Skok ze spadochronem – Łódź (Piotrków Trybunalski k. Łodzi)

(14)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok. 3 godziny. Sam skok to ok. 55 sekund swobodnego spadania i ok. 5 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Lotnisko w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Przemysłowa 48 (ok. 50 km od Łodzi)

Więcej informacji

Pogoda

Skoki realizowane są od końca kwietnia do końca października. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą uczestniczyć w przygotowaniach, obserwować start i lądowanie.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie.

Wymagania

Minimalny wiek -12 lat. Maksymalna waga - 110 kg, minimalny wzrost - 140 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Opinie (14)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-09-20

Super lot i organizacja

2023-09-20

Coś niesamowitego

2023-09-16

Wszystko bardzo się mi podoba 🥰

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Łódź (Piotrków Trybunalski k. Łodzi)

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Skok ze spadochronem w tandemie z wysokości 4200 m oddawany z pokładu wojskowego desantowca. Atrakcja realizowana jest na lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim, ok. 50 km od Łodzi. W ramach dodatkowych opcji istnieje możliwość wykupienia zdjęć i filmu z lotu.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Osobie, która pasjonuje się sportami ekstremalnymi
 • Przyjacielowi z Łodzi, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
 • Miłośnikowi mocnych wrażeń, którego trudno zaskoczyć

Skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem to przeżycie, któremu towarzyszą ogromne emocje, o jakich nie da się zapomnieć! Skok realizowany jest w wysokości 4200 m, a za jego prawidłowy przebieg odpowiada doświadczony instruktor. Przed skokiem instruktor przeprowadza z uczestnikiem szkolenie, podczas którego przedstawia zasady bezpieczeństwa oraz dobiera odpowiedni sprzęt. Sam skok poprzedzony jest również lotem wojskowym desantowcem SkyVan SC7. Po osiągnięciu wysokości przez samolot 4200 m uczestnik oddaje skok ze spadochronem w tandemie z instruktorem. Swobodne spadanie trwa ok. 55 sekund, a następnie na wysokości ok. 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa ok. 5 minut. Uczestnik będzie mógł pod czujnym okiem instruktora samodzielnie sterować lotem. Atrakcja może zostać dodatkowo uwieczniona na filmie i zdjęciach.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. 15 minut lotu samolotem desantowym SkyVan SC7
 3. Skok z instruktorem z 4200 m
 4. Około 55 sekund swobodnego spadania
 5. 5 minut szybowania z otwartym spadochronem
 6. Certyfikat skoku tandemowego

Widoki

Osiągnięty pułap rzędu 4200 m, z którego oddawany jest skok, wywołuje piorunujące wrażenie i pozwala cieszyć się wspaniałymi widokami. Podczas skoku podziwiać będzie można panoramę Piotrkowa Trybunalskiego oraz malownicze krajobrazy Równiny Piotrkowskiej. Płaski, piaszczysty teren pokryty lasami i fragmentami dawnych puszczy, urozmaicają jeziora, sztuczne zalewy oraz rzeka Strawa i jej dopływy.

Filmowanie skoku

Pamiątka w postaci filmu i zdjęć ze skoku to dodatkowa opcja, na którą warto zdecydować się podczas zakupu prezentu. Film udokumentuje przygotowania do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowanie oraz lądowanie. Zmontowane nagranie zostanie wysłane drogą elektroniczną razem ze zdjęciami (najlepsze kadry z filmu). Do wyboru dostępne są dwa warianty: film z ręki instruktora lub kręcony przez osobnego skoczka. Filmowanie nie jest wliczone w cenę skoku, nie zapomnij dodać opcji przed zakupem!

Opcja VIP (dodatkowy skoczek z kamerą na kasku) – jest możliwa do dokupienia za dodatkową opłatą 300 zł na etapie rezerwacji, jeśli posiada się voucher z opcją filmowania i zdjęć HD z ręki instruktora.

Bezpieczeństwo

Skok realizowany jest w certyfikowanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodku Szkolenia Spadochronowego. Skok wykonywany jest w tandemie, co oznacza, że jego uczestnik zostaje przypięty do instruktora atestowanymi pasami. Ich wytrzymałość to aż 4 tony. Instruktor odpowiada za każdy element skoku – od instruktażu, przez otwarcie czaszy spadochronu, aż po miękkie lądowanie. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i setki oddanych skoków spadochronowych na swoim koncie.

Przeciwwskazania

W ramach rozważania udziału własnego lub bliskiej osoby w skoku ze spadochronem, należy wziąć pod uwagę dla bezpieczeństwa pewne przeciwwskazania. Do głównych ograniczeń związanych z realizacją skoku spadochronowego wymagających konsultacji z lekarzem należą: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala przeżyć niesamowitą przygodą
 • Stwarza możliwość przełamania swoich barier i słabości
 • Wrażenia ze skoku na długo zapiszą się w pamięci

Cena: 999 zł

ktoś kupił ten produkt
17 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto