Jazda quadem – Zielona Góra

3401
179

Jazda quadem w Zielonej Górze to namiastka off road'owej, emocjonującej przeprawy. Na wstępie zapoznasz się z quadem, jego obsługą i podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. Wyposażony w kask, rękawice, gogle oraz kombinezon wyruszysz w niezapomnianą przejażdżkę quadem. Do Twojej dyspozycji oddany zostanie niezawodny Quad Yamaha Grizzly 660 i starannie przygotowany teren, przeznaczony do off road'owej jazdy. Jazdę quadem w Zielonej Górze odbędziesz na terenach żwirowni oraz szlakiem leśnych i polnych dróg, gdzie czekają na Ciebie liczne przeszkody. Z pewnością będziesz zmagał się z błotnistymi fragmentami trasy, licznymi wzniesieniami i nagłymi spadkami terenu.

Podczas przejażdżki zapewniamy wsparcie instruktora, członka Grizzly Quad Team'u, który jest wice Mistrzem Polski 2014 Cross Country Strefy Zachodniej oraz regularnym uczestnikiem Mistrzostw Polski w Rajdach Terenowych.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  al. Niepodległości 28

 • Czas trwania

  Jazda quadem trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące. Aktywny udział w jeździe bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o możliwej chorobie lokomocyjnej.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem - przewodnikiem jadącym oddzielnym quadem po najbardziej atrakcyjnych odcinkach przeszkód w terenie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Yamaha Grizzly 660.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności