Skok ze spadochronem – Rzeszów

(15)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok. 2 godziny. Lot awionetką trwa około 20 minut. Skok to 50 sekund swobodnego spadania i ok. 5 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Lotnisko Laszki, ok. 80 km od Rzeszowa, Aeroklub Ziemi Jarosławskiej

Więcej informacji

Pogoda

Prezenty realizujemy w sezonie wiosenno-letnim, najczęściej w miesiącach kwiecień-wrzesień. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwować wydarzenie z wyznaczonego miejsca. Skok tandemowy tymczasowo realizowany jest na terenie lotniska Krosno.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane, sznurowane obuwie na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Maksymalna waga obdarowanego - 105 kg, minimalny wzrost - 130 cm, minimalny wiek - 14 lat (realizacja za zgodą i w obecności opiekuna prawnego). Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Opcja bez filmowania. Za dodatkową opłatą na miejscu możliwość nagrania materiału video ze skoku. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.

Opinie (15)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-09-03

Polecam, dobry kontakt, świetna atmosfera, pełen profesjonalizm! 😁

2023-09-03

Tak smakuje adrenalina. Polcem każdemu to niesamowite przeżycie.

2023-09-03

Kupiliśmy mezowi na urodziny bo było to jego marzenie. Polecam każdemu, jego szczęście po skoku mówiło wszystko 😁 Ekipa bardzo miła, wszystko poszło sprawnie i na luzie

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Rzeszów

FAQ

04.07.2023

Jak długo ważny jest voucher ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Voucher ważny jest 365 dni od daty zakupu.

24.11.2020

Czy cena obejmuje pakiet zdjęć? W opisie jest zaznaczone bez filmowania a co ze zdjęciami?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Voucher nie obejmuje opcji filmowania. Pakiet film + zdjęcia można dokupić na miejscu, w dniu realizacji. Nagranie z kamery tandem-pilota – 250 zł / nagranie z kamery zewnętrznego skoczka – 350 zł.

19.09.2020

Czy przed skokiem należy wykonać testy zdrowotne?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Testy zdrowotne nie są wymagane. Na uwadze należy mieć przeciwwskazania do wykonania skoku. Są to: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. W przypadku posiadania którejś z wymienionych dolegliwości należy skonsultować się z lekarzem. 
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Skok ze spadochronem w Rzeszowie z wysokości 3500 m w towarzystwie doświadczonego skoczka sekcji spadochronowej. Skok tandemowy tymczasowo realizowany jest na terenie lotniska Krosno.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Mieszkańcom województwa podkarpackiego, którzy uwielbiają adrenalinę
 • Osobie, która jest miłośnikiem ekstremalnych przeżyć
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i gotowy jest na więcej

Skok ze spadochronem Rzeszów

Skok ze spadochronem w okolicach Rzeszowa realizowany jest tymczasowo z terenu lotniska Krosno. Tuż po przybyciu na lotnisko uczestnik otrzyma odpowiednie wyposażenie (kombinezon, gogle) i weźmie udział w krótkim szkoleniu. Instruktaż obejmuje zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa oraz przygotowanie do skoku – nauka odpowiedniej pozycji w czasie lotu i lądowania oraz zasad komunikacji z instruktorem. Skok oddawany jest z pokładu awionetki, która wznosi grupę uczestników na wysokość 3500 m. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund. Na wysokości około 1700 metrów instruktor otwiera spadochron główny i następuje etap szybowania z otwartą czaszą spadochronu (około 5 minut). Lądowanie jest miękkie i bezproblemowe, ponieważ wszelkie czynności wykonuje instruktor.

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji
 2. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 3. Lot awionetką (ok 20 minut)
 4. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 3500 m)
 5. Swobodny lot i szybowanie z otwartą czaszą spadochronu
 6. Bezpieczne lądowanie
 7. Otrzymanie pamiątkowego certyfikatu z odbytego skoku

Widoki

Skoki odbywają się w województwie podkarpackim. Start awionetki standardowo realizowany jest z terenu lądowiska Laszki, które zlokalizowane jest około 20 km od przejścia granicznego, dzielącego Polskę z Ukrainą, natomiast aktualnie tymczasowo realizowany jest z lotniska Krosno. Będąc na wysokości kilku tysięcy metrów będzie można zobaczyć nie tylko panoramy polskich miast, ale także krajobrazy i miasta mieszczące się na ziemi ukraińskiej.

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Skok ze spadochronem Rzeszów to dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenia o skoku ze spadochronem
 • stwarza możliwość podziwiania Podkarpacia oraz sąsiadującej Ukrainy z niecodziennej perspektywy
 • dostarcza niezapomnianych emocji

Polecamy ten prezent dla:

Polecamy ten prezent na:

Cena: 900 zł

ktoś kupił ten produkt
37 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto
P0002196