Skok ze Spadochronem w Trójmieście

Tandemowy skok ze spadochronem realizowany jest na lądowisku Katarynki (30 km od Gdańska). Skok odbywa się z wysokości 4000 m w towarzystwie skoczka sekcji spadochronowej.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Mieszkańcom Trójmiasta i okolic, którzy nie boją się ekstremalnych przeżyć
 • Przyjacielowi, który jest pasjonatem ekstremalnych skoków
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało

Atrakcja

Przed tym jak skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać niezbędny sprzęt. Tak przygotowani uczestnicy mogą zostać wyniesieni przez samolot na wysokość 4000 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać swój skok. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa od 8 do 10 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuję tą czynność.

Przebieg atrakcji

 • Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 • Lot awionetką (ok 15 minut)
 • Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 4000 m)
 • Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 • Bezpieczne lądowanie
 • Otrzymanie pamiątkowego certyfikatu z odbytego skoku

Widoki

Największą zaletą Trójmiasta jest dostęp do morza. Przepiękne krajobrazy wybrzeża, lasy, rzeki oraz zbiorniki wodne tworzą w tym miejscu wyjątkowy obraz, który można podziwiać z lotu ptaka. Dodatkowo lądowisko zlokalizowane jest w bliskiej odległości od Jezioro Przywidzkie Wielkie co niewątpliwie wpłynie na widoki zza okna samolotu i podczas szybowania. 

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych. Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Filmowanie skoku

Opcjonalnie jest możliwość udokumentowania skoku filmem i zdjęciami, które wykonane są z ręki oddzielnego skoczka. Film zawierać będzie przygotowanie do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowanie oraz lądowanie. Zmontowany film zostanie wysłany drogą elektroniczną razem ze zdjęciami (najlepsze kadry z filmu). Filmowanie nie jest wliczone w cenę skoku, nie zapomnij zatem dodać tej opcji przed zakupem – poniżej wyboru lokalizacji.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Niepowtarzalna okazja do spełnienia marzeń
 • Możliwość podarowania adrenaliny w formie gotowego prezentu
 • Stwarzasz możliwość podziwiania krajobrazu północnej części Polski z niecodziennej perspektywy
Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Filmowanie i zdjęcia

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 46 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lądowisko Katarynki, ul. Katarynki, Przywidz

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Skok to 50 sekund wolnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

 • Pogoda

  Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie skoku. W takiej sytuacji rezerwujemy dla uczestnika najbliższy, dogodny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku i pogody oraz mocno dopasowane obuwie.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego - 120 kg, minimalny wzrost - 140 cm. Przeciwwskazania to choroby serca, niewydolność układu oddechowego lub epilepsje. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substacji odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

#Olga

Jestem bardzo szczęśliwa, że miałam okazję doświadczyć skoku w tandemie! Panowie skoczkowie są bardzo mili i profesjonalni - dziękuje za dobre nastrojenie przed skokiem :). Z czystym sumieniem polecam :)!!!

#kajt62

Fantastyczna sprawa! Nigdy mi tak szybko serce nie biło, jak w samolocie, z którego wiedziałem, że będę musiał zaraz wyskoczyć! wszystko sprawnie i bez problemów, instruktorzy rewelacyjni, pełen profesjonalizm. Niesamowite uczucie, gdy walczy się ze strachem! Polecam każdemu, naprawdę warto się przełamać! ;)

#po87ziom

Niesamowite! Nigdy w życiu nie miałem lepszej zabawy i większej adrenaliny, niż podczas swobodnego spadania! Tego nie da się opisać! Musicie sami to sprawdzić. Polecam w 10000000%

#Anna

Hej! Mam pytanie odnosnie filmowania i zdjęć. Jaki jest koszt takiej usługi. Oraz czy osoba, która skacze, może mieć zamotowane na sobie goPro??

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, filmowanie +zdjęcia robione przez oddzielnego skoczka to koszt 280zł. Instruktorzy nie praktykują możliwości zabrania własnego sprzętu. Głównie ze względu na bezpieczeństwo. Pozdrawiam, Dorota Pietrzak prezentmarzen.com

Social Media
Płatności