Jazda quadem – Zielona Góra

3401

Jazda quadem w Zielonej Górze to namiastka off road'owej, emocjonującej przeprawy. Na wstępie zapoznasz się z quadem, jego obsługą i podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. Wyposażony w kask, rękawice, gogle oraz kombinezon wyruszysz w niezapomnianą przejażdżkę quadem. Do Twojej dyspozycji oddany zostanie niezawodny Quad Yamaha Grizzly 660 i starannie przygotowany teren, przeznaczony do off road'owej jazdy. Jazdę quadem w Zielonej Górze odbędziesz na terenach żwirowni oraz szlakiem leśnych i polnych dróg, gdzie czekają na Ciebie liczne przeszkody. Z pewnością będziesz zmagał się z błotnistymi fragmentami trasy, licznymi wzniesieniami i nagłymi spadkami terenu.

Podczas przejażdżki zapewniamy wsparcie instruktora, członka Grizzly Quad Team'u, który jest wice Mistrzem Polski 2014 Cross Country Strefy Zachodniej oraz regularnym uczestnikiem Mistrzostw Polski w Rajdach Terenowych.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  al. Niepodległości 28

 • Czas trwania

  Jazda quadem trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące. Aktywny udział w jeździe bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o możliwej chorobie lokomocyjnej.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem - przewodnikiem jadącym oddzielnym quadem po najbardziej atrakcyjnych odcinkach przeszkód w terenie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Yamaha Grizzly 660.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product