Kurs salsy dla dwojga w Lublinie

3771

Słowo „salsa” samo w sobie już wzbudza emocje! Tańczona w parze kojarzy się ze świetną zabawą, flirtem i uwodzeniem partnera. W czasie zajęć tanecznych Poznaj Salsę dla Dwojga uczymy jak prowadzić w tańcu i jak być prowadzoną oraz jak odczytywać i podążać za sygnałami partnera. Nowo zdobyte umiejętności pozwolą Wam odczuć czysty komfort tańczenia, który sprawi, że będziecie nie raz bawić się do białego rana. Oprócz tego, że nauczymy Was tańczyć – to zajęcia salsy są znakomita formą relaksu, treningu i sposobem na zawarcie nowych znajomości!

Zajęcia prowadzone są przez Konrada i Joannę Dąbskich, aktywnie działających na rynku tanecznym od wielu lat, a od 2004 roku zajmujących się głównie salsą. Do bagażu ich tanecznych doświadczeń można zaliczyć m. in. pracę dla TVN przy Tańcu z Gwiazdami, YCD oraz grę w filmie "Kochaj i Tańcz".

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.8/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Zana 19

 • Czas trwania

  Kurs salsy zawiera pakiet 4 lub 8 zajęć, trwa 1 miesiąc. Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentów.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji mogą wziąć tylko osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie może być taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

 • Wymagania

  Osoby obdarowane na miejsce realizacji zabierają ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Istnieje możliwość wykupienia kursu dla jednej osoby.

#Rutka

Serdecznie polecam te zajęcia! Asia i Konrad są rewelacyjni! To naprawdę świetni tancerze od których warto się uczyć!

#klamka

My szukaliśmy jakiegoś dodatkowego zajęcia, bo czasami się nudzimy, a fajnie byłoby spożytkować jakoś ten wolny czas :) Te zajęcia z salsy nas bardzo wciągnęły. Czasami sami w domu powtarzaliśmy ruchy, których się wcześniej nauczyliśmy i zawsze z niecierpliwością czekaliśmy na kolejne treningi! :)

#Sonia19

Salsa jest rewelacyjna! To niezwykle zmysłowy taniec, uwielbiam go! Fajnie, że wybraliśmy się na ten kurs, bo kilka treningów pozwala opanować sporo umiejętności. Ja chcę jeszcze więcej więc wyciągnę chyba swojego chłopaka na kolejne zajęcia ;D

#Jena

Świetny trening dla ciała i ducha! Dużo śmiechu i wysiłku, nie jest to takie proste, ale po wszystkich lekcjach nabraliśmy z chłopakiem ogłady i umiejętności tanecznych. Teraz bez wstydu wychodzimy na parkiet w czasie imprez ;)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product