Poznaj Salsę w Lublinie

3771

Poczuj się pewniej w tańcu solowym, zdobądź umiejętności taneczne, a przede wszystkim - zwiększ swą atrakcyjność poprzez taniec. Ladies Styling to świetna zabawa zarezerwowana tylko dla Pań. W przyjemnej, latynoskiej atmosferze nauczysz się panować nad własnym ciałem, poczujesz wolność i swobodę ruchu, a przy tym poprawisz kondycję i wymodelujesz sylwetkę. Ladies Styling to połączenie latynoskich tańców z body movement , czyli pracą nad własnym ciałem. Nauczysz się podstawowych kroków salsy, merengue, rumby, cha- chy, samby, a nawet podstaw klasyki i stretchingu. Ladies styling sprawi, że Twoje ciało będzie bardziej elastyczne, a ruchy pełne kobiecości i gracji. Dzięki temu poczujesz się swobodnie na każdej imprezie, a kto wie może to właśnie salsa stanie się Twoją życiową pasją.

Zajęcia prowadzone są przez Konrada i Joannę Dąbskich, aktywnie działających na rynku tanecznym od wielu lat, a od 2004 roku zajmujących się głównie salsą. Do bagażu ich tanecznych doświadczeń można zaliczyć m. in. pracę dla TVN przy Tańcu z Gwiazdami, YCD oraz grę w filmie "Kochaj i Tańcz".

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Zana 19

 • Czas trwania

  Lekcja tańca trwa 60 minut. Zajęcia odbywają się w grupach.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentów.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji może wziąć tylko osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Komfortowy - treningowy, ale preferowany klimat taneczny/kobiecy - legginsy lub spodnie treningowe, bluzki typu nietoperz , wygodne topy, mile widziane buty na lekkim obcasie lub obuwie typu baletki - jazzówki, obuwie sportowe.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia wyłącznie dla Pań, grupowa lekcja ladies styling.

#Saszka

Bajeczne zajęcia, zwłaszcza za tak śmieszną cenę, a z tak profesjonalną instruktorką! Doskonale się bawiłam, nauczyłam się najważniejszych kroków i panowania nad własnym ciałem. Seksowne, inspirujące i rozładowujące zajęcia.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product