Skok ze spadochronem – Bielsko-Biała

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Sam skok to 50 sekund swobodnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Stefana Kóski 43, 43-512 Kaniów - Park Lotniczy położony 15 km od Bielska-Białej

Pogoda

Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie. Pasażer otrzyma okularki, kombinezon i pamiątkowy certyfikat.

Wymagania

Maksymalna waga obdarowanego - 105 kg, minimalny wzrost - 130 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Ważność vouchera

365

2020-09-25
5/5

mistrzostwo

prezent marzeń po prostu

2020-08-26
5/5

fajny prezent

ekstremalnie, szybko i wysoko. Pięknie polecam!

2020-08-25
4/5

skok

Jest adrenalinka, jest moc, mega

2020-08-21
4/5

Skok

Yeah.. mamy to. Pomimo obaw, strachu, lęku udało się. Przeżycie niesamowite. Nogi z waty, chcesz skoczyć a jednocześnie gdzieś z tyłu głowy pełno obaw. Może tego nie powtórzę ale było warto!!

2020-06-17
5/5

Kosmos

Dla mnie bomba, prezent dostałem od znajomych którzy mieli wiedzę na temat mojego lęku wysokości. Teraz im muszę podziękować za rozwiązanie mojego problemu...uffff :-)

2020-05-29
5/5

Warto

Mega uczucie kiedy w trakcie lotu trafia sie na krople wody, uderzające w Twoje ciało.. Niesamowite uczucie, przezwyciężające lęki.

2020-04-23
4/5

skok ze spadochronem

Od dziecka śni mi się skok ze spadochronem. Bardzo się tego obawiam, ale czuję, że w końcu muszę spełnić swoje marzenie. Wykupiłem opcje z filmem żeby została pamiątka na lata

2020-04-02
4/5

blbl

całkiem spoko

2020-03-11
4/5

Skok ze spadochronem – Bielsko-Biała

Do dziś jak pomyślę to mi adrenalina skacze - raczej tego nie powtórzę, ale ZDECYDOWANIE BYŁO WARTO. Najbardziej pamiętny prezent urodzinowy

2019-09-04
5/5

Prezent Niespodzianka

Zawsze o tym marzyłam, wiedziałam, że nigdy tego nie zrobię - zostałam postawiona przed faktem dokonanym. Emocje nie do opisania. To perfekcyjny prezent dla każdego, sama na pewno podaruję go nie jednej bliskiej mi osobie.

2019-05-09
5/5

Niesamowite przeżycie

Spełniło się moje marzenie i skoczyłam ze spadochronem. Nie da się opisać tego jak ogromne to były emocje.. Niesamowite widoki.. polecam każdemu, bez względu na wiek

2019-04-11
4/5

niezwykła przygoda

Moja żona spełniła moje największe marzenie zakupem tego skoku. Tego przeżycia nie da się opisać słowami. Długo się zabierałem, żeby skoczyć ze spadochronem i teraz jestem pewny, że warto to zrobić. Żona dodatkowo wykupiła mi opcje filmowania przez co teraz widze jaki na początku byłem przestraszony. Świetna pamiątka. Potem nie chciałem, żeby ta przygoda się kończyła. Być może drogi prezent, ale na pewno warty swojej ceny :)

2016-08-08
5/5

6 godzin temu SKOCZYŁAM

07.08.2016 dzięki prezentowi ja i mąż skoczyliśmy- strach adrenalina do momentu wyskoku, bo sam wyskok lot to jest bajka super, polecam warto przełamać strach/ instruktor Robert SUPER : - )

2015-12-09
5/5

5/5

Dobrze, że to jest skok w tandemie, bo nawet ze skoczkiem byłem na początku sparaliżowany strachem. A co dopiero skoczyć samemu... MEGA emocje! Uważam, że każdy powinien spróbować takiego skoku!

2013-04-11
5/5

Polecam

Wrażenia naprawdę niesamowite - warto skoczyć z filmowaniem, film ze skoku oglądałam już chyb ze sto razy :D

2012-10-29
5/5

Zbierałam się długo,żeby zrealizować prezent i teraz mogę powiedzieć, że żałuję!...że za długo się zbierałam!:) Skok jest niesamowity, serce bije jak oszalałe! Nigdy nie zapomnę tego uczucia!!!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

10.09.2020

Czy może skakać osoba z nadciśnieniem?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających

19.08.2020

Czy jest voucher na skok dla dwóch osób? Tak żeby skoczyły w tym samym czasie

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Skoki odbywają się w tandemie z instruktorem, istnieje możliwość wykupienia dwóch voucherów na skoki i rezerwacji na ten sam termin, wtedy osoby będą mogły razem odbyć szkolenie teoretyczne oraz polecą jednym samolotem skąd odbędą swoje skoki jeden po drugim. 

18.08.2020

Czy jeśli nie zdecyduje się na wykupienie zdjęcia teraz czy można dokupić na miejscu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam, tak istnieje możliwość wykupienia zdjęć i filmowania na miejscu. 

13.06.2020

Dzień dobry, czy są terasz jakieś szczególne restrykcje dotyczące skoku, których nie było wcześniej? Nawiązują do sytuacji epidemiologicznej. Pozdrawiam

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, skoki realizowane są przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Wszystkie ważne informację dotyczące realizacji w obecnej sytuacji otrzyma Pani podczas rezerwacji atrakcji. 

10.06.2020

Witam. Zakupiłam voucher w czerwcu w zeszłym roku. Czy jest możliwość przedłużenia jego ważności z powodu zaistniałej sytuacji w kraju i braku możliwości wykorzystania go w poprzednich miesiącach? Pozdrawiam

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Zapraszam do kontaktu z naszym biurem pod nr tel. 604 100 106.

25.05.2020

Witam, czy można skakać w szkłach kontaktowych?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak , można skakać w szkłach. Na oczy nakładane są dodatkowo gogle.

24.05.2020

Czy związku z sytuacja epidemiologiczną skoki w Bielsku Białej w okolicach 20 Czerwca( jeśli warunki pogodowe pozwolą ) odbywają się jeśli uczestnik jest zdrowy i nie miał kontaktu z osobą zarażona . Mam z narzeczonym w tym samym dniu urodziny i mieliśmy pomysł w ramach prezentu skoczyć ze spadochronem i zastanawiamy się czy jest to możliwe ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, będzie to możliwe, ale konkretnej daty nie potwierdzimy na ten moment :)

16.03.2020

Witam. Czy osoba z protezą w jednej nodze może też skoczyć?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dla instruktora nie jest to problemem, tymbardziej jeśli osoba normalnie się porusza, ale najlepiej zweryfikować to z lekarzem prowadzącym.

15.12.2019

Witam czy osoba nosząca aparat ortodontyczny może wykonać skok ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, noszenie aparatu nie jest przeciwwskazaniem do wykonania skoku.

12.12.2019

witam, czy osoby niepełnoletnie (13/14 lat) mogą skorzystać ze skoku?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Wg wytycznych, minimalny wzrost uczestnika to 130 cm - jeżeli osoby niepełnoletnie spełniają ten wymóg, to oczywiście mogą skorzystać z atrakcji.

27.09.2019

Witam, Czy osoba towarzysząca mogłaby zabrać się z obdarowaną na pokład samolotu ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Na pokładzie samolotu są tylko osoby skaczące. Może osoba towarzysząca ma ochotę na taki skok i wtedy polecicie razem.

20.03.2017

Gdzie odbywa się skok w Bielsku-Białej? Kaniów czy Aeroklub?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Skoki odbywają się na ul. Cieszyńskiej 321. 

20.06.2016

Witam serdecznie! Chciałam zapytać o kilka informacji związanych ze skokiem w Państwa firmie. Generalnie chcemy kupić skok w B-B dla 3 osób i tutaj pytanie o cenę takiego skoku z filmem, jakie miesiące wchodzą w grę w okolicach koniec sierpnia, wrzesień, Czy można załatwić wszystko tak aby zainteresowane osoby o niczym nie wiedziały i zostały postawione przed faktem dokonanym w dniu skoku? Pozdrawiam Ewelina Kanik

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Cena skoku z filmowaniem w Bielsko-Białej wynosi 919 zł. Skaczemy w każdy weekend - o ile warunki pogodowe na to pozwolą. Skaczemy do końca września, a do rezerwacji należy zgłosić się 14 dni przed planowaną realizacją. Można umówić realizację bez wiedzy osób obdarowanych podając numery rezerwacyjne z voucherów. 

20.01.2016

Gdzie w Bielsku bedzie odbywał sie ten skok?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Skoki ze spadochronem w lokalizacji Bielsko-Biała są realizowane z lotniska przy ulicy Cieszyńskiej.
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Tandemowy skok ze spadochronem realizowany jest na lotnisku w Bielsko Białej. Skok odbywa się z wysokości 4000 m w towarzystwie skoczka sekcji spadochronowej.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Mieszkańcom Bielsko Białej i okolic, którzy szukają ekstremalnych atrakcji
 • Przyjacielowi, który jest pasjonatem ekstremalnych skoków
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało
 • Mieszkańcom śląska, którzy są miłośnikami nietuzinkowych przeżyć

Skok ze spadochronem

Przed tym jak skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać niezbędny sprzęt. Tak przygotowani uczestnicy mogą zostać wyniesieni przez samolot na wysokość 4000 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać swój skok. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa od 8 do 10 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuję tą czynność.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. Lot awionetką (ok 15 minut)
 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 4000 m)
 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 5. Bezpieczne lądowanie
 6. Otrzymanie pamiątkowego certyfikatu z odbytego skoku

Widoki

Skok w jedynym z najpiękniejszych miejsc w Polsce u podnóża Tatr! Bielsko Biała położona jest w województwie śląskim, dzięki czemu może się pochwalić wyjątkowymi walorami krajobrazowymi. Ukształtowanie powierzchni jest zróżnicowane, a w samej Bielsko Białej waha się od 262 m.n.p.m do 1117 m.n.p.m. Atutem pobliskich terenów są liczne szczyty górskie, pagórki, zbiorniki wodne i rzeki. Miejsce skoku ma znaczenie! Skok nad Tatrami to cudowne przeżycie, gwarantowane cudowne widoki gór zapierające dech w piersiach. 

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Filmowanie skoku

Opcjonalnie jest możliwość udokumentowania skoku filmem i zdjęciami, które wykonane są z ręki instruktora. Film zawierać będzie przygotowanie do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowanie oraz lądowanie. Zmontowany film zostanie wysłany drogą elektroniczną razem ze zdjęciami (najlepsze kadry z filmu).

Filmowanie nie jest wliczone w cenę skoku, nie zapomnij dodać opcji przed zakupem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenia o skoku ze spadochronem
 • stwarza możliwość podziwiania okolicy z niecodziennej perspektywy
 • dostarcza niezapomnianych emocji
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Filmowanie i zdjęcia:  Bez filmowania i zdjęć

Cena: 780 zł

Ocena 

5/5
16