Skok ze spadochronem – Łódź (Piotrków Trybunalski k. Łodzi)

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok. 3 godziny. Sam skok to ok. 55 sekund swobodnego spadania i ok. 5 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Lotnisko w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Przemysłowa 48 (ok. 50 km od Łodzi)

Więcej informacji

Pogoda

Skoki realizowane są od końca kwietnia do końca października. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą uczestniczyć w przygotowaniach, obserwować start i lądowanie.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie.

Wymagania

Minimalny wiek -12 lat. Maksymalna waga - 110 kg, minimalny wzrost - 140 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Opinie (15)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-12-01

Polecam. Takiej adrenaliny nie odczułem w żadnym innym sporcie.

2023-09-20

Super lot i organizacja

2023-09-20

Coś niesamowitego

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Łódź (Piotrków Trybunalski k. Łodzi)

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Skok ze spadochronem w tandemie z wysokości 4200 m oddawany z pokładu wojskowego desantowca. Atrakcja realizowana jest na lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim, ok. 50 km od Łodzi. W ramach dodatkowych opcji istnieje możliwość wykupienia zdjęć i filmu z lotu.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Osobie, która pasjonuje się sportami ekstremalnymi
 • Przyjacielowi z Łodzi, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
 • Miłośnikowi mocnych wrażeń, którego trudno zaskoczyć

Skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem to przeżycie, któremu towarzyszą ogromne emocje, o jakich nie da się zapomnieć! Skok realizowany jest w wysokości 4200 m, a za jego prawidłowy przebieg odpowiada doświadczony instruktor. Przed skokiem instruktor przeprowadza z uczestnikiem szkolenie, podczas którego przedstawia zasady bezpieczeństwa oraz dobiera odpowiedni sprzęt. Sam skok poprzedzony jest również lotem wojskowym desantowcem SkyVan SC7. Po osiągnięciu wysokości przez samolot 4200 m uczestnik oddaje skok ze spadochronem w tandemie z instruktorem. Swobodne spadanie trwa ok. 55 sekund, a następnie na wysokości ok. 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa ok. 5 minut. Uczestnik będzie mógł pod czujnym okiem instruktora samodzielnie sterować lotem. Atrakcja może zostać dodatkowo uwieczniona na filmie i zdjęciach.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. 15 minut lotu samolotem desantowym SkyVan SC7
 3. Skok z instruktorem z 4200 m
 4. Około 55 sekund swobodnego spadania
 5. 5 minut szybowania z otwartym spadochronem
 6. Certyfikat skoku tandemowego

Widoki

Osiągnięty pułap rzędu 4200 m, z którego oddawany jest skok, wywołuje piorunujące wrażenie i pozwala cieszyć się wspaniałymi widokami. Podczas skoku podziwiać będzie można panoramę Piotrkowa Trybunalskiego oraz malownicze krajobrazy Równiny Piotrkowskiej. Płaski, piaszczysty teren pokryty lasami i fragmentami dawnych puszczy, urozmaicają jeziora, sztuczne zalewy oraz rzeka Strawa i jej dopływy.

Filmowanie skoku

Pamiątka w postaci filmu i zdjęć ze skoku to dodatkowa opcja, na którą warto zdecydować się podczas zakupu prezentu. Film udokumentuje przygotowania do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowanie oraz lądowanie. Zmontowane nagranie zostanie wysłane drogą elektroniczną razem ze zdjęciami (najlepsze kadry z filmu). Do wyboru dostępne są dwa warianty: film z ręki instruktora lub kręcony przez osobnego skoczka. Filmowanie nie jest wliczone w cenę skoku, nie zapomnij dodać opcji przed zakupem!

Opcja VIP (dodatkowy skoczek z kamerą na kasku) – jest możliwa do dokupienia za dodatkową opłatą na etapie rezerwacji, jeśli posiada się voucher z opcją filmowania i zdjęć HD z ręki instruktora.

Bezpieczeństwo

Skok realizowany jest w certyfikowanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodku Szkolenia Spadochronowego. Skok wykonywany jest w tandemie, co oznacza, że jego uczestnik zostaje przypięty do instruktora atestowanymi pasami. Ich wytrzymałość to aż 4 tony. Instruktor odpowiada za każdy element skoku – od instruktażu, przez otwarcie czaszy spadochronu, aż po miękkie lądowanie. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i setki oddanych skoków spadochronowych na swoim koncie.

Przeciwwskazania

W ramach rozważania udziału własnego lub bliskiej osoby w skoku ze spadochronem, należy wziąć pod uwagę dla bezpieczeństwa pewne przeciwwskazania. Do głównych ograniczeń związanych z realizacją skoku spadochronowego wymagających konsultacji z lekarzem należą: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala przeżyć niesamowitą przygodą
 • Stwarza możliwość przełamania swoich barier i słabości
 • Wrażenia ze skoku na długo zapiszą się w pamięci

Cena: 1 100 zł

ktoś kupił ten produkt
15 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto