Skok ze spadochronem – Elbląg

3561

Tandemowy skok ze spadochronem realizowany jest w zależności od decyzji wykonawcy z Elbląga lub lądowiska Katarynki (30 km od Gdańska). Skok odbywa się z wysokości 4000 m w towarzystwie skoczka sekcji spadochronowej.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Mieszkańcom Trójmiasta i okolic, którzy nie boją się ekstremalnych przeżyć
 • Przyjacielowi, który jest pasjonatem ekstremalnych skoków
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało

Skok ze spadochronem

Przed tym jak skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać niezbędny sprzęt. Tak przygotowani uczestnicy mogą zostać wyniesieni przez samolot na wysokość 4000 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać swój skok. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa od 8 do 10 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuję tą czynność.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. Lot awionetką (ok 15 minut)
 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 4000 m)
 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 5. Bezpieczne lądowanie
 6. Otrzymanie pamiątkowego certyfikatu z odbytego skoku

Widoki

Największą zaletą Trójmiasta jest dostęp do morza. Przepiękne krajobrazy wybrzeża, lasy, rzeki oraz zbiorniki wodne tworzą w tym miejscu wyjątkowy obraz, który można podziwiać z lotu ptaka. Dodatkowo lądowisko Katarynki zlokalizowane jest w bliskiej odległości od Jezioro Przywidzkie Wielkie, co niewątpliwie wpłynie na widoki zza okna samolotu i podczas szybowania. 

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Filmowanie skoku

Opcjonalnie jest możliwość udokumentowania skoku filmem i zdjęciami, które wykonane są z ręki oddzielnego skoczka. Film zawierać będzie przygotowanie do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowanie oraz lądowanie. Zmontowany film zostanie wysłany drogą elektroniczną razem ze zdjęciami (najlepsze kadry z filmu).

Filmowanie nie jest wliczone w cenę skoku, nie zapomnij zatem dodać opcji przed zakupem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o skoku ze spadochronem
 • stwarzasz możliwość podziwiania krajobrazu północnej części Polski z niecodziennej perspektywy
 • dostarcza niezapomnianych emocji
Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 64 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Elbląg lub lądowisko Katarynki (decyzję podejmuje wykonawca)

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Sam skok to 50 sekund swobodnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

 • Pogoda

  Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego - 120 kg, minimalny wzrost - 140 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

#Olga

Jestem bardzo szczęśliwa, że miałam okazję doświadczyć skoku w tandemie! Panowie skoczkowie są bardzo mili i profesjonalni - dziękuje za dobre nastrojenie przed skokiem :). Z czystym sumieniem polecam :)!!!

#kajt62

Fantastyczna sprawa! Nigdy mi tak szybko serce nie biło, jak w samolocie, z którego wiedziałem, że będę musiał zaraz wyskoczyć! wszystko sprawnie i bez problemów, instruktorzy rewelacyjni, pełen profesjonalizm. Niesamowite uczucie, gdy walczy się ze strachem! Polecam każdemu, naprawdę warto się przełamać! ;)

#po87ziom

Niesamowite! Nigdy w życiu nie miałem lepszej zabawy i większej adrenaliny, niż podczas swobodnego spadania! Tego nie da się opisać! Musicie sami to sprawdzić. Polecam w 10000000%

#Gosia

Hej! Moje pytanie , jak wygląda realizacja? Mieszkam za granicą, w deszczowej szkocji... Chciałam zabrać do Polski swojego chłopaka i podarować mu skok, ale moje pytanie czy jesli przylecimy 5 września i będziemy do 9 września jest szansa że zostanie skok zrealizowany ?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, w celu ustalenia terminu skoku po zakupie vouchera należy skontaktować się z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem z naszym Działem Rezerwacji - tel. 600 763 700/mail: rezerwacja@prezentmarzen.com. Proszę pamiętać, że realizacja tego typu prezentu jest uzależniona od warunków pogodowych, tak więc jest możliwość, że wyznaczony termin trzeba będzie przesunąć na inny dzień.

#ryszard

Witam czy w Pruszczu Gdańskim są wykonywane skoki w tandemie, jeżeli tak to w jakich terminach i gdzie można wykupić taki skok.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, w Pruszczu Gdańskim nie są organizowane skoki ze spadochronem. Najbliższa lokalizacja to Elbląg lub lądowisko Katarynki. Zakupu vouchera można dokonać poprzez naszą stronę internetową lub telefonicznie (600 763 700). Aby zarezerwować termin skoku należy po dokonanym zakupie skontaktować się z naszym Działem Rezerwacji minimum dwa tygodnie przed preferowaną datą realizacji vouchera. Pozdrawiam, Nina Seroka

#ALICJA

Witam! Czy możliwy jest zorganizowanie skoku jednocześnie pary małżonków? Myślę o prezencie na "okrągłą" rocznicę ślubu. Jeżeli tak to jak kształtowałyby się koszty z filmowaniem? Pozdrawiam...

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, jeden skok wraz z filmowaniem to koszt 979 zł. Razem więc wychodzi 1958 zł. Jest możliwa realizacji w tym samym czasie - należy to zgłaszać w Dziale Rezerwacji, umawiając się na konkretny dzień (realizacje weekendowe). Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

#Anna

Hej! Mam pytanie odnosnie filmowania i zdjęć. Jaki jest koszt takiej usługi. Oraz czy osoba, która skacze, może mieć zamotowane na sobie goPro??

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, filmowanie +zdjęcia robione przez oddzielnego skoczka to koszt 280zł. Instruktorzy nie praktykują możliwości zabrania własnego sprzętu. Głównie ze względu na bezpieczeństwo. Pozdrawiam, Dorota Pietrzak prezentmarzen.com

Social Media
Płatności
product