Skok ze spadochronem – Włocławek

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Sam skok to 50 sekund swobodnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Lotnisko Kruszyn

Więcej informacji

Pogoda

Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku i pogody oraz mocno dopasowane obuwie.

Wymagania

Waga obdarowanego: minimum - 40 kg, maksimum - 105 kg. Minimalny wzrost - 130 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsje. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Obowiązuje dodatkowa dopłata w przypadku przekroczenia wskazanej wagi: 95kg-105kg - dopłata ok. 100zł.

Opinie (21)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-09-03

Polecam wszystkim. Moc wrażeń.

2023-09-02

Cudowna zabawa dodatkowo dobrze zorganizowana!

2023-08-01

Super przeżycie , super instruktor , super atmosfera emocje nie do opisania lecz jeden mankament czas oczekiwania na skok. ☺️

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Włocławek

FAQ

21.06.2022

Witam. Pytanie dotyczmy lokalizacji Włocławek, skok dla 2 osób. Niestety opcja z dodatkowym filmowaniem i zdjęciami nieaktywna. Jest możliwość dokupienia na miejscu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, na miejscu przed samym skokiem jest możliwość dokupienia opcji filmowania. 

21.03.2022

Dzień dobry, czy za filmowanie dodatkowo płaci się na miejscu, jeżeli wykupiono voucher z filmowaniem? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry,
jeżeli wykupi Pani w naszym serwisie voucher na skok wraz z filmowaniem i zdjęciami, to będzie Pani miała cały pakiet. Nie będzie potrzeby dopłacania  na miejscu. Aby otrzymać od nas voucher musi Pani opłacić zamówienie przelewem lub poprzez płatność pay\'u.

28.01.2021

Dzień dobry, bardzo proszę o informacje, czy termin skoku jest narzucony, czy można sie umówić na dowolny dzień ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, termin nie jest narzucony. Skoki są realizowane od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Tandemowy skok ze spadochronem realizowany jest z lotniska Aeroklubu Włocławskiego w Kruszynie. Skok odbywa się z wysokości 4000 m w towarzystwie skoczka sekcji spadochronowej.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Przyjacielowi, który jest pasjonatem ekstremalnych skoków
 • Osobie aktywnej, będącej miłośnikiem nietuzinkowych
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało

Skok ze spadochronem

Zanim skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać niezbędny sprzęt. Tak przygotowani uczestnicy mogą zostać wyniesieni przez samolot na wysokość 4000 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać swój skok. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa od 8 do 10 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuję tą czynność.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. Lot awionetką (ok 15 minut)
 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 4000 m)
 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 5. Bezpieczne lądowanie
 6. Otrzymanie pamiątkowego certyfikatu z odbytego skoku

Widoki

Podczas skoku będzie można podziwiać malownicze krajobrazy Kujaw. Położenie lotniska Kruszyn w bliskiej okolicy Gostyńsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego zapewnia podczas skoku niezapomniane widoki. Oglądane z lotu ptaka rozległe kompleksy leśne, liczne jeziora oraz malownicze doliny rzeczne z pewnością na długo pozostaną w pamięci. 

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Filmowanie skoku

Opcjonalnie jest możliwość udokumentowania skoku filmem, który nakręcony jest przez osobnego skoczka. Film zawierać będzie przygotowanie do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowanie oraz lądowanie. Zmontowany film zostanie wysłany drogą elektroniczną razem ze zdjęciami (najlepsze kadry z filmu).

Opcja VIP – za dodatkową opłatą ok. 200 zł na miejscu przy wyborze Filmowanie skoku przez kamerzystę + zdjęcia cyfrowe możliwość dokupienia dodatkowego nagrania przez pilota.

Filmowanie nie jest wliczone w cenę skoku, nie zapomnij dodać opcji przed zakupem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenia o skoku ze spadochronem
 • stwarza możliwość podziwiania Kujaw z niecodziennej perspektywy
 • dostarcza niezapomnianych emocji
Filmowanie i zdjęcia:  Bez filmowania i zdjęć
Liczba osób:  1 osoba

Cena: 949 zł

ktoś kupił ten produkt
26 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto