Poznaj wakeboarding w Łodzi

Poznaj wakeboarding to wspaniały prezent, dzięki któremu przeżyjesz niesamowitą wodną przygodę. Wybierz się na indywidualną lekcję wakeboardingu i daj się porwać wodnemu szaleństwu. Instruktorzy posiadający uprawnienia instruktorskie IKO zadbają o Twoje bezpieczeństwo i dołożą wszelkich starań, by jak najlepiej przygotować Cię do rozpoczęcia tego ekstremalnego, wodnego sportu. Wakeboarding to ekscytujący, nowy sport wodny pochodzący z połączenia kitesurfingu, snowboardu i surfingu. Ta dyscyplina sportu polega na utrzymaniu równowagi na desce wakebordingowej oraz płynięciu na powierzchni wody trzymając się liny przyczepionej do motorówki. Skoki przez kilwater, wybijanie się z krawędzi czy pływanie na switchu dostarczą Ci niesamowitych emocji. Doznajcie sporej dawki adrenaliny i poczuj moc wrażeń. 

Nie zwlekaj zamów voucher na ten o to niezwykły prezent i spędź aktywnie czas. Poznaj wakeboarding to idealny prezent na każdą okazję. Czy są to urodziny, a może rocznica ślubu, nie ważne. Ważne jest to by w pełni uszczęśliwić ukochaną osobę, tatę, brata, siostrę.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 44 lokalizacje

PrezentMarzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Sulejowski – Karolinów, ul. Główna 135

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Realizacja prezentu jest uzależniona od warunków pogodowych. W przypadku warunków pogodowych poniżej wymaganego minimum lekcja zostaje przełożona na najbliższy wolny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji może pojawić się dowolna ilość osób towarzyszących.

 • Obowiązujący strój

  Prosimy zabrać kostium kąpielowy. Cały niezbędny sprzęt zapewnia organizator.

 • Wymagania

  Min. waga uczestnika to 45 kg. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Osoby przystępujące do realizacji nie mogą być pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Lekcje wakeboardingu realizujemy od czerwca do sierpnia. Sezon może rozpocząć się wcześniej i zostać przedłużony jeśli warunki pogodowe na to pozwalają.

#Marcin

Kocham jazdę na desce w każdej postaci, a teraz spróbowałem wakeboardingu i jestem mile zaskoczony znakomita zabawa! Nie żałuje wydanych PLN ! POLECAM!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności