Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 w Zielonej Górze

3401

Ogromna ilość błota, piasku, żwiru i trudne warunki terenowe to kurs OFF ROADu organizowany w okolicach Zielonej Góry. Znajdujący się około 45 kilometrów od stolicy Lubuskiego tor znajduje się w malowniczej miejscowości Świebodzin. Kurs OFF ROADu, to możliwość poznania tego ekstremalnego sportu od kompleksowej, zarówno teoretycznej jak i praktycznej strony. Nauka odbywa się tu dwutorowo, natychmiast łącząc teorię z praktyką. Cały kurs trwa ponad trzy godziny, w każdej minucie obfitując w nowe informacje. Począwszy od takich podstaw jak  ogumienie terenówki, czyli omówienie jaka jest różnica między MT-kami, a zwykłymi oponami, czy nauką z aktywnego korzystania ze skrzyni biegów w krytycznych sytuacjach. Jazda odbywa się w profesjonalnej terenówce z napędem 4x4 - Jeepie Cherokee. Trasa prowadzi przez wąskie leśne ścieżki jak i polany oraz zabłocone pagórki. Oprócz pięknych leśnych terenów kursant, będzie miał okazję jechać nawet przez starą żwirownię. Nad bezpieczeństwem podczas kursu będzie czuwać doświadczony instruktor siedzący na fotelu pasażera.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Świebodzin ul. Matejki 6a (ok. 43 km od Zielonej Góry)

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie Off Road trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Jeżeli zechcesz, osoba towarzysząca również będzie mogła poprowadzić samochód.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów, a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Jeep Cherokee. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product