Skok ze spadochronem – Warszawa

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Sam skok to ok. 50 sekund swobodnego spadania i ok. 5 - 7 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Lotnisko Chrcynno

Więcej informacji

Pogoda

Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie.

Wymagania

Maksymalna waga obdarowanego - 105 kg. Minimalna waga - 45 kg. Minimalny wzrost - 130 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane są w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Spadochronowego posiadającego Certyfikat Nr 21RPS-03/2012. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Opinie (49)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-07-08

Profesjonalne podejście do uczestników. Doświadczeni instruktorzy służący pomocą na każdym etapie skoku.

2024-07-07

Nic co jest na ziemi nie jest poruwnywalne z tym co się dzieje tam w górze podczas lotu skoku. POLECAM

2024-07-07

Niesamowite przeżycie. Ekipa aeroklubu wspaniała, tworzą tak dobra atmosferę że nawet przez chwilę nie myślałam o tym żeby się czymś stresować. Sam skok, nie do opisania, to trzeba przeżyć, niesamowite emocje, endorfiny trzymają cały dzień.

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Warszawa

FAQ

21.08.2022
Dzień dobry, Chciałabym skorzystać z Państwa usługi tylko proszę mi powiedzieć czy termin 30 sierpnia wchodzi w grę czy skoki odbywają się tylko i wyłącznie w weekendy ?
Odpowiedź z 22.08.2022
Skoki ze spadochronem odbywają się głównie weekendowo. 
14.06.2021
Witam, Czy istnieje możliwość skoku w parze ? Tj. Skok w dwóch tandemach.
Odpowiedź z 14.06.2021
Należy wykupić dwa vouchery i przy rezerwacji poinformować instruktora, ze chcą Państwo skoczyć w jednej turze.
19.05.2021
Dzień dobry:) chcę kupić dla męża w prezencie skok ze spadochronem.Są dwa pytania, czy konieczne jest badanie przez lekarza?Chcę zrobić mu niespodziankę, a jeśli potrzebujesz potwierdzenia od lekarza, to nie zadziała.I drugie pytanie, chcę zapisać męża na konkretny dzień, 27 maja,czy jest taka możliwość?
Odpowiedź z 19.05.2021
Dzień dobry, 
do realizacji skoku nie trzeba badań lekarskich. Są jednak pewne przeciwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Termin realizacji ustalany jest bezpośrednio z instruktorem.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Voucher na skok spadochronowy w Warszawie to idealna okazja do przeżycia prawdziwej przygody. Pozwól obdarowanej osobie odczuć wolność i adrenalinę, skacząc z wysokości kilku tysięcy metrów nad malowniczymi krajobrazami stolicy.

Tandemowy skok ze spadochronem w Warszawie realizowany jest na terenie lotniska Chrcynno (50 km od Warszawy). Skok odbywa się z wysokości 4000 m w towarzystwie skoczka sekcji spadochronowej. Atrakcja przeznaczona jest dla jednej osoby.

Kup voucher i zobacz, jak bliska Ci osoba spełnia swoje marzenie o pierwszym skoku!

Komu podarować voucher na skok ze spadochronem w Chrcynnie?

 • Mieszkańcom Mazowsza i okolic, którzy nie boją się ekstremalnych przeżyć
 • Przyjacielowi, który jest pasjonatem ekstremalnych skoków
 • Mężczyźnie jako oryginalny pomysł na prezent
 • Kobiecie, która nie boi się nowych wyzwań

Skok ze spadochronem w Warszawie

Przed tym jak skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać niezbędny sprzęt. Tak przygotowani uczestnicy wzniosą się na pokładzie samolotu na wysokość 4000 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać swój skok ze spadochronem.

Swobodne spadanie trwa około 50 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa od 5 do 7 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuję tą czynność.

Jak przebiega skok w tandemie?

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. Lot awionetką (ok 15 minut)
 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 4000 m)
 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 5. Bezpieczne lądowanie
 6. Otrzymanie pamiątkowego certyfikatu z odbytego skoku

Ile kosztuje skok ze spadochronem Warszawa?

Cena skoku ze spadochronem w Warszawie zależy od wybranego wariantu i zaczyna się od 1199.00 zł.

Co można zobaczyć w czasie skoku spadochronowego w okolicach Warszawy?

Chrcynno położone jest ok, 50 km od Warszawy w okolicy Zalewu Zegrzyńskiego. Na skoczków czekają takie widoki jak rezerwaty przyrody, lasy, rzeki i rozlewiska, zalew Zegrzyński. Nie zabraknie także krajobrazu Warszawy.

To wszystko czeka na uczestników nie tylko podczas szybowania na otwartej czaszy spadochronu. Podczas gdy samolot będzie wzbijał się na odpowiednią wysokość można także podziwiać odrestaurowany Pałac hrabiego Rościszewskiego, wybudowany przez architekta Marconiego, lotnisko w Modlinie, Farmę Krzyczki i malownicze pola mazowieckiej wsi.

Czy spadochroniarstwo jest bezpieczne? 

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton.

Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Ważne informacje:

 • Maksymalna waga: 105 kg
 • Minimalna waga: 45 kg
 • Minimalny wzrost: 130 cm

Jakie są przeciwwskazania do skoku tandemowego? Czy każdy może skakać?

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji.

Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są:

 • nadciśnienie,
 • choroby serca,
 • niewydolność układu krążenia,
 • epilepsja,
 • poważne kontuzje kręgosłupa lub barków,
 • stan pooperacyjny,
 • ciąża.

Aeroklub Warszawski

Aeroklub Warszawski to organizacja z długą tradycją, specjalizująca się w oferowaniu skoków spadochronowych w tandemie. Dzięki profesjonalnemu zespołowi instruktorów i najnowszemu sprzętowi, Aeroklub Warszawski gwarantuje bezpieczeństwo i wysokiej jakości doświadczenie, które przyciąga entuzjastów sportów ekstremalnych z całego kraju. 

Bon na skok ze spadochronem w tandemie dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
 • Skok ze spadochronem na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej
 • Stwarzasz możliwość podziwiania krajobrazu z lotu ptaka

Realizacja

Cena: 1 199 zł

ktoś kupił ten produkt
77 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto