Kurs Doskonalenia Technik Jazdy – Łódź

1

Kurs doskonalenia jazdy w Łodzi, to idealny prezent dla każdego kierowcy. Na specjalnie przygotowanym torze w Nowym Mieście, będziesz mógł odbyć kurs doskonalenia techniki jazdy autem. Spotkasz tam liczne przeszkody imitujące niebezpieczeństwa czyhające każdego dnia na drogach. Szkoła doskonalenia jazdy, przygotuje Cię do pokonywania niebezpiecznych zakrętów. Posiądziesz wiedzę także w zakresie bezpieczeństwa na drogach. Staniesz się kierowcą pewnym swych umiejętności i kontrolującym każdą sytuację. Dzięki uczestnictwie w kursie bezpiecznej jazdy nie będziesz już panikował, gdy niespodziewanie na Twą drogę wtargnie pieszy. Niekontrolowany poślizg czy ominięcie przeszkody nie będzie stanowić dla Ciebie już żadnego problemu. Kurs jazdy rajdowej sprawi, że utrwalisz sobie pewne zachowania za kierownicą i bez wahania prawidłowo będziesz wykonywał wszelkie manewry. Kurs doskonalenia jazdy trwa łącznie 180 minut. W tym czasie instruktor przekaże Ci najcenniejsze wskazówki i podzieli się swoim doświadczeniem. Zasiądziesz także za kierownicą auta i udoskonalisz swoją technikę jazdy. Nie czekaj dłużej i stań się kierowcą profesjonalnym!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.2/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor w Nowym Mieście nad Pilicą. Ok. 90 km od Łodzi.

 • Czas trwania

  Szkolenie doskonalenia technik jazdy trwa 180 minut. Każdy uczestnik za kierownicą auta spędzi 45 minut. Dodatkowo może uczestniczyć w jeździe innych kursantów jako pasażer.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy, realizowany w miesiącach wiosenno-letnich. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie z miękka podeszwą.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać z min. 14 - dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Szkolenie odbywa się grupowo- realizacja uzależniona od zebrania grupy szkoleniowej

#Albin

Kurs jak najbardziej zaowocował sporą wiedzą u mnie i utrwaleniem pewnych zachowań czy też pozbyciem się złych nawyków. Jednak uważam, że cena jest trochę wygórowana jak za szkolenie, które trwa 180 minut, z czego tylko 45 spędza się w aucie...

#kierowca_rajdowca

Świetny kurs! Wiele wskazówek i umiejętności warto wcielić w życie. W szczególności polecam osobom, które nie czują się do końca pewnie za kierownicą i mają potrzebę trochę podszkolić swoje umiejętności. Pozdrawiam!

#Dominika T.

Odkąd tylko mam prawo jazdy niezbyt pewnie czułam się za kierownicą. Jeździłam w zasadzie tylko wtedy kiedy tak naprawdę musiałam i kosztowało mnie to dużo stresu i nerwów. Dzięki uczestnictwie w kursie doskonalenia technik jazdy nabrałam pewności za kierownicą. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że coraz bardziej lubię prowadzić auto! :)

#Maria

Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w tym kursie, dzięki niemu trochę podszkoliłam swoje umiejętności na kierownicą. Naprawdę spporo można wynieść z takiej lekcji.

#Albin

Bardzo przydatne lekcje. Na tym szkoleniu uświadomiono mnie jakie błędy popełniam na co dzień za kółkiem. Będę mógł je teraz weryfikować, a wszystko czego się nauczyłem wdrażać do codziennej jazdy. Polecam!

#patryk123

To chyba lepsze niż jazdy wykupione w jakieś szkole jazdy! Instruktor na prawdę zna się na rzeczy. Kurs jest ciekawy, można poznać też fajnych ludzi! Polecam każdemu!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product