Skok ze spadochronem – Warszawa

3561

Tandemowy skok ze spadochronem realizowany jest na terenie lotniska Chrcynno (50 km od Warszawy). Skok odbywa się z wysokości 4000 m w towarzystwie skoczka sekcji spadochronowej.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Mieszkańcom Mazowsza i okolic, którzy nie boją się ekstremalnych przeżyć
 • Przyjacielowi, który jest pasjonatem ekstremalnych skoków
 • Mężczyźnie jako oryginalny pomysł na prezent
 • Kobiecie, która nie boi się nowych wyzwań

Skok ze spadochronem

Przed tym jak skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać niezbędny sprzęt. Tak przygotowani uczestnicy mogą zostać wyniesieni przez samolot na wysokość 4000 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać swój skok. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa od 8 do 10 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuję tą czynność.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. Lot awionetką (ok 15 minut)
 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 4000 m)
 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 5. Bezpieczne lądowanie
 6. Otrzymanie pamiątkowego certyfikatu z odbytego skoku

Widoki

Chrcynno położone jest ok 50 km od Warszawy w okolicy Zalewu Zegrzyńskiego. Na skoczków czekają takie widoki jak rezerwaty przyrody, lasy, rzeki i rozlewiska, zalew Zegrzyński. Nie zabraknie także krajobrazu Warszawy. To wszystko czeka na uczestników nie tylko podczas szybowania na otwartej czaszy spadochronu. Podczas gdy samolot będzie wzbijał się na odpowiednią wysokość można także podziwiać odrestaurowany Pałac hrabiego Rościszewskiego, wybudowany przez architekta Marconiego, lotnisko w Modlinie, Farmę Krzyczki i malownicze pola mazowieckiej wsi.

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Filmowanie skoku

Opcjonalnie jest możliwość udokumentowania skoku filmem, który nakręcony jest przez osobnego skoczka. Film zawierać będzie przygotowanie do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowanie oraz lądowanie. Zmontowany film zostanie wysłany drogą elektroniczną razem ze zdjęciami (najlepsze kadry z filmu).

Filmowanie nie jest wliczone w cenę skoku, nie zapomnij zatem dodać tej opcji przed zakupem!

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
 • Skok ze spadochronem na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej
 • Stwarzasz możliwość podziwiania krajobrazu z lotu ptaka
Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 64 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Chrcynno

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Sam skok to ok. 50 sekund swobodnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

 • Pogoda

  Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego - 105 kg, minimalny wzrost - 130 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Skoki realizowane są w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Spadochronowego posiadającego Certyfikat Nr 21RPS-03/2012. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

#ViolaW

Rzetelnie i w konkretach przeprowadzone szkolenie przed skokiem. Profesjonalne i bardzo sympatyczne podejście do skoczka przez Pana Zbyszka Domalewskiego z Aeroklubu Warszawskiego dopełnia 100 % zadowolenia z oddanego skoku :) Świetna zabawa, piękne widoki i pewność, że w przyszłym roku znowu tam wrócę :) Dziękuję , polecam i pozdrawiam :) Viola

#Ewela30

Prawie nic nie pamiętam, ale wiem, że było SUUUPER!!!

#Dorota

Bardzo udana realizacja prezentu. Umówienie się na skok, fachowa kadra realizatorów, krótkie szkolenie i w końcu sam SKOK. Wrażenia warte polecenia :)!

#Anna

Witam! Chcielibyśmy kupić przyjacielowi skok ze spadochronem. Jednakże mamy problem, ponieważ chcemy złożyć się na prezent we dwoje, a na miejsce osoba obdarowana (wg informacji) może zabrać osobę towarzyszącą. Czy nie będzie to problemem, jeżeli osoba obdarowana przyprowadzi dwie osoby? Z góry dziękuje ze odpowiedz

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, na miejsce realizacji jak najbardziej mogą przybyć dwie osoby towarzyszące. Pozdrawiam, Nina Seroka

#Mateusz

Witam. Chciał bym kupić dwa skoki dla mnie i mojej dziewczyny i wykorzystać w okresie wakacyjnym. Mam parę pytań. Czy jest możliwość skoczenia praktycznie w tym samym czasie ? I czy opcja z kręceniem mogła by być tak że ten jeden dodatkowy skoczek który to kręci dał by rade ująć nas razem ? Widziałem na YT jak mniej więcej wyglądają te filmiki i po prostu nie chciałbym mieć dwóch osobnych filmów ;)

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, oczywiście można umówić się na realizację w tym samym dniu i wyskoczyć jedna osoba po drugiej. Jeżeli chodzi o filmowanie, to jest to ujęcie z ręki oddzielnego skoczka, który będzie się skupiał na kręceniu jednej osoby, tak więc należy wykupić podwójne filmowanie. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

Social Media
Płatności
product