Skok ze spadochronem – Rzeszów

3561

Skok ze spadochronem z wysokości 3500 m w towarzystwie doświadczonego skoczka sekcji spadochronowej. Skok tandemowy realizowany jest na terenie lądowiska Laszki.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Mieszkańcom województwa podkarpackiego, którzy uwielbiają adrenalinę
 • Osobie, która jest miłośnikiem ekstremalnych przeżyć
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i gotowy jest na więcej

Skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem w okolicach Rzeszowa realizowany jest z terenu lądowiska Laszki, przynależnego do Aeroklubu Ziemi Jarosławskiej. Tuż po przybyciu na lotnisko uczestnik otrzyma odpowiednie wyposażenie (kombinezon, gogle) i weźmie udział w krótkim szkoleniu. Instruktaż obejmuje zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa oraz przygotowanie do skoku – nauka odpowiedniej pozycji w czasie lotu i lądowania oraz zasad komunikacji z instruktorem. Skok oddawany jest z pokładu awionetki, która wznosi grupę uczestników na wysokość 3500 m. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund. Na wysokości około 1700 metrów instruktor otwiera spadochron główny i następuje etap szybowania z otwartą czaszą spadochronu (około 5 minut). Lądowanie jest miękkie i bezproblemowe, ponieważ wszelkie czynności wykonuje instruktor.

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji
 2. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 3. Lot awionetką (ok 20 minut)
 4. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 3500 m)
 5. Swobodny lot i szybowanie z otwartą czaszą spadochronu
 6. Bezpieczne lądowanie
 7. Otrzymanie pamiątkowego certyfikatu z odbytego skoku

Widoki

Skoki odbywają się w województwie podkarpackim. Start awionetki realizowany jest z terenu lądowiska Laszki, które zlokalizowane jest około 20 km od przejścia granicznego, dzielącego Polskę z Ukrainą. Będąc na wysokości kilku tysięcy metrów będzie można zobaczyć nie tylko panoramy polskich miast, ale także krajobrazy i miasta mieszczące się na ziemi ukraińskiej.

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenia o skoku ze spadochronem
 • stwarza możliwość podziwiania Podkarpacia oraz sąsiadującej Ukrainy z niecodziennej perspektywy
 • dostarcza niezapomnianych emocji
Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 64 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Laszki, ok. 80 km od Rzeszowa, Aeroklub Ziemi Jarosławskiej

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu trwa ok.1 godziny. Lot awionetką trwa około 20 minut. Skok to 50 sekund swobodnego spadania i ok. 5 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

 • Pogoda

  Prezenty realizujemy w sezonie wiosenno-letnim, najczęściej w miesiącach kwiecień-październik. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwować wydarzenie z wyznaczonego miejsca.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane, sznurowane obuwie na płaskiej podeszwie.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego - 110 kg, minimalny wzrost - 130 cm, minimalny wiek - 14 lat (realizacja za zgodą i w obecności opiekuna prawnego). Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Opcja bez filmowania. Za dodatkową opłatą na miejscu możliwość nagrania materiału video ze skoku. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product