Skok ze spadochronem – Rzeszów

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok. 2 godziny. Lot awionetką trwa około 20 minut. Skok to 50 sekund swobodnego spadania i ok. 5 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Lotnisko Krosno, ul. Żwirki i Wigury 8 38-400 Krosno

Więcej informacji

Pogoda

Prezenty realizujemy w sezonie wiosenno-letnim, najczęściej w miesiącach kwiecień-wrzesień. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwować wydarzenie z wyznaczonego miejsca. Skok tandemowy tymczasowo realizowany jest na terenie lotniska Krosno.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane, sznurowane obuwie na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Maksymalna waga obdarowanego - 105 kg, minimalny wzrost - 120 cm, minimalny wiek - 14 lat (realizacja za zgodą i w obecności opiekuna prawnego). Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Opcja bez filmowania. Za dodatkową opłatą na miejscu możliwość nagrania materiału video ze skoku. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.

Opinie (18)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-10-15

Bardzo fajne przeżycie,polecam

2023-10-08

Niezapomniane wrażenia, rewelacyjna atmosfera . Polecam każdemu 😁

2023-09-24

Było wspaniale 👌

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Rzeszów

FAQ

04.07.2023
Jak długo ważny jest voucher ?
Odpowiedź z 04.07.2023
Voucher ważny jest 365 dni od daty zakupu.
24.11.2020
Czy cena obejmuje pakiet zdjęć? W opisie jest zaznaczone bez filmowania a co ze zdjęciami?
Odpowiedź z 25.11.2020
Voucher nie obejmuje opcji filmowania. Pakiet film + zdjęcia można dokupić na miejscu, w dniu realizacji. Nagranie z kamery tandem-pilota – 250 zł / nagranie z kamery zewnętrznego skoczka – 350 zł.
19.09.2020
Czy przed skokiem należy wykonać testy zdrowotne?
Odpowiedź z 19.09.2020
Testy zdrowotne nie są wymagane. Na uwadze należy mieć przeciwwskazania do wykonania skoku. Są to: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. W przypadku posiadania którejś z wymienionych dolegliwości należy skonsultować się z lekarzem. 
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Skok ze spadochronem w Rzeszowie z wysokości 3500 m w towarzystwie doświadczonego skoczka sekcji spadochronowej. Miejsce realizacji skoku tandemowego tymczasowo znajduje się na terenie lotniska Krosno. Atrakcja pozwala na 50 sekund swobodnego spadania. Prezent można zrealizować w sezonie wiosenno-letnim, najczęściej w miesiącach od kwietnia do października.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Mieszkańcom województwa podkarpackiego, którzy uwielbiają adrenalinę
 • Osobie, która jest miłośnikiem ekstremalnych przeżyć
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i gotowy jest na więcej

Voucher na skok ze spadochronem w tandemie Rzeszów

Skok ze spadochronem w okolicach Rzeszowa realizowany jest tymczasowo z terenu lotniska Krosno. Tuż po przybyciu na lotnisko uczestnik otrzyma odpowiednie wyposażenie (kombinezon, gogle) i weźmie udział w krótkim szkoleniu. Instruktaż obejmuje zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa oraz przygotowanie do skoku – nauka odpowiedniej pozycji w czasie lotu i lądowania oraz zasad komunikacji z doświadczonym instruktorem.

Skok oddawany jest z pokładu awionetki, która wznosi grupę uczestników na wysokość 3500 m. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund. Na wysokości około 1700 metrów instruktor otwiera spadochron główny i następuje etap szybowania z otwartą czaszą spadochronu (około 5 minut). Lądowanie jest miękkie i bezproblemowe, ponieważ wszelkie czynności wykonuje instruktor. Taki voucher na prezent pozwala zobaczyć świat z zupełnie innej perspektywy.

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwować wydarzenie z wyznaczonego miejsca.

Jak przebiega skok ze spadochronem w tandemie?

 1. Umówienie terminu realizacji
 2. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 3. Lot awionetką (ok 20 minut)
 4. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 3500 m)
 5. Swobodny lot i szybowanie z otwartą czaszą spadochronu
 6. Bezpieczne lądowanie
 7. Otrzymanie pamiątkowego certyfikatu z odbytego skoku

Co zobaczymy podczas lotu?

Skoki odbywają się w województwie podkarpackim. Start awionetki realizowany jest z terenu lądowiska Laszki, które zlokalizowane jest około 20 km od przejścia granicznego, dzielącego Polskę z Ukrainą, natomiast aktualnie tymczasowo realizowany jest z lotniska Krosno. Będąc na wysokości kilku tysięcy metrów będzie można zobaczyć panoramy miast i piękne krajobrazy. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację prezentu.

Ile trwa lot i skok?

Lot awionetką trwa ok. 20 minut, swobodne spadanie ok. 50 s, a szybowanie ok. 5 minut.

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Maksymalna waga obdarowanego - 105 kg, minimalny wzrost - 120 cm, minimalny wiek - 14 lat (realizacja za zgodą i w obecności opiekuna prawnego). Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu oddechowego i krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Taki podarunek pozwala spełnić marzenia o skoku ze spadochronem
 • Stwarza możliwość podziwiania Podkarpacia z niecodziennej perspektywy
 • Skok w tandemie dostarcza niezapomnianych emocji

Cena: 900 zł

ktoś kupił ten produkt
21 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0002196