Skok ze Spadochronem – Rzeszów

Skok ze spadochronem z wysokości 3500 m w towarzystwie doświadczonego skoczka sekcji spadochronowej. Skok tandemowy realizowany jest na terenie lądowiska Laszki.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Mieszkańcom województwa podkarpackiego, którzy uwielbiają adrenalinę
 • Osobie, która jest miłośnikiem ekstremalnych przeżyć
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i gotowy jest na więcej

Atrakcja

Skok ze spadochronem w okolicach Rzeszowa realizowany jest z terenu lądowiska Laszki, przynależnego do Aeroklubu Ziemi Jarosławskiej. Tuż po przybyciu na lotnisko uczestnik otrzyma odpowiednie wyposażenie (kombinezon, gogle) i weźmie udział w krótkim szkoleniu. Instruktaż obejmuje zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa oraz przygotowanie do skoku – nauka odpowiedniej pozycji w czasie lotu i lądowania oraz zasad komunikacji z instruktorem. Skok oddawany z pokładu awionetki, która wznosi grupę uczestników na wysokość 3500 m. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund. Na wysokości około 1700 metrów instruktor otwiera spadochron główny i następuje etap szybowania z otwartą czaszą spadochronu (około 5 minut). Lądowanie jest miękkie i bezproblemowe, ponieważ wszelkie czynności wykonuje instruktor.

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji
 2. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 3. Lot awionetką (ok 20 minut)
 4. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 3500 m)
 5. Swobodny lot i szybowanie z otwartą czaszą spadochronu
 6. Bezpieczne lądowanie
 7. Otrzymanie pamiątkowego certyfikatu z odbytego skoku

Widoki

Skoki odbywają się w województwie podkarpackim. Start awionetki realizowany jest z terenu lądowiska Laszki, które zlokalizowane jest około 20 km od przejścia granicznego, dzielącego Polskę z Ukrainą. Będąc na wysokości kilku tysięcy metrów będzie można zobaczyć nie tylko panoramy polskich miast, ale także krajobrazy i miasta mieszczące się na ziemi ukraińskiej.

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych. Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Niepowtarzalna okazja do spełnienia marzeń
 • Skok ze spadochronem to niezwykle oryginalny prezent
 • Możliwość podarowania adrenaliny w formie gotowego prezentu
 • Stwarzasz możliwość podziwiania Podkarpacia oraz sąsiadującej Ukrainy z niecodziennej perspektywy

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Laszki (ok 80 km od Rzeszowa), Aeroklub Ziemi Jarosławskiej

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu trwa ok.1 godziny. Lot awionetką trwa około 20 minut. Skok to 50 sekund wolnego spadania i ok. 5 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

 • Pogoda

  Prezenty realizujemy w sezonie wiosenno - letnim, najczęściej w miesiącach kwiecień - październik. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie skoku. W takiej sytuacji rezerwujemy dla uczestnika najbliższy, dogodny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwować wydarzenie z wyznaczonego miejsca.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, odpowiedni do pory roku i pogody oraz mocno dopasowane, sznurowane obuwie na płaskiej podeszwie.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego - 110 kg, minimalny wzrost - 130 cm, minimalny wiek - 14 lat (za zgodą i obecnością opiekuna prawnego). Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Opcja bez filmowania. Za dodatkową opłata na miejscu możliwość nagrania materiału video ze skoku. Przeciwwskazania to choroby serca, niewydolność układu oddechowego lub epilepsje.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności