Skok ze spadochronem – Szczecin

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

2 godziny

Lokalizacja

Lotnisko w Chojnie, ok. 60 km. od Szczecina

Więcej informacji

Pogoda

Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Dowolny. Pasażer otrzymuje kombinezon, ale może również wykonać skok w swoim ubraniu.

Wymagania

Max. waga obdarowanego - 100 kg, min. waga - 40 kg. Min. wzrost - 145 cm, max. wzrost 195cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja, ciąża. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu.

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane są od poniedziałku do niedzieli w terminach wskazanych przez Wykonawcę, od maja do końca września. Istnieje możliwość zwiększenia limitu maksymalnej wagi do 105 kg za dopłatą 200 zł.

Opinie (12)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-09-08

Mega niezapomnina i wspaniała przygoda!!! Bawiłam się cudownie. Na lotnisku w Chojnie otrzymałam informacje, iż moim instruktorem będzie Artur Karwowski ,,Carlos". Świetny instruktor z poczuciem humoru, któremu przez cały czas towarzyszył uśmiech! Nie można zapomnieć o krótkim szkoleniu – jak ułożyć ręce, nogi, głowę, gdzie się chwycić, co przytrzymać itp itd. Potem lot na wysokość 4000m oraz skok i delektowanie się przepięknymi widokami.
Taki skok w tandemie z Carlosem powtórzę na pewno!!!!

2023-09-06

Super przygoda . Polecam

2023-09-06

Najlepsze przeżycie w życiu. Cała obsługa i ludzie Cudowni .Gorąco polecam 💪💪💪

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Szczecin

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Skok spadochronowy w tandemie z instruktorem z wysokości około 4000 metrów. Realizacja atrakcji odbywa się na lotnisku w Chojnie, około 60 kilometrów od Szczecina. 

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Przyjacielowi, który uwielbia ekstremalne atrakcje

 • Bliskiej osobie, która marzy o skoku ze spadochronem

 • Osobie, która nie boi się odważnych wyzwań

Skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem to jedna z najbardziej odważniejszych atrakcji. To prezent idealny dla osób, które uwielbiają duże zastrzyki adrenaliny i mocne wrażenia. Skoki realizowane są z wysokości około 4000 metrów i poprzedzone są krótkim lotem samolotem Airvan GA8 - najnowszym w Polsce samolotem do wyrzutów skoczków. Początkowe kilkadziesiąt sekund to swobodne spadanie, następnie na bezpiecznej wysokości następuje otwarcie czaszy spadochronu przez instruktora. Szybowanie z otwartą czaszą trwa kolejne kilka minut. Lądowanie po skoku jest bardzo łagodne i wykonywane także przez instruktora - osoba obdarowana nie musi się tym zajmować. Skok w tandemie realizowany jest w Chojnie, około 60 kilometrów od Szczecina.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji

 2. Krótkie szkolenie i dobór sprzętu

 3. Lot samolotem Airvan GA8

 4. Skok z samolotu w tandemie z instruktorem

 5. Swobodny lot i szybowanie z otwartą czaszą spadochronu

 6. Bezpieczne lądowanie

 7. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Widoki

Podczas lotu samolotem i podczas szybowania podziwiać można okoliczne widoki. Widoczne będą malownicze panoramy pobliskich lasów, łąk czy jezior. 

Bezpieczeństwo

Skoki ze spadochronem realizowane są w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Sprzęt spadochronowy jest regularnie serwisowany i przeglądany przez certyfikowanych mechaników spadochronowych. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Skok ze spadochronem, jak każda aktywność fizyczna posiada pewne przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy bezwzględnie wziąć pod uwagę przed realizacją. Do takich ograniczeń należą: choroby serca, nadciśnienie, niewydolność układu oddechowego, epilepsja, brak słuchu - głuchoniemość czy poważne urazy kręgosłupa lub barków oraz ciąża. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Stwarzasz możliwość doświadczenia ekstremalnych przeżyć

 • Umożliwiasz spełnienie marzeń bliskich

 • Wręczasz niezapomniany prezent

Realizacja

Cena: 1 399 zł

ktoś kupił ten produkt
26 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto