Dzisiaj nasza infolinia sprzedażowa dostępna jest od 9:00 do 19:00

Przesyłki kurierskie wysyłamy również w soboty do godziny 11:00

 • 600 763 700
 • pon - pt: 9:00 - 19:00
  sob: 10:00 - 15:00; nd: 15:00 - 19:00

Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 w Kielcach

Indywidualne szkolenie OFF ROAD to 3 godzinny kurs obejmujący zagadnienia teoretyczne i praktyczne związane z poruszaniem się w terenie, właściwym wykorzystaniem napędów oraz obsługą pojazdów terenowych. Nasi entuzjastyczni instruktorzy pełni werwy pokażą Ci jak wykorzystywać wszystkie możliwości samochodu terenowego.

Na początku szkolenia poznasz samochód i jego budowę. Zdobędziesz informację o systemach obecnych w samochodzie, ich funkcjach i poprawnym ich wykorzystywaniu. Dowiesz się jak należy posługiwać się „napędami”, co to jest i tak naprawdę do czego służy reduktor, jak działa i po co jest blokada dyferencjału, kiedy i jak dobierać odpowiedni bieg do panującej sytuacji, a nawet pozornie prosta rzecz jak obsługa kierownicy i sprzęgła.

Szkolenie także nie może pominąć takich zagadnień jak obsługa wyciągarki i sposobów jej używania (tj. bezpieczeństwo kierowcy i samego urządzenia), a w końcu pokazanie po co jest i jak działa: szekla, zblocze, hi-lift, czy lina kinetyczna.

A na koniec przeżyjesz niesamowitą przygodę pełną wrażeń i sporą dawką adrenaliny, zasiadając za kierownicą  wspaniałego auta terenowego jakim jest Land Rover Discovery.

Płatnosci mobilne

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Okolice Kielc - miejsce ustalane indywidualnie.

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie Off Road trwa minimum 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie maja wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny strój, stosowny do pory roku, niekrępujący ruchów, który można zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie brała udział w atrakcji jako pasażer. Do twojej dyspozycji będzie samochód terenowy Land Rover Discovery.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności