Wyprawa na quadach dla dwojga w Poznaniu

3401

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Potrzebujesz wyrwać się zza biurka, a zwykły spacer po lesie nie wzbudza u Ciebie ekscytacji? Po co chodzić, jak można jechać, i to z bliską osobą u boku! Nasza jazda quadami dla dwojga w Poznaniu to dokładnie to, czego szukasz – emocje, adrenalina i dobra zabawa! Sprawdźcie się na trasie pełnej przeszkód o różnym poziomie trudności. Przez trzy godziny wyprawy quadami pokonacie w konwoju wiele kilometrów, przeprawicie się przez błota, piaski, pola drogi szutrowe. Celem całej jazdy quadami jest dotarcie do żwirowni, gdzie do nastąpi ostateczny sprawdzian Waszych umiejętności – nakreślicie granice możliwości tych terenowych maszyn. Jeśli quady w Poznaniu to koniecznie na Szarejkowych Wzgórzach. To świetny ośrodek off-roadowy, który mieści się na Mazurach Garbatych, dzięki czemu podczas jazdy na quadach otaczać Was będą widoki zapierające dech w piersi. Co zrobić, by zapewnić sobie taki zastrzyk adrenaliny? Zarezerwujcie dogodny Wam termin przez naszą infolinię i stawcie się na Szarejkowych Wzgórzach z voucherem, ubrani w wygodny strój, którego nie boicie się zniszczyć i buty odporne na wodę i błoto. Dalej instruktorzy zaznajomią Was ze sprzętem – do Waszej dyspozycji zostaną oddane quady KYMCO 300 R. Wsiądźcie na nie i ruszcie podbijać okoliczne tereny!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Mazury Garbate, Szarejkowe Wzgórza, Szerejki 13, 19-420 Kowale Oleckie (ok. 61 km od Augustowa)

 • Czas trwania

  Jazda Quadem trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w wyprawie biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Od 18 roku życia. Do dyspozycji oddany zostanie 30 ha teren, na którym prawo jazdy nie jest wymagane, poza terenem konieczne jest posiadanie prawa jazdy Kat. B lub Kat. AM. Uczestnik przed rozpoczęciem jazdy musi podpisać stosowne oświadczenie.

 • Informacje dodatkowe

  Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady KYMCO MXU 300 R.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product