Ludzka proca – Łeba

1011

Ludzka proca - jak to działa?

Ludzka proca, zwana inaczej też katapultą to konstrukcja, która umożliwia wyrzut ludzkiego ciała z ogromną prędkością. Wykorzystano założenie klasycznej procy, którą niemal każde dziecko bawi się w dzieciństwie. Konstrukcja składa się z dwóch stałych obiektów np. słupów, do których przymocowana jest elastyczna guma znana ze skoków na bungee. Uczestnik zostaje przypięty do specjalnej uprzęży, a gumy naprężane są przy pomocy quada. Po zwolnieniu blokady uczestnik zostaje ekstremalnie wystrzelony w powietrze, a pierwszy taki lot mierzy nawet 100 m!

Poczuj adrenalinę!

Ludzka proca dostarcza niepowtarzalnych emocji. Moment naprężania gum to oczekiwanie na ekstremalny wyrzut. W chwili zwolnienia blokady nabierzesz dużej prędkości i mimowolni będziesz mknął przed siebie w powietrzu! To atrakcja dedykowana każdemu, kto poszukuje niecodziennych przygód! Gwarantujemy, że wystrzelenie z ludzkiej katapulty dostarczy Ci sporej dawki adrenaliny i niesamowicie pozytywnych wrażeń!

Niezapomniana przygoda nad morzem!

Wybierz się do Łeby i przeżyj niezapomnianą przygodę nad polskim morzem! Staniesz się obiektem obserwacji tutejszych turystów, a Twoja odwaga z pewnością zyska wśród nich aprobatę! Ludzka katapulta oraz wykwalifikowana kadra instruktorów czeka na wszystkich miłośników mocnych wrażeń na plaży w Łebie!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Plaża A

 • Czas trwania

  Na realizację prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy realizowany od lipca do końca sierpnia. Niektóre warunki pogodowe (burze, porywiste wiatry) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku uczestnikowi przysługuje możliwość rezerwacji w innym terminie.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności prawnego opiekuna. Każdy uczestnik podpisuje przed realizacją stosowne oświadczenie. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać minimum 7 dni przed datą planowanej realizacji. Uczestnik realizujący prezent będzie pod opieka doświadczonego instruktora.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product