Rozgrywka w ASG – Gdańsk

3711

Air Soft Gun (ASG) to system, który opiera się na wiernie odwzorowanych replikach broni palnej. Zarówno wygląd, jak i też ich obsługa jest bardzo zbliżona do broni palnych, co znacznie uatrakcyjnia całą zabawę. ASG porównywane jest do paintballu, przy czym tu wykorzystywane są kulki kaliber 6mm, napęd jest elektryczny, a rozgrywka o wiele bardziej realistyczna. Karabinki są bardzo celne, kulki nie rozbryzgują się lecz rykoszetują. Rozgrywki ASG mają formę od tych najprostszych strzelanek do złożonych LARP'ów tj. najbardziej skomplikowany scenariusz z fabułą, w którym chodzi o wykonanie zadania, a do tego potrzebna jest współpraca zespołowa, poświęcenie i szybkość decyzji, które mogą być kluczem do zwycięstwa. Zabawa odbywa się w starym budynku szpitala stoczniowego, w samym sercu Gdańska. Do dyspozycji graczy jest 6 pięter o łącznej powierzchni prawie 7000m kw. Każde piętro ma swoisty klimat, różne pomieszczenia, połączenia między nimi, skrytki, przeszkody, zapory i inne. Rozgrywka jest czystym CQB czyli walką w bliskim dystansie. Przed przystąpieniem do rozgrywki, zostaniecie wyposażeni w pełne umundurowanie, dowolną replikę broni, ochronę twarzy (czyli maska na zęby, okulary z szybkami balistycznymi lub gogle), a także przeszkoleni przez doświadczonych instruktorów. Rozgrywki ASG to prezent zapewniający ogromną dawkę adrenaliny, a także świetna forma na spędzenie wolnego czasu z kimś bliskim. Wynurz się z zacisza domowego lub ścian biurowca i przeżyj bojową przygodę niezależnie od pory roku. Jeśli jeszcze nigdy nie miałeś okazji wskoczyć w militarny mundur i poczuć się jak zawodowy żołnierz to czas najwyższy to zmienić, a kto wie, może odkryjesz dla siebie nowe hobby.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.7/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Jana z Kolna 22/26

 • Czas trwania

  1 godzina

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w rozgrywce biorą udział wyłącznie osoby posiadające voucher.

 • Obowiązujący strój

  Każdy gracz otrzymuje: pełne umundurowanie, dowolną replikę, ochronę twarzy (maska + okulary lub gogle)

 • Wymagania

  Na miejsce realizacji należy zabrać ze sobą odcinek vouchera uprawniający do udziału w rozgrywce.

 • Informacje dodatkowe

  Terminy dostępne 7 dni w tygodniu między 10:00 a 24:00. Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Na każdą godzinę rozgrywki przypada 300 sztuk amunicji na każdego gracza.

#Lukrecja

Miało nie być siniaków, ale niestety nie obyło się bez nich :D ale to była super zabawa, szkoda tylko, że mój chłopak nie dał mi wygrać;p

#Urszula Drębosz

Dobra zabawa, grałam już w paintball,a le asg to coś zupełnie innego, było meeeeegaaaaa

#TheoryOfHarmony

Nieźle się nabiegaliśmy :D Super sprawa, chyba lepsze niż paintball :D

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product