Skok ze spadochronem – Warszawa

(17)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Sam skok to ok. 50 sekund swobodnego spadania i ok. 5 - 7 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Lotnisko Chrcynno

Więcej informacji

Pogoda

Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie.

Wymagania

Maksymalna waga obdarowanego - 105 kg. Minimalna waga - 45 kg. Minimalny wzrost - 130 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane są w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Spadochronowego posiadającego Certyfikat Nr 21RPS-03/2012. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Opinie (17)

2021-05-10

Dostałem ten skok jako prezent. Jak na razie najlepszy prezent jaki dostałem ever!
Po tym skoku zastanawiam się, czy robić kurs skoczka spadochronowego :D

2021-03-26

Kupiłem przyjacielowi na 40stkę, sam bym się nie odważył skoczyc, ale widzialem film z realizacji i zrobił wrażenie nawet na mnie. Polecam

2020-11-02

Mega i super sprawa!!!! Skok ze spadochronem w Warszawie to na prawdę super przeżycie, mega dawka adrenaliny. polecam!!!!

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Warszawa

FAQ

21.08.2022

Dzień dobry, Chciałabym skorzystać z Państwa usługi tylko proszę mi powiedzieć czy termin 30 sierpnia wchodzi w grę czy skoki odbywają się tylko i wyłącznie w weekendy ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Skoki ze spadochronem odbywają się głównie weekendowo. 

14.06.2021

Witam, Czy istnieje możliwość skoku w parze ? Tj. Skok w dwóch tandemach.

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Należy wykupić dwa vouchery i przy rezerwacji poinformować instruktora, ze chcą Państwo skoczyć w jednej turze.

19.05.2021

Dzień dobry:) chcę kupić dla męża w prezencie skok ze spadochronem.Są dwa pytania, czy konieczne jest badanie przez lekarza?Chcę zrobić mu niespodziankę, a jeśli potrzebujesz potwierdzenia od lekarza, to nie zadziała.I drugie pytanie, chcę zapisać męża na konkretny dzień, 27 maja,czy jest taka możliwość?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, 
do realizacji skoku nie trzeba badań lekarskich. Są jednak pewne przeciwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Termin realizacji ustalany jest bezpośrednio z instruktorem.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Tandemowy skok ze spadochronem w Warszawie realizowany jest na terenie lotniska Chrcynno (50 km od Warszawy). Skok odbywa się z wysokości 4000 m w towarzystwie skoczka sekcji spadochronowej.

Komu podarować skok ze spadochronem w Warszawie?

 • Mieszkańcom Mazowsza i okolic, którzy nie boją się ekstremalnych przeżyć
 • Przyjacielowi, który jest pasjonatem ekstremalnych skoków
 • Mężczyźnie jako oryginalny pomysł na prezent
 • Kobiecie, która nie boi się nowych wyzwań

Skok ze spadochronem w Warszawie

Przed tym jak skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać niezbędny sprzęt. Tak przygotowani uczestnicy wzniosą się na pokładzie samolotu na wysokość 4000 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać swój skok ze spadochronem. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa od 5 do 7 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuję tą czynność.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. Lot awionetką (ok 15 minut)
 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 4000 m)
 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 5. Bezpieczne lądowanie
 6. Otrzymanie pamiątkowego certyfikatu z odbytego skoku

Widoki

Chrcynno położone jest ok 50 km od Warszawy w okolicy Zalewu Zegrzyńskiego. Na skoczków czekają takie widoki jak rezerwaty przyrody, lasy, rzeki i rozlewiska, zalew Zegrzyński. Nie zabraknie także krajobrazu Warszawy. To wszystko czeka na uczestników nie tylko podczas szybowania na otwartej czaszy spadochronu. Podczas gdy samolot będzie wzbijał się na odpowiednią wysokość można także podziwiać odrestaurowany Pałac hrabiego Rościszewskiego, wybudowany przez architekta Marconiego, lotnisko w Modlinie, Farmę Krzyczki i malownicze pola mazowieckiej wsi.

Bezpieczeństwo 

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
 • Skok ze spadochronem na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej
 • Stwarzasz możliwość podziwiania krajobrazu z lotu ptaka

Realizacja

Cena: 1 109 zł

ktoś kupił ten produkt
37 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto