Jazda skuterem śnieżnym dla dwóch osób

Zimą również możemy aktywnie spędzić czas. Jazda skuterem śnieżnym dla dwóch osób to okazja na podwójną dawkę radości i wiele wrażeń.

Komu podarować jazdę skuterem śnieżnym?

  • Osobom, które lubią sporty zimowe
  • Pasjonatom szybkiej jazdy i pokonywania terenowych przeszkód
  • Wszystkim, którzy chcieliby przeżyć prawdziwie ekstremalne śnieżne szaleństwo

Jak przebiega jazda na skuterze śnieżnym?

Uczestnicy poruszają się na skuterach Yamaha albo Arctic Cat. W czasie jazdy będą pokonywać śnieżne zaspy i inne przeszkody oraz podziwiać widoki. Skutery rozwijają dużą szybkość, a kierujący muszą balansować ciałem w czasie prowadzenia pojazdu. W rezultacie wyprawa zapewnia sporo wrażeń i emocji. Realizacja tej atrakcji możliwa jest tylko w miesiącach zimowych. Jeśli pokrywa śnieżna będzie niedostatecznie gruba, jazda może być przełożona na inny termin.

Jak się przygotować?

Ze względu na porę roku ubranie powinno być ciepłe, a przy tym wygodne. Nie powinniśmy bać się go pobrudzić. Na jazdę najlepiej zabrać buty odporne na wodę i błoto. Dobrym pomysłem jest zabranie odzieży na zmianę i okularów przeciwsłonecznych, jeśli dzień jest pogodny. 

Bezpieczeństwo

Realizacja atrakcji rozpoczyna się od zapoznania uczestnika z obsługą skutera i obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Przez cały czas trwania jazdy nad bezpieczeństwem kierującego skuterem czuwa instruktor.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnisz marzenie o jeździe na skuterze śnieżnym
  • Stworzysz okazję do przeżycia niezapomnianej przygody
  • Podarujesz wyjątkowe emocje i możliwość zdobycia nowych umiejętności 
Czytaj więcej

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł