Skok ze spadochronem – Kraków

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Sam skok to 50 sekund swobodnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Lotnisko Pobiednik Wielki, ok. 25 km od Krakowa

Więcej informacji

Pogoda

Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie.

Wymagania

Maksymalna waga obdarowanego - 115 kg, minimalny wzrost - 140 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Opinie (42)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-07-01

Był to mój pierwszy skok ze spadochronem. Wspaniała przygoda, niezwykłe emocje. Dziękuję moim kolegom oraz Wam - ekipie Prezent marzeń - za to, że mogłem spełnić to marzenie 🤩

2024-06-30

Tego nie da się opisać to trzeba przeżyć!. Dziękuję!

2024-06-16

instruktor Bogdan był na najwyższym poziomie, jestem zachwycony, wszystko bardzo mi się podobało

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Kraków

FAQ

21.06.2022
Czy z wagą do 120 kg można jeszcze skoczyć?
Odpowiedź z 21.06.2022
Maksymalna waga skoczka wynosi 115kg.
12.09.2020
Czy osoba niepełnoletnia może skoczyć?
Odpowiedź z 23.11.2020
Tak, jest taka możliwość - minimalny wymagany wzrost to 140 cm. Wymagana jest również obecność rodzica/prawnego opiekuna.
27.07.2020
Witam, czy gdy dostałem skok w prezencie można dokupić skok dla drugiej osoby?
Odpowiedź z 28.07.2020
Oczywiście. Pan tez może zrobić komuś prezent https://prezentmarzen.com/skok-ze-spadochronem-w-krakowie/
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Skok ze spadochronem Kraków

Skok ze spadochronem w tandemie realizowany z lotniska Aeroklubu Krakowskiego w Pobiedniku Wielkim. Skok odbywa się z wysokości 4000 m w towarzystwie skoczka sekcji spadochronowej. Przed tym jak skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu, muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać niezbędny sprzęt. Tak przygotowani uczestnicy mogą zostać wyniesieni przez samolot turbinowy PAC 750 na wysokość 4000 metrów. Gdy pilot osiągnie wymagany pułap, skoczkowie mogą wykonać swój skok. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa od 8 do 10 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem, ponieważ to instruktor wykonuję tą czynność.

Skoki spadochronowe Kraków - jak przebiega realizacja?

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu

 2. Lot awionetką (ok 15 minut)

 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 4000 m)

 4. 50 sekund swobodnego spadania i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu

 5. Bezpieczne lądowanie

 6. Wręczenie pamiątkowego certyfikatu wykonania skoku w tandemie.

Widoki

W czasie skoku będzie można podziwiać panoramę Krakowa i okolice, malowniczą dolinę Wisły, a także pola, lasy, łąki i zabudowania okolicznych miejscowości.

Czy skok w tandemie Kraków jest bezpieczny?

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych. Ze względów bezpieczeństwa, skoki realizowane są jedynie przy sprzyjających warunkach pogodowych. Opady atmosferyczne i duży wiatr mogą uniemożliwić realizację - wówczas należy zarezerwować inny termin.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu.

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku.

Ile kosztuje skok spadochronowy w Krakowie?

Ceny skoków ze spadochronem w Krakowie zaczynają się już od 949 zł. Za dodatkową opłatą można dokupić opcję filmowania i zdjęć.

Kraksky

Kraksky to jedyna szkoła spadochronowa w Krakowie. W swojej ofercie posiada zarówno szkolenia przygotowujące do samodzielnego oddawania skoków ze spadochronem, jak i vouchery podarunkowe na skok ze spadochronem w tandemie. Doświadczeni instruktorzy i ich profesjonalne podejście to gwarancja bezpieczeństwa i niezapomnianej przygody.

Komu podarować voucher na skok ze spadochronem w Krakowie?

 • Miłośnikowi adrenaliny

 • Przyjacielowi, który jest pasjonatem sportów ekstremalnych

 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało

 • Mieszkańcom Krakowa i okolic, którzy poszukują niezapomnianych przeżyć

Dlaczego skok spadochronowy w tandemie z instruktorem to dobry pomysł na prezent?

 • Dostarcza solidnej dawki adrenaliny i niezapomnianych emocji

 • To niezapomniane doświadczenie, które możesz podarować na wyjątkową okazję

 • Pozwala spełnić marzenia i przeżyć przygodę życia

Realizacja

Szkoła Spadochronowa Kraksky

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Cena: 999 zł

ktoś kupił ten produkt
81 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto