Skok ze spadochronem – Szczecin

(0)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

2 godziny

Lokalizacja

Lotnisko w Chojnie, ok. 60 km. od Szczecina

Więcej informacji

Pogoda

Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Wymagania

Max. waga obdarowanego - 100 kg, min. waga - 40 kg. Min. wzrost - 145 cm, max. wzrost 195cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja, ciąża. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu.

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane są w tygodniu - od poniedziałku do czwartku.

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Szczecin

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Skok spadochronowy w tandemie z instruktorem z wysokości około 3000 metrów. Realizacja atrakcji odbywa się na lotnisku w Chojnie, około 60 kilometrów od Szczecina. 

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Przyjacielowi, który uwielbia ekstremalne atrakcje

 • Bliskiej osobie, która marzy o skoku ze spadochronem

 • Osobie, która nie boi się odważnych wyzwań

Skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem to jedna z najbardziej odważniejszych atrakcji. To prezent idealny dla osób, które uwielbiają duże zastrzyki adrenaliny i mocne wrażenia. Skoki realizowane są z wysokości około 3000 metrów i poprzedzone są krótkim lotem samolotem Airvan GA8 - najnowszym w Polsce samolotem do wyrzutów skoczków. Początkowe kilkadziesiąt sekund to swobodne spadanie, następnie na bezpiecznej wysokości następuje otwarcie czaszy spadochronu przez instruktora. Szybowanie z otwartą czaszą trwa kolejne kilka minut. Lądowanie po skoku jest bardzo łagodne i wykonywane także przez instruktora - osoba obdarowana nie musi się tym zajmować. Skok w tandemie realizowany jest w Chojnie, około 60 kilometrów od Szczecina.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji

 2. Krótkie szkolenie i dobór sprzętu

 3. Lot samolotem Airvan GA8

 4. Skok z samolotu w tandemie z instruktorem

 5. Swobodny lot i szybowanie z otwartą czaszą spadochronu

 6. Bezpieczne lądowanie

 7. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Widoki

Podczas lotu samolotem i podczas szybowania podziwiać można okoliczne widoki. Widoczne będą malownicze panoramy pobliskich lasów, łąk czy jezior. 

Bezpieczeństwo

Skoki ze spadochronem realizowane są w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Sprzęt spadochronowy jest regularnie serwisowany i przeglądany przez certyfikowanych mechaników spadochronowych. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Skok ze spadochronem, jak każda aktywność fizyczna posiada pewne przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy bezwzględnie wziąć pod uwagę przed realizacją. Do takich ograniczeń należą: choroby serca, nadciśnienie, niewydolność układu oddechowego, epilepsja czy poważne urazy kręgosłupa lub barków oraz ciąża. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Stwarzasz możliwość doświadczenia ekstremalnych przeżyć

 • Umożliwiasz spełnienie marzeń bliskich

 • Wręczasz niezapomniany prezent

Czytaj więcej

Realizacja

Polecamy ten prezent dla:

Filmowanie:  Brak

Cena: 1 049 zł

Opcja BEZ ENDU
104,90 zł

Wykonawca:

Lecim na Szczecin
Lecim na Szczecin

Opinie w Google:

4.9 wynik z 75 ocen
 • Damian Slobodzian
  Damian Slobodzian

  Mija prawie tydzień od mojego skoku… emocje dopiero opadły… Było to jedno z najpiękniejszych doświadczeń w moim życiu. Coś fantastycznego!!! Polecam każdemu kto chciałby poczuć się jak „Thor” lub „Superman”. 50 sekund swobodnego spadania 200 km na godzinę!!! Po prostu bajka. Pełen profesjonalizm całej ekipy, uśmiech na każdej buźce i cudowne podejście do osoby, która za chwilę ma poczuć się jak bohater Marvela. Dziękuję w szczególności Artur „Carlos” Karwowski !!!!!!! Bez Ciebie ten skok nie byłby tak niesamowity!!! Przyczyniłeś się do spełnienia jednego z moich największych marzeń. Dziękuję jeszcze raz❤️ P. S. No i te lądowanie z przytupem i ogromny tuman kurzu 😂😂😂

 • Dzast Dzasta
  Dzast Dzasta

  Z całego serca polecam Lecim Na Szczecin! Niesamowita adrenalina, wspaniała i profesjonalna ekipa. No i przede wszystkim niezapomniane przeżycie! Dzięki Wam spełniłam marzenie

 • Krystian Tamaka
  Krystian Tamaka

  Świeżo po skoku. Jeśli ktoś pyta o zdanie to ciężko jest określić bo trzeba to przeżyć samemu i zobaczyć dlaczego warto przyjechać. Od początku bardzo przyjmie, głównie przez dobrą atmosferę, bardzo dobra organizacja i wszystko przebiega zgrabnie. Nie ma czasu na myślenie i zawahanie bo za chwilę jest się już między chmurami a później chwilo trwaj...Polecam, żadna atrakcja w wesołych miasteczkach nie jest warta porównania. Dziękuję Tomku za mile spędzony czas 4000 m nad ziemią :)

 • Papay Papay
  Papay Papay

  Maasaaakraaaa !!! Cudowne przeżycie , które przewyższa cena która trzeba uiścić kropla w morzu a raczej w chmurach , wspaniała załoga wszyscy pozytywni uśmiechnięci i profesjonalni !! Adrenalina której potrzebowałem polecam każdemu !! Jeszcze raz wielkie dzięki !! Ps. Ten od czapki ;D „

 • Waldemar Zulczyk
  Waldemar Zulczyk

  Witam! Dla mnie to było dosłownie NIEZIEMSKIE PRZEŻYCIE. Serdecznie dziękuję. zaznaczyłem tylko cztery gwiazdki bo niestety największy plk (GX010159.MP4) odtwarza tylko głos, bez obrazu. Proszę o skorygowanie tego nagrania.

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny