Skok ze Spadochronem – Białystok

Skok ze spadochronem w tandemie realizowany jest na terenie Lotniska Aeroklubu Białostockiego
BIAŁYSTOK – KRYWLANY (4 km od centrum miasta). Skok odbywa się z wysokości 3000-4000 m w towarzystwie doświadczonego skoczka sekcji spadochronowej.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Mieszkańcom Białegostoku, którzy uwielbiają adrenalinę
 • Osobie, która jest miłośnikiem ekstremalnych przeżyć
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało

Atrakcja

Po przybyciu na teren lądowiska uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu, podczas którego poznaje wszelkie zasady bezpieczeństwa, odpowiednią pozycję lotu i lądowania, a także otrzymuje niezbędny sprzęt. Następnie na pokładzie awionetki grupa uczestników wznosi się na wysokość 4000 metrów. Na tym pułapie każdy uczestnik wraz z instruktorem opuszcza samolot skacząc w otwartą przestrzeń. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund. Na wysokości około 1700 metrów instruktor otwiera spadochron główny. Etap szybowania z otwartą czaszą spadochrony trwa około 10 minut. Lądowanie jest bardzo miękkie,  ponieważ wszelkie czynności wykonuje instruktor.

Możliwość dokupienia opcji nagrywania skoku – szczegółowe informacje na miejscu realizacji usługi.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. Lot awionetką (ok 15 minut)
 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 4000 m)
 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 5. Bezpieczne lądowanie

Widoki

Lot awionetką przed skokiem rozpoczyna się na terenie lądowiska przy lotnisku w Krywlanach, odległego o niespełna 4 km od centrum Białegostoku. Podczas lotu nad płytami lotniska oraz w okolicy będzie można ujrzeć piękne, zielone lasy oraz panoramę Białegostoku. Podczas szybowania na otwartej czaszy spadochronu będzie można podziwiać miasto Białystok z niecodziennej perspektywy. Szybując dotrzeć można też Narwiański Park Narodowy, gdzie rozlewisko rzeki Narew tworzy piękne krajobrazy.

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych. Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Niepowtarzalna okazja do spełnienia marzeń
 • Skok ze spadochronem to niezwykle oryginalny prezent
 • Możliwość podarowania adrenaliny w formie gotowego prezentu
Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 58 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Aeroklubu Białostockiego BIAŁYSTOK – KRYWLANY

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu trwa ok.1 godziny. Skok to 50 sekund wolnego spadania i ok. 10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

 • Pogoda

  Prezenty realizujemy w miesiącach kwiecień – październik. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie skoku. W takiej sytuacji rezerwujemy dla uczestnika najbliższy, dogodny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwować wydarzenie z wyznaczonego miejsca.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, odpowiedni do pory roku i pogody oraz mocno dopasowane obuwie na płaskiej podeszwie.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego - 100 kg, minimalny wzrost - 130 cm. Przeciwwskazania to choroby serca, niewydolność układu oddechowego lub epilepsje. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Minimalny wiek 16 lat. Osoby niepełnoletnie – wymagana zgoda rodziców i ich obecność podczas realizacji. Możliwość dokupienia opcji nagrywania skoku – szczegółowe informacje na miejscu realizacji. Realizacja odbywa się w weekendy (soboty i niedziele)

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności