Indywidualny kurs Windsurfingu w Łodzi

3611
229

Indywidualny kurs windsurfingu w Łodzi to idealny prezent dla osób, które lubią aktywnie spędzać wolny czas. Pokochaj ten wspaniały, ekstremalny sport wodny. Nasza licencjonowana kadra z pewnością Ci w tym pomoże. Instruktorzy mają za sobą wieloletnie doświadczenie w szkoleniu kursantów, dzięki czemu wszystkiego Cię nauczą, bądź rozwiną Twoje umiejętności, jak również zapewnią profesjonalną opiekę pedagogiczną. Zalew Sulejowski to idealne miejsce zarówno dla początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z windsurfingiem, jak i dla bardziej zaawansowanych. Sprezentuj sobie, bądź bliskiej Ci osobie 3-godzinny kurs, by przeżyć niesamowitą przygodę. Jest to świetna zabawa ze sporą dawką adrenaliny, która sprawi dużo radości i pozwoli odkrywać nowe pasje. Moc pozytywnych wrażeń gwarantowana! 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Łódź 229 zł

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 56 lokalizacji

PrezentMarzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Sulejowski – Karolinów, ul. Główna 135

 • Czas trwania

  Indywidualny kurs windsurfingu 3 godziny.

 • Pogoda

  Realizacja prezentu jest uzależniona od warunków pogodowych. W przypadku obfitych opadów deszczu, bardzo silnych podmuchów wiatru, realizacja zostaje przełożona na najbliższy wolny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Osoba Obdarowana na czas kursu zostaje wyposażona w kompletny sprzęt niezbędny do nauki. Poza tym zalecamy wziąć niezbędne rzeczy na plażę jak strój kąpielowy, kremy z filtrem UV, okulary słoneczne itp

 • Wymagania

  Min. waga uczestnika to 45 kg. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Osoby przystępujące do realizacji nie mogą być pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Lekcje windsurfingu realizujemy od czerwca do sierpnia. Sezon może rozpocząć się wcześniej i zostać przedłużony jeśli warunki pogodowe na to pozwalają.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product