Lot Widokowy Samolotem dla dwojga w Toruniu

3541

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Lot widokowy samolotem w Toruniu to niezapomniana przygoda, która czeka na każdego pasjonata podniebnych podróży. Jest to doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin, imienin czy innej rocznicy. Zarówno mama, taka, przyjaciel czy małżonek uciszy się z prezentu lot awionetką. Niezapomniane wrażenia, piękne widoki, cisza, spokój i szybowanie wśród chmur - czego chcieć więcej?

Lot awionetką w Toruniu jest formą lotu zapoznawczo-treningowego. Na samym początku przeprowadzane jest krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz zapoznanie z wyposażeniem samolotu. Po części teoretycznej przyjdzie czas na 15-minutowy lot widokowy. Miejsce, z którego odbywa się start to lotnisko Kuczwały, koło Chełmzy. Loty widokowe realizowane są najnowocześniejszymi samolotami Pipistrel Virus oraz Virus SW, mające najlepsze osiągi w klasie samolotów ultralekkich. Piloci - instruktorzy, to osoby z bardzo dużym doświadczeniem, mistrzowie i wicemistrzowie Świata, Europy i Polski, wykonujący loty awionetkami z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Każdy pilot posiada licencję zawodową i jest związany z lotnictwem od wielu lat. Od ponad 20 lat, rokrocznie uczestniczą we wszystkich najważniejszych imprezach mikrolotowych na świecie.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko. Kuczwały 65a (20 km od Centrum Torunia)

 • Czas trwania

  15 minut.

 • Pogoda

  Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego to 120 kg. Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna lub wymagana jest jego obecność. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent jest formą lotu zapoznawczo-treningowego i realizowany jest od kwietnia do października.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product