (mały spadochron stabilizujący), dzięki któremu prędkość spadania tandemu zmniejszana się z ok. 300 km /h do ok. 200 km /h. Czas wolnego spadania wynosi ok. 30 s. Na wysokości 1600 – 1500 m nad ziemią instruktor otwiera spadochron główny. Po otwarciu lot trwa jeszcze ok. 5 min, w ciągu których pasażer może podziwiać piękne widoki i spróbować sterowania spadochronem. Na wysokości ok. 400 m instruktor rozpoczyna manewr lądowania, tak aby wylądować bezpiecznie i w oznaczonym miejscu – jak najbliżej miejsca startu. Atrakcja może być uwieczniona filmem z realizacji nagrywanym z ręki instruktora. Nie zapomnij dodać tej opcji podczas zakupu prezentu.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji Krótkie szkolenie i dobór sprzętu na terenie Aeroklubu Zagłębia Miedziowego w Lubinie
 2. Lot awionetką (ok. 20-25 minut)
 3. Skok z samolotu w tandemie z instruktorem z wysokości 4000 m
 4. Swobodny lot (30 s) i szybowanie z otwartą czaszą spadochronu (5 min)
 5. Bezpieczne lądowanie
 6. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Bezpieczeństwo

Skoki ze spadochronem w Lubinie realizowane są pod przewodnictwem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości kilku ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Instruktor, z którym oddawany jest skok posiada ponad 30-letnie doświadczenie w skokach spadochronowych. To były członek kadry narodowej w Wieloboju Spadochronowym ze zdobytymi uprawnieniami tandem-pilota w 2004 roku.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem i mogą uniemożliwiać jego realizację są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala przeżyć niesamowitą i niezapomnianą przygodę
 • Będzie ogromnym zaskoczeniem i sprawi mnóstwo radości
 • Skok wykonywany jest u boku doświadczonego instruktora

Realizacja

Cena: 950 zł

ktoś kupił ten produkt
8 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto