Skok ze spadochronem – Rzeszów

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok.1 godziny. Lot awionetką trwa około 20 minut. Skok to 50 sekund swobodnego spadania i ok. 5 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Lotnisko Laszki, ok. 80 km od Rzeszowa, Aeroklub Ziemi Jarosławskiej

Pogoda

Prezenty realizujemy w sezonie wiosenno-letnim, najczęściej w miesiącach kwiecień-wrzesień. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwować wydarzenie z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane, sznurowane obuwie na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Maksymalna waga obdarowanego - 110 kg, minimalny wzrost - 130 cm, minimalny wiek - 14 lat (realizacja za zgodą i w obecności opiekuna prawnego). Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Opcja bez filmowania. Za dodatkową opłatą na miejscu możliwość nagrania materiału video ze skoku. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.

Ważność vouchera

365

2020-10-04
4/5

Skok na 50 urodziny

Witam Za parę miesięcy kończę 50 lat życia, w wojsku byłem na ochotnika w wojskach powietrznodesantowych w Bielsku Białej 90-92 , nie jestem jakimś tam psycholem w temacie sportu-choć bardzo podziwiam ludzi, którzy bez sportu nie mogą normalnie żyć-, ale chciałbym sobie przypomnieć po 30 latach tą andrenalinę, która towarzyszy skokom spadochronowym. Mam cichą nadzieję, że córki mi to zafundują.W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz, czy ktoś może się pochwalić takim wyczynem. Pozdrawiam

2020-04-01
1/5

Koszmar

Ja nie wiem jak można dobrowolnie wykonać taki skok, zrobiłam to tylko dlatego, żeby chłopakowi od którego dostałam ten prezent nie było przykro, oczywiście powiedziałam mu że było super, ale to nieprawda. Bałam się strasznie i cieszę się że mam to już za sobą.

2020-03-17
4/5

Skok ze spadochronem – Rzeszów

Coś N I E S A M O W I T E G O. To po prostu trzeba przeżyć. Najlepszy prezent urodzinowy od żony!

2019-12-13
5/5

Skok marzeń

Ale się bałam! Adrenalina ogromna, ciężko opisać to co czułam po wylądowaniu. Dziękuję kochanie za taki niesamowity i szalony prezent urodzinowy :*

2019-11-06
5/5

WOW!

Uczucie niesamowite, wspomnienia na całe życie!! Mam ogromny lęk wysokości, nie da się tego opisać, ale warto spróbować :) Polecam z całego serca!!

2019-10-15
4/5

Skok ze spadochronem

Niesamowite podniebne przeżycie. Emocje nie do opisania. Naprawdę polecam, szczególnie tym, którzy lubią adrenalinę. Moment wyskoku z awionetki niesamowity !

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

24.11.2020

Czy cena obejmuje pakiet zdjęć? W opisie jest zaznaczone bez filmowania a co ze zdjęciami?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Voucher nie obejmuje opcji filmowania. Pakiet film + zdjęcia można dokupić na miejscu, w dniu realizacji. Nagranie z kamery tandem-pilota – 250 zł / nagranie z kamery zewnętrznego skoczka – 350 zł.

21.07.2020

Czy przed zakupem można sprawdzić wolne terminy. Chcemy podarować synowi skok spadochronowy w Rzeszowie bo akurat tam będzie w swoje 18 urodziny ale nie wiemy czy akurat będą wolne terminy . Czy można to sprawdzić przed zakupem? Pozdrawiam.

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Skoki odbywają się w sezonie wyłącznie w weekendy, Rezerwacji należy dokonac z min. 7 dniowym wyprzedzeniem. Nie mamy mozliwości sprawdzić dostepnych terminów, ponieważ instruktorzy posiadają własne kalendarze.

22.06.2020

Witam, w przypadku gdy dwie osoby chcą skoczyć oczywiście z instruktorem, to da się by lecieli razem skakali w tym samym czasie ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam, Jeśli chodzi o lot samolotem, proszę poinformować o tym organizatora, jeśli chodzi o skok razem nie jest to możliwe, ponieważ skoki odbywają się z zachowaniem bezpiecznej różnicy czasu, żeby nie doszło do nieprzewidzianych sytuacji.

19.06.2020

Jeśli osoba zrezygnuje podczas wznoszenia się w powietrze otrzyma zwrot pieniędzy?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Nie, w tym przypadku zwrot pieniędzy jest nieuzasadniony. Osoba przystępująca do atrakcji powinna podjąć świadomą decyzję przed rezerwacją lub przekazać swój voucher innej osobie albo wymienić na inną atrakcję.

25.02.2020

Witam mama w tym roku obchodzi 50 urodziny i jako prezent chce jej podarować voucher skok spadochronem ile by wyszedł koszt z filmowaniem i zdjęciami???

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Skok ze spadochronem jest to koszt 799zł. Opcję filmowania można dokupić na miejscu: Film + Foto – nagranie z kamery tandempilota – 250 zł bądź Film + Foto – nagranie z kamery zewnętrznego skoczka – 350 zł.

13.12.2017

Cześć, prezent w postaci skoku spadochronowego w tandemie ma być prezentem na 40 urodziny. Czy dostarczacie voucher imienny? Możemy go "jakoś" spersonalizować? Czy mogę otrzymać przykład szablonu vouchera na maila? Będę wdzięczny za informacje Pozdrawiam, Tomek Radwański 600919502

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Przy zamówieniu proszę po prostu wpisać w odpowiednie pole imię i nazwisko osoby obdarowanej. Oprócz tego można załączyć także życzenia. Vouchery może Pan obejrzeć pod adresem: https://prezentmarzen.com/jak-wyglada/. 
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Skok ze spadochronem w Rzeszowie z wysokości 3500 m w towarzystwie doświadczonego skoczka sekcji spadochronowej. Skok tandemowy realizowany jest na terenie lądowiska Laszki.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Mieszkańcom województwa podkarpackiego, którzy uwielbiają adrenalinę
 • Osobie, która jest miłośnikiem ekstremalnych przeżyć
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i gotowy jest na więcej

Skok ze spadochronem Rzeszów

Skok ze spadochronem w okolicach Rzeszowa realizowany jest z terenu lądowiska Laszki, przynależnego do Aeroklubu Ziemi Jarosławskiej. Tuż po przybyciu na lotnisko uczestnik otrzyma odpowiednie wyposażenie (kombinezon, gogle) i weźmie udział w krótkim szkoleniu. Instruktaż obejmuje zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa oraz przygotowanie do skoku – nauka odpowiedniej pozycji w czasie lotu i lądowania oraz zasad komunikacji z instruktorem. Skok oddawany jest z pokładu awionetki, która wznosi grupę uczestników na wysokość 3500 m. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund. Na wysokości około 1700 metrów instruktor otwiera spadochron główny i następuje etap szybowania z otwartą czaszą spadochronu (około 5 minut). Lądowanie jest miękkie i bezproblemowe, ponieważ wszelkie czynności wykonuje instruktor.

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji
 2. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 3. Lot awionetką (ok 20 minut)
 4. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 3500 m)
 5. Swobodny lot i szybowanie z otwartą czaszą spadochronu
 6. Bezpieczne lądowanie
 7. Otrzymanie pamiątkowego certyfikatu z odbytego skoku

Widoki

Skoki odbywają się w województwie podkarpackim. Start awionetki realizowany jest z terenu lądowiska Laszki, które zlokalizowane jest około 20 km od przejścia granicznego, dzielącego Polskę z Ukrainą. Będąc na wysokości kilku tysięcy metrów będzie można zobaczyć nie tylko panoramy polskich miast, ale także krajobrazy i miasta mieszczące się na ziemi ukraińskiej.

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Skok ze spadochronem Rzeszów to dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenia o skoku ze spadochronem
 • stwarza możliwość podziwiania Podkarpacia oraz sąsiadującej Ukrainy z niecodziennej perspektywy
 • dostarcza niezapomnianych emocji
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 799 zł

P0002196

Ocena 

4/5
6