Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 w Kielcach

3401

Indywidualne szkolenie OFF ROAD to 3 godzinny kurs obejmujący zagadnienia teoretyczne i praktyczne związane z poruszaniem się w terenie, właściwym wykorzystaniem napędów oraz obsługą pojazdów terenowych. Nasi entuzjastyczni instruktorzy pełni werwy pokażą Ci jak wykorzystywać wszystkie możliwości samochodu terenowego.

Na początku szkolenia poznasz samochód i jego budowę. Zdobędziesz informację o systemach obecnych w samochodzie, ich funkcjach i poprawnym ich wykorzystywaniu. Dowiesz się jak należy posługiwać się „napędami”, co to jest i tak naprawdę do czego służy reduktor, jak działa i po co jest blokada dyferencjału, kiedy i jak dobierać odpowiedni bieg do panującej sytuacji, a nawet pozornie prosta rzecz jak obsługa kierownicy i sprzęgła.

Szkolenie także nie może pominąć takich zagadnień jak obsługa wyciągarki i sposobów jej używania (tj. bezpieczeństwo kierowcy i samego urządzenia), a w końcu pokazanie po co jest i jak działa: szekla, zblocze, hi-lift, czy lina kinetyczna.

A na koniec przeżyjesz niesamowitą przygodę pełną wrażeń i sporą dawką adrenaliny, zasiadając za kierownicą  wspaniałego auta terenowego jakim jest Land Rover Discovery.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Okolice Kielc - miejsce ustalane indywidualnie.

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie Off Road trwa minimum 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie maja wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny strój, stosowny do pory roku, niekrępujący ruchów, który można zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie brała udział w atrakcji jako pasażer. Do twojej dyspozycji będzie samochód terenowy Land Rover Discovery.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności