Skok ze spadochronem – Hel

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Skok ze spadochronem to ok. 50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Lokalizacja

Lotnisko Jastarnia, ul. Mickiewicza 170, Jastarnia

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda ma wpływ na realizację. Jeśli ze względu nieodpowiednich warunków pogodowych wykonawca zdecyduje, że skok nie może się odbyć, zostanie ustalony kolejny termin skoku.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą obserwować przebieg atrakcji z lotniska. W miesiącach lipiec, sierpień i wrzesień skoki są realizowane w określonych terminach od poniedziałku do piątku.

Obowiązujący strój

Wygodny, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja (minimum 7 dni przed skokiem w zależności od dostępności wykonawcy).

Informacje dodatkowe

Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem, są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża. Minimalny wzrost to 130 cm, a maksymalna waga 100 kg.

Opinie (8)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-09-09

Cudowne przeżycie w otoczeniu odpowiednich osób! Zarówno instruktor - Tomek, jak i kamerzysta - Burza ludzie, którzy swoim nastawieniem sprawili, że wspomnienie skoku będzie czymś co zawsze spowoduje uśmiech na twarzy!

2023-09-07

Świetne przeżycie, polecam każdemu!

2023-07-07

Super i jeszcze raz super bardzo mili instruktorzy bardzo fajna atmosfera jeżeli chodzi o Jastarni.Polecam

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Hel

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Czy kiedykolwiek marzyłeś o uczuciu swobodnego lotu? Teraz masz szansę sprawić taki prezent sobie lub komuś bliskiemu, dzięki naszemu voucherowi na skok ze spadochronem w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce! Zamów bon i podaruj niezapomniane doświadczenie pełne ekscytacji i adrenaliny. To idealny prezent dla tych, którzy kochają przygody i chcą poczuć wiatr we włosach na niebie nad Bałtykiem. Spraw, by ten prezent stał się wspomnieniem na całe życie!


Voucher obejmuje tandemowy skok ze spadochronem. Start odbywa się z lotniska w Jastarni. Skok odbywa się z wysokości 4000 metrów, w towarzystwie skoczka sekcji spadochronowej. Istnieje możliwość dokupienia filmowania skoku.

Komu podarować voucher na skok ze spadochronem?

 • Osobie, która lubi ekstremalne przeżycia,
 • Każdemu, kto marzy, by zobaczyć Półwysep Helski z innej perspektywy,
 • Przyjacielowi, który jest miłośnikiem różnego rodzaju skoków.

Skok ze spadochronem na Helu – dlaczego warto wybrać skoki spadochronowe nad morzem?

Skoki spadochronowe w tandemie to doskonały prezent dla fana mocnych wrażeń, a także kogoś, kto lubi spędzać wolny czas na łonie natury. Atrakcja odbywa się w wyjątkowo pięknym miejscu. Zapewnia niezapomniany lot w chmurach oraz widok na Półwysep Helski i Zatokę Gdańską.

Atrakcja rozpocznie się przeprowadzeniem krótkiego szkolenia pod okiem instruktora. Następnie uczestnik założy na siebie przygotowany kombinezon, uprząż i gogle, a następnie wejdzie na pokład samolotu z innymi skoczkami. Będą wznosić się przez około 15 minut na wysokość 4000 metrów, co gwarantuje najlepsze widoki w życiu. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość, skoczkowie mogą wykonać swój skok. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund, a następnie na wysokości około 1500 metrów instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa 7-10 minut.

Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. To wyjątkowa okazja, aby podziwiać zapierające dech w piersi widoki, w okolicy Morza Bałtyckiego.

Skok ze spadochronem Hel – cena

Cena skoku ze spadochronem na Półwyspie Helskim zaczyna się od kwoty 1290.00 zł. Droższe warianty obejmują filmowanie oraz zdjęcia.

Filmowanie:

Wspomnienie z tego skoku można uwiecznić na zdjęciach oraz filmie. Wybierz wariant, który spełni Twoje oczekiwania:

 1. Film z kamery HandyCam umieszczonej na nadgarstku tandem pilota.
 2. Film nagrany przez osobnego kamerzystę - skoczka, zdjęcia ze skoku.
 3. Film z kamery HandyCam oraz Film nagrany przez osobnego kamerzystę - skoczka

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu (kombinezonu i okularów ochronnych)

 2. Przelot samolotem (ok. 15 minut)

 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (z wysokości 4000 metrów)

 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartym spadochronie (7-10 minut)

 5. Bezpieczne lądowanie

Skok w tandemie – czy jest bezpieczny?

Wszystkie skoki ze spadochronem w tandemie są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do profesjonalnego skoczka atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości.

Aby skok był w pełni bezpieczny, uczestnik musi mieć minimum 130 cm wzrostu i ważyć maksymalnie 100 kg. Atrakcja może być realizowana wyłącznie w czasie sprzyjających warunków atmosferycznych – decyzję podejmuje pilot.

Przy skoku w tandemie jest brak ograniczeń wiekowych. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda na realizację od rodzica lub opiekuna prawnego oraz jego obecność w czasie atrakcji. 

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji.

Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: 

 • nadciśnienie,
 • choroby serca,
 • niewydolność układu krążenia,
 • epilepsja,
 • poważne kontuzje kręgosłupa lub barków,
 • stan pooperacyjny,
 • ciąża.

Skydivehel.pl – skoki spadochronowe Hel

Skoki ze spadochronem realizuje Centrum spadochronowe Skydive Hel pod czujnym okiem Bartosza „DRAGONA” Staśkiewicza, który ma wieloletnie doświadczenie w organizacji skoków spadochronowych nad Półwyspem Helskim i skupia uznanych polskich tandem-instruktorów. Każdy z instruktorów ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Doświadczeni skoczkowie chcą pokazać, że skakanie ze spadochronem jest dla każdego, kto o tym marzy. Zapewniają wsparcie i opiekę, aby móc czerpać radość z blisko minuty swobodnego spadania oraz szybowania przy otwartej czaszy spadochronu. Półwysep Helski i Zatoka Gdańska tworzą doskonałą oprawę do skoku, który jest gwarancją niezapomnianych wspomnień

Prezentmarzeń skok ze spadochronem – jak kupić voucher?

Jeśli chcesz zamówić karnet na skok ze spadchronem dla bliskiej osoby, możesz wybrać najwygodniejsze dla siebie rozwiązanie – zamów voucher kurierem w formie fizycznej lub wybierz kupon w formacie PDF, który pojawi się na Twoim mailu w minutę.

Aby zrealizować voucher, osoba obdarowana musi skontaktować się z Wykonawcą, zarezerwować dogodny termin i zamówić skok. 

Skok spadochronowy to dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala zobaczyć Hel z innej perspektywy,
 • Spełnisz marzenie o skoku ze spadochronem,
 • Skok dostarcza niezapomnianych emocji i adrenaliny.

Cena: 1 290 zł

ktoś kupił ten produkt
32 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto