Wyprawa na quadach dla dwojga – Zielona Góra

3401

Na uczestników wyprawy na quadach w Zielonej Górze czeka mnóstwo wyzwań, które dostarczą wielu pozytywnych wrażeń i sporej dawki adrenaliny. Na kilkugodzinną przeprawę off road'ową wyruszycie quadami Yamaha Grizzly 660. Swoją motoryzacyjną przygodę rozpoczniecie krótkim instruktarzem. Poznacie budowę quadów i ich obsługę. Następnie zostaniecie wyposażeni w kombinezon, kask, gogle i rękawice. Wówczas będziecie już w pełni przygotowani by zasiąść za sterem tych niesamowitych czterokołowców. Wyprawa na quadach dla dwojga to istne, motoryzacyjne szaleństwo. Przez kilka godzin będziecie przemierzać niezwykle trudne tereny, wymagające od każdego kierowcy nie lada umiejętności. Poziom trudności pokonywanej trasy będzie uwarunkowany Waszymi możliwościami za kółkiem. Z pewnością jednak na swej drodze spotkacie liczne wzniesienia i nagłe spadki terenu. Będziecie przemierzać leśne i polne drogi, bogate w błotniste rowy, a także rozległe tereny żwirowni.

Wybierzcie się na wspólną wyprawę na quadach, a gwarantujemy, że będzie to świetna zabawa! 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  al. Niepodległości 28

 • Czas trwania

  Wyprawa na quadach dla dwojga trwa 3 - 4 godziny.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w wyprawie biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o możliwej chorobie lokomocyjnej.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem - przewodnikiem jadącym oddzielnym quadem oraz innymi uczestnikami. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Yamaha Grizzly 660.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product