Poznaj golfa – indywidualna lekcja gry – Wrocław

3731

Poznaj towarzyski sport - połączenie relaksu, zabawy, sportowych emocji! Precyzyjne, płynne ruchy, technika to cechy charakteryzujące grę w golfa. Twoje zajęcia poprowadzone będą przez doświadczonego instruktora golfa i obejmą naukę gry, omówienie zasad i sprzętu. Zapoznasz się także z przepisami oraz etykietą golfisty.

Relaksująca zieleń, otwarta przestrzeń i przyroda, fascynujące i wciągające zmagania sportowej rywalizacji wraz z dobrymi radami na temat gry w golfa, zagwarantują Ci radość z gry i satysfakcję z wyniku.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Indywidualna lekcja golfa trwa 60 minut.

 • Pogoda

  Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Zalecamy strój zgodny z etykietą golfisty: schludny, koszulka polo, sweter.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój zgodny z etykietą golfisty: schludny, koszulka polo, sweter.

 • Wymagania

  Brak.

 • Informacje dodatkowe

  Cena zawiera sprzęt i pakiet piłeczek.

#Witold Zychryński

Rewelacyjna rozrywka. Wraz z przyjacielem wybraliśmy się, żeby zasmakować czegoś nowego. Myślę, że zdecydujemy się, by kontynuować naukę. Pozdrawiam, Witold

#Barbara

Zdecydowałam się na zakup lekcji golfa na prezent urodzinowy dla mojego męża. Był zachwycony! Stwierdził, że to idealna rozrywka jak na jego lata :)

#Monika

Dzien dobry, Chciałam sie zapytać czy lekcja ta jest przeznaczona tylko dla osób zaczynających zupełnie od podstaw czy rownież tych ktore miały juz wcześniej styczność z tym sportem?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, zarówno dla początkujących jak i dla grających w celu udoskonalenia swoich umiejętności. Pozdrawiam, Dorota prezentmarzen.com

Social Media
Płatności
product