Skok ze spadochronem – Wrocław (Szymanów)

(12)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Sam skok to ok. 50 sekund swobodnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

Aeroklub Wrocław, Lotnisko Szymanów, ul. Lotnicza, Szymanów

Więcej informacji

Pogoda

Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie.

Wymagania

Max. waga obdarowanego - 110 kg, min. wzrost - 140 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja, ciąża. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu.

Informacje dodatkowe

Warunkiem realizacji skoku jest akceptacja regulaminu wykonawcy. Przed skokiem, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Opinie (12)

2021-10-21

Kontakt z organizatorami przed skokiem- super. W dniu skoku - duże opóźnienia (pogoda) i lekka nerwówka, bo nastąpiło usunięcie z listy na skok ( okazało się, że przenieśli na kolejny skok, który nie był wyświetlany). Listy skaczących były mieszane ( czyli kolejność skaczących uległa zmianie). Trzeba było chodzić i dopytywać. Atmosfera fajna. Długie oczekiwanie uprzykrzało zimno ( 4 stopnie), więc na wszelki wypadek można sobie wziąć coś do okrycia, albo schować się do samochodu. Gdy zaświeciło słońce wszystko działo się szybko i sprawnie. Skok super. Przy lądowaniu szoruje się po trawie. Trzeba wziąć sobie spodnie, które ewentualnie mogą się pobrudzić. Na górze było cieplej niż na dole ( to chyba efekt adrenaliny, ale zmarznięcie na dole i potem słońce spowodowały, że temperatura, która prawdopodobnie na górze wynosiła -11 stopni, nie była wcale odczuwalna). Warto taką przygodę powtórzyć.

2021-08-15

Super super polecam wszystkim niezapomniane chwile, a widok, brakuje słów.

2021-04-10

Skok ze spadochronem dostałam od znajomych na 18. To było spełnienie moich marzeń!

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Wrocław (Szymanów)

FAQ

01.02.2022

Witam. Czy waga 120kg dyskwalifikuje z możliwości oddania skoku?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Maksymalna waga osoby realizującej - 110 kg

06.12.2021

We Wrocławiu nie ma możliwości dokupienia zdjęć oraz filmowania?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W ofercie mamy dostępny sam skok. Opcję filmowania można dokupić na miejscu w dniu realizacji.

11.10.2021

Dzień dobry , czy jest możliwość skrócić zimą ? Dziękuje za odpowiedz

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, skoki realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. 
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Skok ze spadochronem w tandemie, realizowany z lotniska w Szymanowie, ok. 15 km od Wrocławia.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Osobie aktywnej, która lubi podejmować wyzwania
 • Każdemu, kto zawsze marzył by oddać skok ze spadochronem
 • Wszystkim, którzy narzekają na brak adrenaliny

Skok ze spadochronem we Wrocławiu

Skok ze spadochronem to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich miłośników adrenaliny i mocnych wrażeń. Skoki we Wrocławiu realizowane są z wysokości 4000 m. Pierwsze 2,5 km to swobodne spadanie, podczas którego prędkość dochodzi nawet do 300 km/h. Następnie zostaje otwarty spadochron i przez kolejne 8-10 minut skoczkowie szybują na otwartej czaszy. Lądowanie podczas skoku tandemowego jest bardzo łagodne – osoba obdarowana nie ma nawet kontaktu z ziemią, a całą czynność lądowania przeprowadza pilot. Skok ze spadochronem w tandemie, realizowany z lotniska w Szymanowie, ok. 15 km od Wrocławia.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji
 2. Krótkie szkolenie i dobór sprzętu
 3. Lot awionetką (ok. 15 minut)
 4. Skok z samolotu w tandemie z instruktorem
 5. Swobodny lot i szybowanie z otwartą czaszą spadochronu
 6. Bezpieczne lądowanie
 7. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Widoki

Podczas skoku będzie można podziwiać panoramę Wrocławia. Przy dobrej widoczności można dostrzec również Karkonosze i górę Śnieżkę.

Filmowanie i zdjęcia

1. Selfie - Filmowanie z ręki instruktora w tandemie, film HD + montaż

2. Pro – Filmowanie przez profesjonalnego kamerzystę, film HD + montaż + ok. 100 zdjęć ze skoku

3. Premium – Filmowanie z ręki instruktora w tandemie + filmowanie przez profesjonalnego kamerzystę, film HD + montaż + ok. 100 zdjęć ze skoku

Bezpieczeństwo

Skoki ze spadochronem realizowane są w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i możliwości realizacji skoku należy skontaktować się z lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji 
 • to spełnienie marzeń o skoku ze spadochronem
 • zapewnia sporą dawkę adrenaliny
Czytaj więcej

Realizacja

Skydive Wrocław Sp. z o.o.

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy
Filmowanie i zdjęcia:  Brak

Cena: 800 zł

Opcja BEZ ENDU
80 zł

Wykonawca:

Skydive Wrocław Sp. z o.o.
Skydive Wrocław Sp. z o.o.

Opinie w Google:

4.6 wynik z 70 ocen
 • Gracjan Litowiński
  Gracjan Litowiński

  Niesamowici ludzie, super instruktor do tandemu. Wszystko zorganizowane w sposób komfortowy i z poczuciem bezpieczeństwa. Jako osoba z lękiem wysokości i pierwszym podejściem do skakania ze spadochronem polecam!

 • Grzegorz Gątkowski
  Grzegorz Gątkowski

  Warto skoczyć

 • Piotr
  Piotr

  Sam skok i osoby tym zajmujące się bez żadnych zastrzeżeń, pełen profesjonalizm, ogromna frajda. Podejście luźne i pozytywne. Świetna zabawa i zastrzyk adrenaliny. Niestety organizacja leży. Na miejscu otrzymuję informację, że za 5 min bede wzywany, a mija godzina. Gdy próbuję się dopytać za każdym razem slyszę, że zaraz będzie moja kolej. Było około 10 klientów, więc raczej można sensownie skomunikować co i kiedy się wydarzy, a w zasadzie nic nie wiadomo. 24h przed skokiem otrzymałem informację mailem, że skok odbędzie się na innym lotnisku. Takie rzeczy powinno się komunikować telefonicznie.. Skok, który kosztuje delikatnie mówiąc nie mało, a na miejscu toaleta za 5 zł. No trochę zart..

 • Patrycja
  Patrycja

  Kto się zastanawia nad skokiem to nie ma na co czekać! Świetna organizacja ekipy na miejscu, umówiłam skok a na drugi dzień juz skakałam, wszyscy mili, uprzejmi. Człowiek czuł się "chciany", świetna atmosfera. Skakałam z Kocurem, który perfekcyjnie wszystko mi wyjaśnił, każdą moją obawę. Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Super!

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny