Poznaj Nurkowanie dla dwojga w Poznaniu

3611

Poznawanie podwodnych otchłani to Wasze marzenie? Spełnijcie je razem z ekipą z Centrum Nurkowego Płetwal w Poznaniu. Nurkowanie w Poznaniu to nie tylko okazja do zdobycia nowego doświadczenia. Podczas nauki nurkowania gwarantujemy Wam fantastyczną atmosferę. Zadbają o nią licencjonowani instruktorzy, którzy wprowadzą Was w podwodny świat. Część teoretyczna dostarczy Wam szeregu informacji odnośnie sprzętu przeznaczonego do nurkowania, prawidłowego oddychania pod wodą czy komunikacji pod wodą. Tuż po szkoleniu teoretycznym będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności w praktyce. Odbędziecie serię nurkowania na basenie. Na miejscu realizacji zapewniamy możliwość konsultacji instruktorskich oraz cały niezbędny sprzęt przeznaczony do nauki nurkowania. Kurs nurkowania może okazać się dla Was początkiem nowego hobby. Być może będziecie kontunuować podwodną przygodę i pokusicie się o uzyskanie uprawnień do nurkowania.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  około 1,5 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Strój kąpielowy.

 • Wymagania

  Obdarowani prezentem na miejscu realizacji pojawiają się z voucherem prezentowym.

 • Informacje dodatkowe

  Otrzymacie kompletny sprzęt nurkowy na czas zajęć basenowych oraz indywidualną opiekę doświadczonego instruktora - divemastera

#Maciej Degórski

Dziewczyna ostatnio narzekała, żebyśmy zrobili coś wspólnie. Nie chciałem, żebyśmy znowu szli na nudną kolację i dobrze, że los zaprowadził mnie tutaj. Nigdy wcześniej nie nurkowaliśmy, a to świetna sprawa, na przyszłe wakacje, planujemy jechać do Turcji i tam nurkować, a to wszystko zaczęło się od tego, że kupiłem nurkowanie tutaj ;)

#Max

Ponieważ zajęcia odbywają się na basenie, widoki nie są zbyt imponujące. Niemniej jednak jak na sam początek to może być. Wszystko co w teorii wydaje się bardzo proste pod wodą już takie nie jest, ale na szczęście instruktorzy czuwają.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product