Jazda za kierownicą Porsche 911 GT 3– Tor Ułęż

1211

Już teraz czeka na Ciebie niepowtarzalna okazja, by sprawdzić się w roli prawdziwego kierowcy rajdowego i ujarzmić niepowstrzymaną bestię świata motoryzacji! Porsche 911 Turbo – kolejna generacja flagowego modelu marki porsche, ma na swoim koncie wiele sukcesów sportowych, budzi zachwyt i podziw każdego, kto zmierzy się z jej możliwościami. Sercem modelu jest 3,8 litrowy silnik typu bokser z podwójnym turbodoładowaniem, posiada większą moc niż kiedykolwiek wcześniej! 500 KM pozwoli osiągnąć pierwszą setkę w zaledwie 3,5 s! Profesjonalny tor wyścigowy w Ułężu gwarantuje idealne warunki, by rozpędzić się do maksymalnej prędkości – 310km/h i poczuć pełną moc Porsche 911 Turbo! Już pierwsze pomruki silnika przyprawią Cię o gęsią skórkę, a przecież to będzie dopiero początek! Zasiądź za kierownicą tego niesamowitego pojazdu i poczuj emocje jakich nie zaznasz nigdzie indziej! Poczuj czym jest prawdziwa motoryzacyjna przygoda!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  MotoPark Ułęż, Nowodwór 53, 60km od Lublina, 100km od Warszawy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie z miękką podeszwą.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 2,5 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#kali

Dobre auto, fajny tor... czego chcieć więcej od życia? Jestem bardzo zadowolony z prezentu, obsługi zarówno sklepu jak i na torze. Pozdrawiam

#guardian

Jest prędkość jest zabawa! Jedna z ikon motoryzacji. Nie znam osoby, która nie chciała by się przejechać Porsche Carrera. Ja miałem tą możliwość i polecam wszystkim zainteresowanym. Na prawdę jest moc!

#Edek

Jeździłem w zeszłym roku, teraz sam kupuję na prezent :) Muszę przyznać, że auto nieźle zamiata, jeździliśmy w trójkę (ja, instruktor i żona na tylnem siedzeniu - wygodnie to chyba nie miała :) ) i do dziś wspominam jak wciskało w fotel. Co mi się podobało to to, że instruktor się nie spuszczał, żeby przypadkiem za bardzo pedała gazu nie dociskać. Praktycznie od początku but do oporu! Całość trwała ze 20 minut, dostałem filmik z przejazdu (za dodatkową opłatą - 50zł o ile dobrze pamiętam). Wady - tor na zadupiu, ale nigdzie bliżej Wawy nie znalazłem. Niby można też jeździć w Nowym Mieście nad Pilicą, ale tamten tor to wygląda jak stuletnia autostrada.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product