Wyprawa na quadach dla dwojga w Poznaniu

3401
740

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Potrzebujesz wyrwać się zza biurka, a zwykły spacer po lesie nie wzbudza u Ciebie ekscytacji? Po co chodzić, jak można jechać, i to z bliską osobą u boku! Nasza jazda quadami dla dwojga w Poznaniu to dokładnie to, czego szukasz – emocje, adrenalina i dobra zabawa! Sprawdźcie się na trasie pełnej przeszkód o różnym poziomie trudności. Przez trzy godziny wyprawy quadami pokonacie w konwoju wiele kilometrów, przeprawicie się przez błota, piaski, pola drogi szutrowe. Celem całej jazdy quadami jest dotarcie do żwirowni, gdzie do nastąpi ostateczny sprawdzian Waszych umiejętności – nakreślicie granice możliwości tych terenowych maszyn. Jeśli quady w Poznaniu to koniecznie na Szarejkowych Wzgórzach. To świetny ośrodek off-roadowy, który mieści się na Mazurach Garbatych, dzięki czemu podczas jazdy na quadach otaczać Was będą widoki zapierające dech w piersi. Co zrobić, by zapewnić sobie taki zastrzyk adrenaliny? Zarezerwujcie dogodny Wam termin przez naszą infolinię i stawcie się na Szarejkowych Wzgórzach z voucherem, ubrani w wygodny strój, którego nie boicie się zniszczyć i buty odporne na wodę i błoto. Dalej instruktorzy zaznajomią Was ze sprzętem – do Waszej dyspozycji zostaną oddane quady KYMCO 300 R. Wsiądźcie na nie i ruszcie podbijać okoliczne tereny!

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Mazury Garbate, Szarejkowe Wzgórza, Szerejki 13, 19-420 Kowale Oleckie (ok. 61 km od Augustowa)

 • Czas trwania

  Jazda Quadem trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w wyprawie biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Od 18 roku życia. Do dyspozycji oddany zostanie 30 ha teren, na którym prawo jazdy nie jest wymagane, poza terenem konieczne jest posiadanie prawa jazdy Kat. B lub Kat. AM. Uczestnik przed rozpoczęciem jazdy musi podpisać stosowne oświadczenie.

 • Informacje dodatkowe

  Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady KYMCO MXU 300 R.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności