Skok ze spadochronem – Tarnów

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok. 3 godziny. Sam skok to 50 sekund swobodnego spadania i ok. 5-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Lądowisko Szczurowa

Więcej informacji

Pogoda

Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie. Pasażer otrzyma okularki, kombinezon i pamiątkowy certyfikat.

Wymagania

Maksymalna waga obdarowanego - 105 kg, minimalny wzrost - 130 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Skoki na Lądowisku Szczurowa (Tarnów) odbywają się w każdy ostatni weekend miesiąca. Jest również możliwość realizacji skoku na Lotnisku Kaniów (Bielsko-Biała) - tam skoki odbywają się w każdy weekend miesiąca poza ostatnim.

Opinie (10)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-08

Prezent otrzymałem na 18 urodziny od moich znajomych i doslownie zwalil mnie z nóg, od razu zarezerwowałem voucher a sam skok przerósł moje oczekiwania, przezycie nie do opisania!!!!

2021-04-06

Idealny prezent dla fanatyka mocnych wrażeń. Super przeżycie, pełno adrenaliny. Dziękuję rodzinie za najlepszy prezent urodzinowy!

2021-04-06

Idealny prezent dla fanatyka mocnych wrażeń. Super przeżycie, pełno adrenaliny. Dziękuję rodzinie za najlepszy prezent urodzinowy!

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Tarnów

FAQ

09.06.2021
Czy można mieć ze sobą własne GoPro, które będzie umieszczone na tułowiu?
Odpowiedź z 09.06.2021
Niestety nie ma takiej możliwości ze względów bezpieczeństwa. 
17.11.2020
Kiedy rusza sezon?
Odpowiedź z 18.11.2020
Realizacje odbywają się od połowy kwietnia do końca września.
28.06.2020
Witam, czy skoki odbywają się również w niedziele?
Odpowiedź z 29.06.2020
Tak, skoki głównie odbywają się weekendowo. 
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Skok ze spadochronem w tandemie realizowany z wysokości 4000 m. Start odbywa się z lądowiska Szczurowa, 50 km od Krakowa.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • każdej osobie, która kocha adrenalinę,
 • mężczyźnie, który jest miłośnikiem nietuzinkowych przeżyć,
 • przyjacielowi, który jest pasjonatem ekstremalnych skoków.

Skok ze spadochronem

Na początku uczestnik odbędzie krótkie szkolenie z instruktorem, który odpowiednio dobierze niezbędny sprzęt. Tak przygotowany może zostać wyniesiony przez samolot na wysokość 4000 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość, skoczkowie mogą wykonać swój skok. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund, a następnie na wysokości około 1800 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa od 8 do 10 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuje tą czynność.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. Lot awionetką (ok. 15 minut)
 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 4000 m)
 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 5. Bezpieczne lądowanie
 6. Otrzymanie pamiątkowego certyfikatu z odbytego skoku

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Filmowanie skoku

Opcjonalnie jest możliwość udokumentowania skoku filmem i zdjęciami w wybranej ilości. Film zawierać będzie przygotowanie do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowanie oraz lądowanie. Zmontowany film zostanie wysłany drogą elektroniczną razem ze zdjęciami (najlepsze kadry z filmu).

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala spełnić marzenia o skoku ze spadochronem
 • Stwarza możliwość podziwiania okolicy z niecodziennej perspektywy
 • Dostarcza niezapomnianych emocji

Cena: 1 375 zł

ktoś kupił ten produkt
2 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto